Drugi turniej Ratka.pl Cup już za nami!

Druga edycja turnieju Ratka Cup w Olsztynie odniosła ogromny sukces. Było gorąco - nie tylko z powodu pogody, ale przede wszystkim z powodu piłkarskich emocji. Siedem ośmioosobowych drużyn sprawdziło swoje umiejętności i rywalizowało ze sobą pod okiem doświadczonych trenerów. Wygrały młode zawodniczki ze Stomilu Olsztyn. Gratulujemy!

Ratka opinie Ratka opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Ratka.pl Cup 2018 - drugą edycję turnieju wygrały dziewczyny ze Stomilu!

W tym roku turniej piłki nożnej plażowej odbył się 4 sierpnia. Mimo gorącej pogody na olsztyńską plażę miejską nad jeziorem Ukiel przybyło mnóstwo osób, które chciały zobaczyć zmagania młodych piłkarzy i zawodniczek. I to właśnie młode zawodniczki okazały się być najlepsze- turniej wygrała sekcja dziewczyn z drużyny Stomil Olsztyn! Nagrodą w rywalizacji były voucher na sprzęt sportowy o wartości 500 zł oraz pamiątki związane ze Stomilem Olsztyn. Przypomnijmypierwsza edycja turnieju Ratka.pl cup odbyła się 26 sierpnia 2017 roku. 

W drugiej edycji Ratka.pl Cup wzięło udział siedem ośmioosobowych drużyn (m.in. Stomil Olsztyn - chłopcy i dziewczynki, Progres Lidzbark Warmiński, GKS Gietrzwałd i Football Academy Szczytno) . Wśród nich znalazły się trzy ekipy ze Stomilu Olsztyn. Zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2007 dali z siebie wszystko. Oprócz nich swoich sił na boisku spróbowali także amatorzy - czyli wszyscy chętni, którzy chcieli wziąć udział w dodatkowych rozgrywkach (które odbywały się równolegle). W sobotę, w którą odbyła się wiele rywalizacja każdy mógł zagrać na specjalnie przygotowanym drugim boisku lub po prostu potrenować pod okiem doświadczonych trenerów. Wśród trenerów był m.in. Robert Knothe, prezes Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Turniej trwał 6 godzin.

Sukces Ratka.pl Cup 2018. Turniej z dużym zainteresowaniem wśród piłkarzy

Organizatrozy turnieju - Socios Stomil i Akademia Sportu Stomil Olsztyn są zadowoleni z zainteresowania, które wywołała druga edycja turnieju Ratka Cup. Możliwe, że gdyby planów organizatorów nie pokrzyżowała pogoda, to turniej w te wakacje odbyły się dwukrotnie. Jednak czerwcową rywalizację trzeba było przełożyć na sierpień, co nie zniechęciło młodych piłkarzy do walki ani ich rodzin i znajomych do aktywnego kibicowania.

Turniej został objęty patronatem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Za promocję medialną odpowiadały m.in. największe regionalne media: Gazeta Olsztyńska, Radio Eska, stomil.olsztyn.pl oraz sport.egit.pl. Druga edycja piłkarskiego turnieju w letnich klimatach przyciągnęła jeszcze więcej osób, niż zeszłoroczne wydarzenie - co wskazuje na to, że Olsztyn potrzebuje takich wydarzeń, jak turnieje pozwalające na zdrową i ciekawą rywalizację.

Z dumą wspieramy takie inicjatywy jak Ratka Cup. Turniej nie tylko aktywizuje młodzież, ale też uczy zdrowej i pozytywnej rywalizacji oraz podnosi sportowe umiejętności. Ważne jest to, że organizatorzy zwracają uwagę nie tylko na główne drużyny, ale też na tych młodych zawodników, którzy chcą wziąć udział w zabawie poza głównym turniejem albo po prostu pouczyć się techniki od najlepszych trenerów. Nasze przewidywania się sprawdziły - Ratka.pl Cup 2018 odniosła sukces, co daje nam wielką radość — komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl 
Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni

Dodaj komentarz

 ######  ##   ## ##   ## ######## ###### 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
##    ##   ## ##   ## ##    ##    
##  #### ##   ## ##   ## ######  ###### 
##  ## ##   ## ##   ## ##       ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
 ######  #######  ####### ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze