Andrzej Roter, Prezes Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - wywiad

25 maja rozpoczął się Kongres Sektora Pożyczkowego. W tym roku odbyła się szósta edycja, zatem jak uważa Prezes Zarządu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Andzej Roter, projekt jest już dojrzały. Jaka w takim razie idea przyświecała organizacji tego Kongresu? Właśnie na to pytanie udziela nam odpowiedzi nasz rozmówca, Andrzej Roter.

Idea Kongresu Sektora Pożyczkowego

Jak już wspominaliśmy wcześniej, pierwszy Kongres odbył się sześć lat temu. Na tę chwilę śmiało można powiedzieć, że wydarzenie, po sześciu latach, stało się już dojrzałym projektem. Jak słyszmy, od początku przyświecała im pewna idea. „Chcieliśmy pokazać, że rynek instytucji pożyczkowych jest normalnie funkcjonującym sektorem rynku usług finansowych. Teraz już można też powiedzieć, że jest rynkiem dojrzałym.” – opowiada Andrzej Roter. Dlaczego dojrzałym? Co miał na myśli tutaj nasz rozmówca? Stwierdzenie to wywnioskować można po kilku cechach, które można zauważyć na rynku. „Przede wszystkim sprzedaje się produkty pożyczkowe w każdym kanale dystrybucji, podobnie jak robi to sektor bankowy oraz dociera się do wszystkich grup klientów.” – twierdzi Andrzej Roter. Jak mówi nasz rozmówca, organizatorom Kongresu zależy na pokazaniu, jak najlepszych doświadczeń oraz jak najlepszych praktyk.

Sukces Kongresu Pożyczkowego – pobite rekordy

Kongres Sektora Pożyczkowego to również znakomite miejsce do dyskusji pomiędzy uczestnikami, wymiany doświadczeń, czy ciekawych informacji. Szósta edycja Kongresu, która przypadła na rok 2017, okazała się być szczęśliwa. Udało się pobić ważny rekord liczby uczestników, jak i liczby reprezentowanych branż. „. Cieszę się, że ta pierwotna idea takiego integrowania środowiska zyskała dobre spełnienie.” – opowiada nam Andrzej Roter.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##   ##  ###  ##   ## ######## ###### 
###  ###  ## ##  ###  ### ##    ##  ## 
#### #### ##  ## #### #### ##    ##    
## ### ## ##   ## ## ### ## ######  ###### 
##   ## ######### ##   ## ##       ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze