Efino

Kwota pożyczki 3500
Okres pożyczki 11 mies.

Koszty pożyczki w Efino

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 6000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-18 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Efino to instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych. Z produktu mogą skorzystać osoby, które posiadają stałe źródło dochodu i ukończyły 21 lat. Wysokość zobowiązania waha się od 1 000 do 10 000 zł. Efino cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

 • Efino jest firmą, która specjalizuje się w pozabankowych pożyczkach na raty udzielanych przez interent. Klienci cenią instytucję za szybki proces weryfikacyjny.
 • W celu zaciągnięczobowiązania w Efino należy przejść przez 3 proste kroki. W pierwszej kolejności trzeba wybrać kwotę, następnie wypełnić formularz. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze.
 • W Efino maksymalnie można pożyczyć 10 000 zł. Okres spłaty przewiduje się w od 3 do 24 miesięcy .
 • Efino jest nowoczesną firmą, która działa w segmencie fintech.
 • Klienci cenią firmą za stosunkowo wysokie kwoty pożyczek. Minusem jest nieco wyższe oprocentowanie.

Efino opinie

Efino to firma, którą warto wybrać na swojego pożyczkodawcę. Gwarantuje przejrzyste warunki i kwoty pozwalające uregulować wszelkie zobowiązania.

 

 • „Pożyczki? Myślałam, że nigdy nie będą mi potrzebne. Zawsze racjonalnie zarządzałam swoim budżetem, ale przytrafił mi się nieoczekiwany wyjazd. Musiałam szybko zdobyć gotówkę i postawiłam na Efino. Pożyczkodawca mnie nie zawiódł, dlatego jeszcze nie raz skorzystam z jego oferty” - Teresa
 • „Efino zaskoczył mnie długim okresem kredytowania, dlatego umowę podpisałam właśnie z tym pożyczkodawcą. Kwotę 3000 zł zwrócę w ciągu 18 miesięcy, nie martwiąc się wysokimi ratami” - Monika
 • „Jeśli pożyczka, to tylko w Efino. Przyjazne warunki pożyczania nigdy mnie nie rozczarowały, tak samo jak kwota zobowiązań. Polecam” - Rafał

Jak wziąć pożyczkę w Efino krok po kroku:

 1. Wybrać kwotę i termin spłaty
 2. Wypełnić prosty wniosek
 3. Poczekać na decyzję i – jeśli jest pozytywna - cieszyć się otrzymaną gotówką

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Efino:

Wiek od 21 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Efino nie utrudnia swoim klientom starań o pożyczkę. Chce, aby w prosty sposób uzyskali niezbędne im wsparcie finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę w tej instytucji pozabankowej, powinieneś:

 • Wybrać kwotę i termin spłaty
 • Wypełnić prosty wniosek
 • Poczekać na decyzję i – jeśli jest pozytywna - cieszyć się otrzymaną gotówką

Pierwszy krok wbrew pozorom wcale nie jest najłatwiejszy. Z jednej strony chcielibyśmy pożyczyć jak najwięcej, z drugiej zaś ograniczają nas możliwości budżetu. Pożyczka na pewno nie powinna być większa niż połowa kwoty naszego wynagrodzenia. Jeśli przekroczy ten limit, jej spłata stanie się niemożliwa. My natomiast zamiast korzystać z gotówki, będziemy martwić się potencjalnym wpisem do rejestru dłużników. Dlatego chociaż Efino proponuje nawet 5000 zł, zastanówmy się, jakiemu zobowiązaniu będziemy w stanie sprostać. Być może wystarczy nam już minimalna kwota dostępna w ramach tej propozycji. Ważną kwestią jest również okres spłaty. Pożyczkodawca pozwala regulować płatności w terminie od 3 do 18 miesięcy. Czasami lepiej jest wybrać dłuższy termin, żeby uiścić raty bez problemów.

Następnym krokiem jest uzupełnienie wniosku. Formularz jest krótki i zajmie nam dosłownie kilka minut. Należy podać wyłącznie podstawowe dane, a także potwierdzić chęć ubiegania się o pożyczkę. We wniosku wpisujemy swoje imię, nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, e-mail, telefon komórkowy, stan cywilny oraz adres zameldowania. Konieczne jest również uzupełnienie informacji odnoszących się do liczby osób w gospodarstwie domowym, zatrudnienia i miesięcznych obciążeń.

Po przesłaniu wniosku jesteśmy zobowiązani dokonać weryfikacji przy użyciu aplikacji Instantor. Następnie czekamy na decyzję. Jeśli pożyczkodawca przeanalizuje nasze dane i udzieli nam wsparcia finansowego, wkrótce otrzymamy gotówkę. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolne cele. Efino przypomina o terminach spłaty. Nie chce, aby klienci mieli opóźnienia w płatnościach i borykali się z niechcianymi konsekwencjami.

Konsultanci udzielą nam odpowiedzi na wszelkie pytania odnoszące się do oferty Efino. Można się z nimi kontaktować telefonicznie bądź mailowo. Na stronie internetowej pożyczkodawcy udostępniony jest również specjalny formularz, gdzie możemy wpisywać swoje zapytania. Nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź.


Rodzaje pożyczek w Efino

Oferta Efino:

 • Pożyczka ratalna

Efino specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. 6000 zł to maksymalna kwota, jaką proponuje swoim klientom. Minimalna pożyczka dostępna w ramach oferty wynosi 1000 zł. Pieniądze można zwrócić w terminie od 3 do 18 miesięcy. Aby uzyskać pieniądze, wystarczy zrealizować trzy proste kroki. Konieczna jest weryfikacja przez aplikację Instantor, która przeskanuje niezbędne dla pożyczkodawcy dane. Oprócz tego sprawdzi wiarygodność finansową klienta, aby firma Efino miała pewność, że pożyczkobiorca o czasie ureguluje wszystkie należności. Instantor zwalnia nas z konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Błyskawicznie analizuje informacje zaczerpnięte z konta bankowego, skracając proces potwierdzania tożsamości.

Oferta jest skierowana do pożyczkobiorców, którzy ukończyli 21 lat. Należy posiadać PESEL i dokument tożsamości, a oprócz tego być na stałe zameldowanym na terytorium Polski. Nie obejdzie się również bez określenia comiesięcznych dochodów. Pożyczkodawca ma prawo skontrolować osobę starającą się o pożyczkę u jej pracodawcy. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Wszystko zależy od konkretnego klienta ubiegającego się o wsparcie finansowe.

Co istotne, jeśli nie możemy spłacić należności w terminie, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z doradcami Efino. Postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które będzie korzystne dla każdej ze stron. Nie można zwlekać – pożyczkodawca musi jak najszybciej dowiedzieć się o problemie. Tylko wtedy unikniemy gorszych kłopotów.


Efino - koszty

3 miesięcy
1000 zł -
6000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Efino - reklama

Efino - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200000
KRS
0000453034
NIP
5252548958
REGON
363682923

Dane kontaktowe:

MDP Finance Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 2/8
01-211 Warszawa

e-mail: info@efino.pl

telefon: +22 388 66 33

www: www.efino.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-22:00
Sobota - niedziela: 09:00-18:00

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpmilleniumgetin

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Efino

Efino jest jedną z firm działających w sektorze pozabankowym. Udziela pożyczek ratalnych, których maksymalna kwota wynosi 6000 zł. Długi, nawet 18-miesięczny okres kredytowania, pozwala klientom bez kłopotu spłacić należności. Korzystne warunki zachęcają do podpisania umowy. Tym bardziej, że od razu możemy poznać wszelkie koszty związane ze zobowiązaniem. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wybrać potrzebną kwotę i termin płatności. Ustawiając suwaki dowiemy się, jaka będzie wysokość raty oraz łączna kwota do spłaty.

Warto na bieżąco śledzić propozycje pożyczkowe Efino, aby jak najszybciej dowiedzieć się o promocjach i atrakcyjnych rabatach. Z okazjonalnymi ofertami można zapoznać się na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Pieniądze otrzymywane z pożyczki niezwłocznie przesyłane są na konto klienta, który się o nie starał. Czas przelewu nie jest zależny od pożyczkodawcy, ale od banku, w którym posiadamy swój rachunek. Efino dokłada wszelkich starań, aby po pozytywnej weryfikacji klient jak najszybciej otrzymał pieniądze.

Przez całą dobę można korzystać z Panelu Klienta, gdzie poznamy szczegółowe informacje na temat swojego zobowiązania.


Wady i zalety oferty Efino:

Zalety:

 • Szybka weryfikacja danych w aplikacji Instantor
 • Wygodny okres kredytowania, sięgający nawet 18 miesięcy. Tak długi termin spłaty pozwala dopasować wysokość rat do możliwości budżetu
 • Dział Obsługi Klienta pracuje również w niedziele
 • W razie kłopotów ze spłatą pożyczki można kontaktować się z konsultantami firmy, którzy znajdą korzystne dla obu stron rozwiązanie
 • Okazjonalne oferty, które uatrakcyjniają pożyczki proponowane przez Efino

Wady:

 • Konieczność ukończenia 21 roku życia, aby starać się o pożyczkę
 • Niska kwota pożyczki – można ubiegać się maksymalnie o 6000 zł

Wady i zalety oferty Efino podsumowanie

Efino to jasne i przejrzyste warunki pożyczania, które poznamy wchodząc na portal internetowy pożyczkodawcy. Jeśli chcesz skorzystać z jego oferty, poznaj również słabsze strony propozycji pożyczkowych zaprezentowanej instytucji. Wówczas będziesz mieć pewność, że chcesz wybrać właśnie tę, a nie inną firmę z sektora usług pozabankowych.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Efino

##  ## ####### ##   ## ######## ####### 
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##   ## 
## ##  ##   ##  ## ##  ##    ##   ## 
#####  ##   ##  ###  ######  ##   ## 
## ##  ##   ##  ## ##  ##    ## ## ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##  ## ####### ##   ## ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Pani Kapitan 2018-05-31 21:48:17 #1932
Zdecydowanie warto. Efino to super firma.
Person 2018-03-09 19:40:10 #1696
Szybko i bezproblemowo.
Jacek 2017-09-27 12:37:38 #1236
Dla mnie to nie jest najlepsza z ofert- jest dośc drogo- więc spłata rat okazała sie problematyczna.
Billy 2017-06-20 17:54:10 #946
Oferta cenowo wypada nieźle, do tego jest bardzo szybko- kasa na koncie tego samego dnia co sładalem wniosek!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania