Gramy dla dzieciaków 2017! Relacja z turnieju

Data 17 września w polskiej historii jest datą szczególną. Dzięki ostatniemu wydarzeniu w warszawskiej hali SoccerArena, stała się datą jeszcze szczególniejszą. Dlatego, że w charytatywnym turnieju piłkarskim naprzeciw sobie stanęli najważniejsi przedstawiciele polskiego segmentu fintech. Kto wziął udział w zabawie? Zapraszamy do lektury!

Emocje i gra do ostatniego gwizdka

W niedzielę 17.09.17 r w hali SoccerArena, przy ulicy Annopol 24b w Warszawie, odbył się charytatywny turniej piłkarski „Gramy dla Dzieciaków!”. Udział w zabawie wzięli najważniejsi przedstawiciele segmentu fintech:  Loando, AASA Polska,  Vivus, Creamfinance i Biuro informacji gospodarczej ERIF.

System gry -  każdy z każdym.  Spotkania były towarzyskie, jednak gra była zacięta. Liderzy drużyn zagrzewali kolegów gestem, słowem, a nawet… słynną dewizą trenera Janusza Wójcika. Zaangażowanie nie może dziwić, ponieważ cel dla wszystkich był ten sam – zwycięstwo.

Już na rozgrzewce było widać, że CreamFinance do turnieju jest dobrze przygotowany. Treningi zrobiły swoje, ponieważ drużyna sygnowana logo LendOn sięgnęła po złoto. Warto zaznaczyć, że druga AASA była bardzo blisko, ponieważ zdobyła taką samą liczbę punktów, co zwycięzca. O końcowym wyniku zadecydował bilans bramkowy. Na ostatnim stopniu podium stanęła drużyna Loando. Zawodnicy dowodzeni przez Tymona Zastrzeżyńskiego, czuli ogromny niedosyt, ponieważ w zeszłym roku byli pierwsi. Na czwartej pozycji uplasował się ERIF, piątym - Vivus.

Turniej charytatywny sektora fintech

Po zawodach odbyła się licytacja. Zebrano 26 600 zł dla dzieci

Po zawodach odbyła się licytacja. Pod młotek poszły: koszulka meczowa zawodnika Legii Warszawa i reprezentacji Polski Łukasza Brozia, piłka podpisana przez zawodników Polonii Warszawa, książka Karoliny Cwaliny ( z autografem autorki) oraz obraz Magdy Frej.

Dzięki turniejowi udało się zebrać 26 600 zł

Zebrane pieniądze przekazano Stowarzyszeniu Pielęgniarsko – Opiekuńczemu "Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie". Organizacja pomaga dzieciom z wadami serca, uszkodzeniami neurologicznymi, wrodzonymi wadami genetycznymi i wadami związanymi z FAS oraz FAE. W sumie zebrano 26 600 zł.

Za rok kolejna edycja

W przyszłym roku odbędzie się kolejna, trzecia edycja turnieju „Gramy dla dzieciaków”.

„Jestem naładowana pozytywnymi emocjami. Cieszę, że udało mi się zorganizować turniej i przekazać pieniądze potrzebującym dzieciom. W przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja turnieju” -  mówi Martyna Długoszewska z agencji PR wampr.pl, organizatorka wydarzenia.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 61 dni
OROS.pl
5000 zł / 30 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni

Dodaj komentarz

######## #### ########  ###  ######## 
##   ## ##   ##   ## ##  ##   ## 
##   ## ##   ##   ##  ## ##   ## 
########  ##   ##  ##   ## ##   ## 
##  ##  ##   ##  ######### ##   ## 
##  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ####  ##  ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze