Monument Fund

Kwota pożyczki 2525000
Okres pożyczki 11 mies.

Koszty pożyczki w Monument Fund

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 50000 zł, maksymalna 5000000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-18 miesięcy. Dla kwoty 50000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 50000 zł


Monument Fund to firma, wspierająca przedsiębiorców, na zasadzie funduszu mezzanine. Udziela pożyczek pozabankowych pod zastaw nieruchomości.

 • Korzystając z usług Monument Fund, możesz uzyskać kapitał w wysokości od 50 tys. zł aż do 5 mln zł.
 • Wnioski rozpatrywane są na podstawie nieruchomości proponowanej jako zabezpieczenie pożyczki - firma nie sprawdza baz dłużników
 • Z oferty Monument Fund mogą skorzystać zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i firmy o ugruntowanej pozycji. Pożyczkę otrzymać mogą również startupy oraz przedsiębiorcy, którzy dopiero planują założenie działalności.
 • W Monument Fund minimalny czas kredytowania to 3 miesiące, ale pożyczkodawca daje też możliwość spłaty pożyczki dopiero po 18 miesiącach.
 • Mimo że oferta powinna stanowić atrakcyjną opcję finansowania dla przedsiębiorców, część małych firm może nie dysponować odpowiednim zabezpieczeniem w postaci nieruchomości w większym mieście, to chyba główna wada Monument Fund.

Monument Fund opinie

Pożyczki pozabankowe dla firm w Monument Fund do bardzo korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców z tymczasowymi problemami finansowymi. Instytucja pomogła już wielu klientom.

 • “Pracuję w branży deweloperskiej. Kiedy w firmie pojawiły się problemy, zagrożona została nasza flagowa inwestycja. Chcąc uniknąć wielomilionowych strat, zgłosiliśmy się do Monument Fund. W ciągu 5 dni udało się zdobyć 2 mln złotych! Żaden bank nie podjąłby tak szybkiej decyzji, a czas odgrywał wówczas strategiczną rolę.” - Arkadiusz
 • “Jestem grafikiem - freelancerem. Cenię sobie niezależność, dlatego wybrałam taki, a nie inny zawód. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do pożyczek pozabankowych, jednak żeby ratować swój biznes, po tym, jak straciłam głównego klienta, postanowiłam skorzystać z rady znajomego i skontaktować z Monument Fund. Na szczęście miałam mieszkanie w Warszawie, które mogło stanowić zabezpieczenie pożyczki. Po pół roku stanęłam na nogi i przez kolejny rok spłacałam raty, które nie obciążały zbytnio budżetu firmy.” - Jagoda
 • “Założenie własnego gabinetu dentystycznego od dawna było moim marzeniem. Niestety wyposażenie to ogromny wydatek. Postanowiłam zaryzykować. Pożyczyłam 300 tysięcy w Monument Fund i nigdy nie żałowałam tej decyzji. Jak bym mogła? W końcu udało mi się dopiąć swego!” - Magda

Jak wziąć pożyczkę w Monument Fund krok po kroku:

 1. Skontaktuj się z pracownikiem firmy pożyczkowej
 2. Wybierz kwotę i wskaż nieruchomość będącą zabezpieczeniem
 3. Poznaj ofertę konsultanta Monument Fund

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Monument Fund:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Do środków na rozwój działalności prowadzi kilka dróg. Oferta Monument Fund jest jedną z prostszych i najmniej czasochłonnych. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego w celu poznania szczegółów proponowanej pożyczki należy skontaktować się z pracownikiem firmy.
Po tym, jak wskażesz we wniosku interesującą cię kwotę i przedstawisz rodzaj zabezpieczenia pożyczki, razem z konsultantem ustalisz okres i rodzaj spłaty. Wybierać można między 3, 6, 12 i 18 ratami. Monument Fund jest elastyczny w kwestii sposobu uregulowania należności. Wśród dostępnych opcji są między innymi:

 • raty odsetkowe
 • spłaty balonowe
 • raty kapitałowo-odsetkowe

Ważne jest, żeby nieruchomość, która zabezpiecza pożyczkę, znajdowała się w większym mieście o liczebności mieszkańców przekraczającej 50 tys. Minimalna kwota dostępna dla firm to 50 tys., a maksymalny pułap ustalony jest na 5 mln zł. Cały proces rozpatrywania wniosku trwa od 4 do 7 dni. Umowę pożyczkową możesz podpisać w jednym z 20 polskich miast: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Toruniu, Rzeszowie, Zakopanem, Bielsko-Białej, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Opolu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Łodzi.


Rodzaje pożyczek w Monument Fund

Oferta Monument Fund:

 • Szybkie pożyczki dla firm pod zastaw nieruchomości

Środki pozyskane w Monument Fund (od 50 tys. zł do 5 mln zł) mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Pożyczka hipoteczna skierowana jest do różnego rodzaju przedsiębiorstw: mikro, małych, średnich i dużych. Cieszą się dużą popularnością w branży deweloperskiej, ale Monument Fund wspiera również startupy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z dodatkowej gotówki skorzystali również przedstawiciele wolnych zawodów. Główny warunek, jaki trzeba spełnić to poza prowadzeniem lub zamiarem założenia firmy, posiadanie nieruchomości pod zastaw. Respektowane są nieruchomości:

 • komercyjne
 • przemysłowe
 • mieszkalne
 • niestandardowe (z wyjątkami)

Akceptowanym zabezpieczeniem są też działki inwestycyjne.

Oferta jest dostosowywana do każdego klienta indywidualnie.


Monument Fund - koszty

3 miesięcy
50000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Monument Fund - reklama

Monument Fund - dane firmy:

Kapitał zakładowy
100 000 zł
KRS
0000640924
NIP
6762515007
REGON
365621937

Dane kontaktowe:

Monument Fund S. A.

Miodowa 14/5
31-055 Kraków

e-mail: biuro@monumentfund.pl; marketing@monumentfund.pl

telefon: +48 790 588 010

www: monumentfund.pl

serwisy społecznościowe:    

Wypełnij wniosek

Opis produktu Monument Fund

Wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym i w obrocie nieruchomościami czyni z Monument Fund wiarygodnego partnera biznesowego. Firma skupia się na perspektywach rozwoju danego przedsiębiorstwa, a nie wpisach w bazach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF czy BIK. Posiada unikatowy produkt w postaci szybkiej pożyczki hipotecznej dla firm. Jest miejscem, do którego warto się udać, żeby zaradzić tymczasowym problemom z płynnością finansową. Ta może przytrafić się każdemu. Według badania Keralla Research opóźnienia w opłacaniu faktur przez kontrahentów wpływają na działalność ponad połowy małych firm. Dodatkowy zastrzyk gotówki w wysokości od 50 tys. zł do nawet 5 mln, na pewno pomoże niejednemu przedsiębiorcy.


Wady i zalety oferty Monument Fund:

Zalety:

 • wysoka kwota pożyczki - aż 5 mln zł
 • brak weryfikacji w rejestrach dłużników
 • indywidualne podejście do klienta
 • do wyboru wiele rodzajów spłaty pożyczki
 • możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel
 • szybkie rozpatrywanie wniosków (od 4 do 7 dni)

Wady:

 • konieczność posiadania nieruchomości pod zastaw
 • akceptowane są jedynie nieruchomości w aglomeracjach i miastach powyżej 50 tys. mieszkańców
 • konieczność osobistego stawienia się w jednym z punktów w celu podpisania umowy

Wady i zalety oferty Monument Fund podsumowanie

Pożyczki hipoteczne dla firm w Monument Fund to jedna z ciekawszych propozycji dla przedsiębiorców. Z oferty potencjalnie mogą skorzystać osoby, które figurują na listach dłużników, ponieważ głównym wymogiem jest zastaw nieruchomości. Co więcej, dostosowanie warunków pożyczki do indywidualnych możliwości klienta, daje duże pole manewru przy spłacie należności. Dla niektórych przedsiębiorców barierę może stanowić lokalizacja nieruchomości. Pożyczki pod zastaw nie uzyskają np. osoby z mniejszych miejscowości. Nie zmienia to faktu, że Monument Fund powinien znaleźć odbiorców wśród sporej rzeszy polskich firm.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Monument Fund

##   ## ##   ##    ##  ###  ##   ## 
## ## ## ##   ##    ##  ## ##  ##   ## 
## ## ## ##   ##    ## ##  ## ##   ## 
## ## ## ##   ##    ## ##   ## ######### 
## ## ## ##   ## ##  ## ######### ##   ## 
## ## ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ### ###  #######  ###### ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Mesiek 2018-02-25 09:45:49 #1653
Oby jak najwięcej takich frm, a banki pójdą w odstawkę.
Anastazja 2017-10-18 20:18:41 #1314
Dość dużo obwarowań by trzymać pożyczkę.
Jarek 2017-10-16 20:02:19 #1305
WoooooHaaaaa... mega wysokie dostępne kwoty!

Zobacz także:

Dodaj do porównania