FinTech Digital Forum CEE

Już za kilka dni odbędzie się FinTech Digital Forum CEE. Dokładna data wydarzenia to 22 i 23 listopada, jego miejscem zaś jest hotel Westin w Warszawie, znajdujący się na ulicy Jana Pawła II 21. Wydarzenie będzie się odbywać symultanicznie z BIG DATA: Think Big CEE Congress.

FinTech Digital Forum CEE

FinTech Digital Forum CEE – podstawowe informacje

FinTech Digital Forum CEE jest forum wymiany myśli pomiędzy uczestnikami oraz twórcami branży fintechowej. Zaliczają się do nich nie tylko przedstawiciele działający w dojrzałym sektorze finansowym, ale również start-upy czy inwestorzy. Dzisiaj nie da się nie zaobserwować dynamicznego rozwoju FinTechu, przez co dochodzi do konieczności wzajemnej wymiany doświadczeń.

Program wydarzenia

FinTech Digital Forum CEE zapewnia swoim uczestnikom bogaty program i szeroką tematykę, poruszaną podczas poszczególnych prezentacji i paneli dyskusyjnych. Wydarzenie otworzy wystąpienie gościa honorowego, którym jest Jeffrey Tijssen, Head of FinTech & Digital Partnerships. Później rozpoczną się następujące po sobie wykłady, poruszające m.in. tematy wykorzystania informacji dostępnych dzięki BIG DATA, najważniejszych pojęć związanych z finansami i technologią czy zagadnienia związane z adaptowaniem nowoczesnych rozwiązań przez tradycyjne instytucje bankowe. Banki bowiem muszą jak najszybciej rozpocząć efektywną współpracę z FinTechem, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i nowym wyzwaniom, jakie stawiają przed nimi klienci. W ramach konferencji odbędzie się również kilka paneli dyskusyjnych, pozwalających na wymianę doświadczeń i prezentację rozwiązań czy efektywnych pomysłów, które zapewnią sukces firmom korzystającym z rozwiązań fintechowych. Drugi dzień natomiast skupi się na poszukiwaniu dostępnych źródeł finansowania. Poruszy także zagadnienia skalowania projektów fintechowych i metod wspierania start-upów na rynku globalnym. Trzeba pomagać im w zaistnieniu i dalszym rozwoju, ponieważ to one mają największą szansę powodzenia na rynku.

Zarejestruj się już dzisiaj

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu, muszą się zarejestrować, wchodząc na stronę internetową Kongresu. Poznają tam koszt uczestnictwa i wpiszą listę osób, które również pragną posłuchać interesujących wykładów i bliżej przyjrzeć się elementom mającym wpływ na rozwój sektora FinTech w Polsce. FinTech Digital Forum CEE kieruje szczególne zaproszenie do inwestorów, przedstawicieli banków, firm pożyczkowych, instytucji płatniczych, firm ubezpieczeniowych i technologicznych, kancelarii prawnych, firm konsultingowych, a także do osób działających w start-upach.

FinTech ma niewątpliwy wpływ na rozwój sektora finansowego. Inwestowanie w nowe technologie i korzystanie z ich możliwości pozwala stać się prężnie działającą instytucją na tym polu. Dlatego warto brać udział w wydarzeniach, takich jak FinTech Digital Forum CEE, aby czerpać nową wiedzę i korzystać z doświadczeń innych. Pośród patronatów medialnych wydarzenia znajdują się Loando.pl, Pozyczkaportal.pl oraz Fintek.pl.

Dodaj komentarz

##   ## ##   ## ########  #######  ###### 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##    
######### ##   ## ######## ##   ## ##    
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##    
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##  ## 
##   ## ####### ##     #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze