Provident dla Firm

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5400
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Provident dla Firm

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-24 miesięcy. Dla kwoty 15000 zł na okres 24 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 15000 zł


Provident to instytucja udzielająca różnego rodzaju zobowiązań finansowych, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb wszystkich klientów. W ofercie firmy znajdują się zarówno pożyczki za darmo, samoobsługowe, jak i z miesięczną oraz tygodniową ratą spłaty. Od pewnego czasu Provident proponuje również niezwykle atrakcyjne pożyczki dla firm.

 • Wniosek o zobowiązanie finansowe wypełnia się szybko i w niezwykle prosty sposób.
 • Provident dla firm to wybór dla tradycjonalistów oraz osób, które cenią sobie innowacje - przez lata, firma zdobyła setki pozytywnych opinii wśród klientów.
 • Firma oferuje niezwykle szeroką ofertę: pożyczki dopasowane (z tygodniową lub miesięczną ratą), samoobsługowe, a także atrakcyjne pożyczki dla firm.
 • Różnego rodzaju kwoty, które można podjąć (od 300 zł do 15000 zł) oraz dogodne terminy spłaty (od 3 do 24 miesięcy) sprawiają, że oferta Provident pożyczka dla firm jest niezwykle kompleksowa i przeznaczona dla różnego rodzaju klientów.
 • Provident dla firm ma swoje wady i zalety. Na uwagę zasługuje fakt, że pożyczkę można zaciągnąć na dowolny cel (związany z prowadzeniem własnej działalności) już od 18 roku życia. Dla niektórych przedsiębiorstw jednak, kwota możliwego zobowiązania może się okazać zbyt niska.

Provident dla Firm opinie

Provident stawia przede wszystkim na wygodę i kompleksową obsługę klienta. Zaciągnięcie zobowiązania wymaga z kolei minimum formalności. Między innymi z powyższych względów, przedsiębiorcy stawiają właśnie na Provident.

 • “Nigdy nie ufałem firmom pożyczkowym, ale po założeniu własnej działalności musiałem skądś pożyczyć pieniądze na podstawowe zaopatrzenie. Po rozmowie ze znajomym, ostatecznie skorzystałem z oferty Provident i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.” - Roman
 • “Rok temu otworzyłam własny zakład kosmetyczny, ale nie przewidziałam wszystkich wydatków. Od słowa do słowa dowiedziałam się o Providencie. Firma zaoferowała mi bardzo korzystny układ, dzięki któremu mogłam sobie pozwolić na pełne rozwinięcie działalności.” - Aneta
 • “Jako przedsiębiorca, od dawna szukałem oferty z tak kompleksową propozycją usługową. W żadnej innej firmie nie spotkałem się z tyloma udogodnieniami.” - Borys

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Provident dla Firm krok po kroku:

 1. W kalkulatorze pożyczki wybierz odpowiednią kwotę oraz okres spłaty.
 2. Wypełnij wniosek o zobowiązanie i potwierdź swoje dane osobowe.
 3. Otrzymaj pieniądze wprost na konto bankowe.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Provident dla Firm:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Aby otrzymać pożyczkę w Provident, wystarczą 3 proste kroki.

 • W kalkulatorze pożyczki wybierz odpowiednią kwotę oraz okres spłaty.
  Wypełnij wniosek o zobowiązanie i potwierdź swoje dane osobowe.
  Otrzymaj pieniądze wprost na konto bankowe.
 • Proces wnioskodawczy odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Do otrzymania zobowiązania wystarczy nam natomiast jedynie dowód osobisty.
 • Wymagane jest również wykonanie przelewu weryfikacyjnego (na kwotę 1 zł) na konto Provident.

Chcąc skorzystać z pożyczki dla firm w Provident, należy mieć przede wszystkim ukończone 18 lat. Trzeba być również obywatelem Rzeczypospolitej oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski.

Ponadto, klient jest również zobligowany do posiadania stałego źródła dochodów, a także telefonu komórkowego. Jak zatem widać, wymagania firmy wobec pożyczkobiorców nie są wygórowane. Z tego względu, z oferty firmy może skorzystać większość osób, która prowadzi własną działalność gospodarczą.


Rodzaje pożyczek w Provident dla Firm

Oferta Provident:

 • Pożyczka dopasowana
 • Pożyczka samoobsługowa - pożyczka ratalna online
 • Pożyczki dla mniejszych, średnich i większych przedsiębiorstw

Provident przygotował bardzo ciekawą propozycję dla przedsiębiorstw każdego rodzaju. Maksymalna kwota pożyczki może wynieść nawet 15000 zł, minimalna natomiast – 300 zł. Okres spłaty wynosi natomiast od 3 do 24 miesięcy.

Zobowiązanie można zaciągnąć na różnego rodzaju potrzeby, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Należą do nich między innymi:

 • Zapłata czynszu za wynajem nieruchomości;
 • Opłaty w ZUS;
 • Koszty związane z zakupem różnego rodzaju sprzętu pracowniczego (np. samochodu lub komputera);  
 • Koszty związane z zakupem różnego rodzaju materiałów firmowych (np. kosmetyków do zakładu fryzjerskiego);
 • Koszty związane z zatowarowaniem sklepu (np. kwiaciarni lub sklepu spożywczego)


Oferta Provident jest bardzo popularna wśród przedsiębiorców m. in. z uwagi na minimum formalności, potrzebnych do zaciągnięcia zobowiązania finansowego. Ponadto, gotówkę można otrzymać już w ciągu 1 dnia roboczego.

Na uwagę zasługuje również fakt, że raty pożyczki można spłacać w systemie tygodniowym lub miesięcznym. Dodatkowo, firmy mogą korzystać z możliwości wliczenia danej pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Provident umożliwia również opcję podpisania umowy w miejscu, w którym znajduje się nasza firma.

Kolejną zaletą pożyczek dla firm jest indywidualna obsługa Kierownika ds. Relacji z Klientami. Warto również wiedzieć, że Provident gwarantuje wygaśnięcie umowy w przypadku śmierci pożyczkobiorcy.

Pożyczka dla firm w Provident umożliwia również skorzystanie z tzw. Pakietu Osobisty Prawnik. Dzięki niemu, klient uzyskuje dostęp do różnego rodzaju informacji prawnych oraz podatkowych. Osobisty Prawnik pomaga również w prowadzeniu sporów sądowych.

Dzięki usłudze, firmy mogą również liczyć na darmowe wzory umów i dokumentów. Osobisty Prawnik pomaga również znaleźć odpowiedniego prawnika, adwokata lub radcę prawnego, jeżeli zaistnieje taka konieczność.

W ramach usługi, klienci mogą również przeprowadzić tzw. przedsądową windykację faktur. W ciągu 12 miesięcy, pożyczkodawcy mogą się zdecydować na tą opcję aż 6 razy. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę dla firmy, mają dostęp do 4 opinii oraz konsultacji prawnych w ciągu roku.


Provident dla Firm - koszty

3 miesięcy 12 miesięcy 24 miesięcy
300 zł - - -
1000 zł - - -
15000 zł - - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Provident dla Firm - dane firmy:

Kapitał zakładowy
87 900 000
KRS
0000009389
NIP
5251751292
REGON
011994880

Dane kontaktowe:

Provident Polska S. A

Inflancka 4A
00-189 Warszawa

e-mail: bok@provident.pl oraz direct@provident.pl

telefon: 801 707 990, 600 200 200 oraz 600 400 101

www: www.provident.pl/pozyczka-dla-firm

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
Sobota - niedziela: 9:00 - 17:00

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpdnbnordmilleniumbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbank

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Provident dla Firm

Provident jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy International Personal Finance, a na rynku działa od 1997 roku. Jest notowana na giełdzie angielskiej (London Stock Exchange – od 2007 roku) oraz polskiej (Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie – od 27 marca 2013 roku). Poza Polską, Provident jest również obecny w 10 innych krajach, m. in. w Czechach, w Australii, na Węgrzech, a nawet w Meksyku.

Pożyczka dla firm w Provident stanowi niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, przede wszystkim dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę korzyści, jakie uzyskuje klient, całkowite koszty zobowiązania finansowego są stosunkowo niewielkie.


Wady i zalety oferty Provident dla Firm:

Zalety:

 • Pożyczka już od 18 roku życia;
 • Zobowiązanie jest udzielane na dowolny cel, związany z prowadzeniem działalności gospodarczej;
 • Minimum formalności, potrzebnych do zaciągnięcia zobowiązania;
 • Indywidualna obsługa Kierownika ds. Relacji z Klientami;
 • Dostęp do Pakietu Osobisty Prawnik;
 • Możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej

Wady:

 • Niewielka kwota pożyczki w przypadku dużych przedsiębiorstw;
 • Stosunkowo długi czas oczekiwania na decyzję (od 1 do 2 dni)

Wady i zalety oferty Provident dla Firm podsumowanie

Provident jest niezwykle cenioną marką, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Jak każda firma, ma swoje wady i zalety. Oferta dla firm stanowi jednak jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji dla rynku. Warto ją przeanalizować szczególnie w sytuacji, w której dopiero ruszamy z własną działalnością gospodarczą.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Provident dla Firm

 ######  ####### ######## #### ######## 
##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
##    ##   ## ##    ## ##   ## 
 ###### ##   ## ######  ## ##   ## 
   ## ##   ## ##    ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
 ######  ####### ##    #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Provident dla Firm

Opinia o Provident dla Firm od Kabak 2017-10-26 20:43:01 #1343
Dobra firma, na rynku od niemal zawsze, rozwijają się i wychodzą na przeciw coraz wiekszej grupie klientow- jest ok, choć wiadomo- mogłoby być taniej.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania