Atrakcyjne obniżki na 5 urodziny NetCredit

5 urodziny NetCredit to czas atrakcyjnych promocji dla klientów. Pożyczkodawca obniżył ceny pożyczek online w Polsce, gwarantując tym samym jeszcze lepsze warunki kredytowania. Nowy cennik odnosi się zarówno do obecnych, jak i do przyszłych klientów.

Atrakcyjne obniżki na 5 urodziny NetCredit
Z okazji swoich piątych urodzin firma NetCredit proponuje atrakcyjne promocje dla swoich klientów

Netcredit opinie Netcredit opinie Weź pożyczkę Dodaj do porównania

Mniejsze koszty pożyczki

Jedną z najważniejszych kwestii dla klientów biorących pożyczki jest jej koszt. NetCredit doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wraz z piątymi urodzinami postanowił zmniejszyć opłaty. Nowi klienci przede wszystkim powinni zwrócić uwagę na pierwszą, darmową pożyczkę. Jeśli zdecydują się na kwotę np. 1000 zł i spłacą ją terminowo, nie poniosą żadnych kosztów finansowania. Warunkiem jest uregulowanie zobowiązania w ustalonym terminie. W przypadku NetCredit jest to 30 dni. Stali klienci również mogą liczyć na atrakcyjne obniżki. Druga i każda kolejna pożyczka wiąże się z ograniczeniem prowizji. W przypadku 1000 zł i 30-dniowego terminu spłaty, całkowity koszt wsparcia pożyczkobiorcy może być mniejszy nawet o 30 proc.

Koszty przedłużeń również bardziej atrakcyjne

Niektórzy pożyczkobiorcy mają problem ze spłatą zobowiązań finansowych. Wielokrotnie wynika to z nieprzewidzianych sytuacji, przez które pieniądze – zamiast na zaplanowane cele – trzeba przeznaczyć na nagły wyjazd, leczenie czy zakup zepsutego sprzętu. NetCredit pozwala swoim klientom nawet trzykrotnie przedłużyć spłatę pożyczki. Niewiele firm udostępnia taką możliwość. W przypadku wspomnianych 1000 zł i 30-dniowego okresu kredytowania, pożyczkobiorca ma prawo trzy razy zmienić ustalony termin. W wyjątkowej sytuacji to nawet 90 dodatkowych dni na uregulowanie należności. Jest to ogromne ułatwienie dla klienta, który już nie będzie musiał się martwić, że nie zdąży dokonać płatności. Koszt przedłużenia również uległ obniżeniu. Będzie zależeć od tego, który raz klient zmienia termin spłaty, ale ostatecznie wszelkie wydatki z tym związane będą mniejsze nawet o 30 proc.

NetCredit – firma pożyczkowa dla ciebie

NetCredit jest międzynarodową spółką działającą w branży finansowo-technologicznej. Funkcjonuje nie tylko w Polsce, ale również na 9 rynkach krajów europejskich oraz w Meksyku. Atrakcyjne oferty pożyczkowe otrzymują klienci wielu państw, ale nowy cennik obowiązuje tylko polskich pożyczkobiorców. Z pewnością przyczyni się do jeszcze większego wzrostu zainteresowania propozycjami wsparcia finansowego prezentowanymi się pożyczkodawcę. To z kolei zagwarantuje mu niewątpliwy wzrost konkurencyjności. Warto korzystać z promocji pożyczkowych - zdecydowanie pozwalają zaoszczędzić.

”Warto śledzić rynek pożyczek, na którym cały czas pojawiają się nowe promocje. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że oferta spełni nasze oczekiwania, a my otrzymamy kwotę, o którą się ubiegaliśmy. Co więcej, bez trudu ją spłacimy, w razie potrzeby zaś będziemy aplikować o kolejną pożyczkę” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl. 

Dodaj komentarz

##   ## ##   ## ##   ## #### ######## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ## ##   ## 
  ###  ##   ## ##   ## ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## ##  ##  ## ##   ## 
 ##  ## ##   ##  ## ##  ## ##   ## 
##   ## #######   ###  #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze