BIG DATA: Think Big CEE Congress

Dni 22 i 23 listopada są ważne osób, które chcą osiągnąć przewagę konkurencyjną swojej firmy. Odbędzie się wówczas V BIG DATA: Think Big CEE Congress, skupiający się na prawidłowym i skutecznym wykorzystaniu danych. Informacje stanowią kluczowy zasób większości przedsiębiorstw, dlatego trzeba we właściwy sposób się nimi posługiwać. Kongres będzie mieć miejsce w hotelu Westin, w Warszawie.

Zarejestruj się na BIG DATA: Think Big CEE Congress

Znaczenie danych w podnoszeniu konkurencyjności

Bez informacji niemożliwe jest funkcjonowanie na współczesnym rynku. To zasób, którym posługują się zarówno działające dzisiaj przedsiębiorstwa, jak i administracja czy instytucje naukowe. Mając świadomość kluczowej wagi danych, sposobów ich generowania i wykorzystania, można we właściwy sposób spożytkować potencjał, który posiadają. Łączenie danych i wymiana informacji stanowi fundament rozwoju nowoczesnych firm i budowania ich konkurencyjności.

Program BIG DATA: Think Big CEE Congress

BIG DATA: Think Big CEE Congress stara się odpowiedzieć na kluczowe pytania związane z informacją, sposobem jej pozyskania, analizy i należytego wykorzystania, które pozwoli świadomie budować przewagę konkurencyjną. Bogaty program umożliwi jego uczestnikom znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i pokaże możliwości wykorzystania różnego rodzaju nieustrukturyzowanych danych. Po uroczystym otwarciu rozpocznie się pierwszy blok tematyczny, koncentrujący się na wykorzystaniu informacji. Ich analiza nie jest łatwa, ale daje szansę pozyskania nowej wiedzy. Następnie omówiona zostanie rewolucja analizy danych, w ramach której odbędzie się interesujący panel dyskusyjny. Poruszy m.in. problem inteligentnej interpretacji informacji czy umiejętności wyselekcjonowania wartościowych danych. Podczas kolejnych wystąpień omówione zostaną aspekty regulacyjne, technologiczne i instytucjonalne, na koniec zaś publiczność będzie mogła zadawać nurtujące ją pytania. Drugi dzień skupi się na równie istotnych kwestiach, a mianowicie na wykorzystywaniu rozwiązań BIG DATA w celu poprawy standardów obsługi klienta czy na inteligentnych rozwiązaniach wykorzystywanych w kolejnych obszarach przemysłu. Głównym przedmiotem omawianym podczas tego panelu będzie IoT, czyli Internet od Things. To najprościej ujmując wyposażenie różnego rodzaju przedmiotów w odpowiednią elektronikę i oprogramowanie oraz połączenie ich w sieci. Pozwolą na stały dostęp do internetu i wymianę danych umożliwiającą efektywną komunikację.

Rada Programowa wydarzenia

Wysoki poziom merytoryczny Kongresu gwarantuje Rada Programowa. Prezesi znaczących spółek funkcjonujących w strategicznych branżach, wykorzystują nowoczesne technologie, uzyskując dzięki temu przewagę kompetencyjną. Tematy zaś, które są przez nich poruszane, pozwalają przekazać posiadaną wiedzę, by wdrożyć ją w codzienne funkcjonowanie kolejnych przedsiębiorstw.

Warto zapoznać się z fotorelacją z poprzednich edycji Kongresu BIG DATA i wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu. Wysokiej klasy eksperci udowodnią znaczenie każdej, nawet najmniejszej informacji, pod warunkiem jej odpowiedniego przetworzenia oraz wykorzystania. Pośród patronatów medialnych wydarzenia znajdują się Loando.pl oraz Pozyczkaportal.pl.

Dodaj komentarz

##   ## ######## ###### ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##    ##   ## ##   ## 
######### ######  ###### ##   ## ##   ## 
##   ## ##       ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ######## ######  #######  ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze