IV KPF - wywiad z Marcinem Sikorą, Head of Sales, w grupie LOANDO

Podczas IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego, który miał miejsce w Hotelu Marriott w Warszawie 2 października 2018 roku, o krótki komentarz został poproszony Marcin Sikora - Head of Sales and Marketing w grupie LOANDO.

Grupa LOANDO jednym z największych pośredników online

IV Kongres Pośrednictwa Finansowego to wydarzenie, które odgrywa ważną rolę w branży sektora finansowego. O komentarz na temat działań online został poproszony Marcin Sikora, Head of Sales and Marketing w Grupie LOANDO. Stwierdził on, iż Grupa, jako jeden z największych pośredników w branży online, dostrzega rozwijający się trend sprzedaży na rynku offline.

Head of Sales and Marketing w Grupie LOANDO zauważa, iż pośrednicy finansowi, zarówno ci, którzy swoją działalność prowadzą w sieci jak i ci w kanale naziemnym, przyczyniają się do dużego udziału w sprzedaży produktów finansowych. W ich skład wchodzą produkty sprzedawane za pośrednictwem banków, instytucji pożyczkowych oraz firm ubezpieczeniowych.

Grupa LOANDO ma nowy brand - LOANDO Direct

Marcin Sikora, Head of Sales and Marketing Grupy LOANDO tłumaczy powołanie LOANDO Direct ze względu na rosnący trend sprzedaży na rynku offline. Grupa LOANDO ma na celu przedstawienie, poprzez LOANDO Direct, ofert sprzedaży dotyczących produktów bankowych oraz pozabankowych w kanałach naziemnych.

Kanały naziemne, w których działalność prowadzić będzie LOANDO Direct, stanowią między innymi biura kredytowe. Cały ten proces ma się odbywać za pośrednictwem autorskiego rozwiązania Grupy LOANDO.

Dodaj komentarz

########   ###  ######## ####### ##   ## 
##   ##  ## ##    ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ##  ##   ##  ##   ## ## ## ## 
######## ##   ##  ##  ##   ## ## ## ## 
##  ##  #########  ##   ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##   ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ######## #######  ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze