Już w styczniu II Loan Magazine Awards 2016!

Branża finansowa rozwija się bardzo dynamicznie. W jej obrębie funkcjonują liczne firmy, realizowane są interesujące projekty, pojawiają się interesujące osobowości, których zasługi mają istotne znaczenie. Nie dziwi więc potrzeba nagradzania najciekawszych i najlepiej rokujących inicjatyw. Temu właśnie służą wydarzenia takie jak Loan Magazine Awards.

Już w styczniu II Loan Magazine Awards 2016!
W styczniu świat nowoczesnych finansów czeka gala Loan Magazine Awards

Prestiżowe wydarzenie

Gala rozpocznie się o godzinie 16, w hotelu Ibis Styles. Jej pierwszą częścią jest wręczenie nagród, które zostały przyznane zgodnie z ustaleniami Kapituły Konkursowej. Laureaci zostaną wyróżnieni w kilku kategoriach. Uwzględniono tu najważniejsze w tym roku wydarzenie, reklamę, mikropożyczkę, markę, pożyczkę ratalną, marketing managera, człowieka roku, a także innowację – rozwiązanie Fintech 2016. Wyróżniono kategorię społecznie odpowiedzialni 2016. Nagrody przyznawane są także w głosowaniu otwartym.  Przyznawane będą one dla najlepszego w tym roku partnera wspierającego, partnera sprzedażowego, stronę www, wydarzenie oraz wyróżnienie w kategorii White Label 2016. Jak widać, dziedzin których reprezentanci zasługują na docenienie nie brakuje, dlatego tym bardziej warto wziąć udział w tym wydarzeniu.  Po wręczeniu statuetek, nastąpi ciąg dalszy gali, który uświetni wystąpienie gościa specjalnego.

Co istotne, organizatorzy nie zapomnieli o potrzebujących. Około godziny 19, odbędzie się aukcja charytatywna. W jej trakcie, licytowane będą przedmioty z autografami wybitnych postaci polskiego sportu. Zebrane w jej trakcie pieniądze, zostaną przeznaczone  w całości dla fundacji „Na ratunek z dzieciom z chorobą nowotworową”. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących. Licytacja jest zatem bardzo ważną częścią gali.

Na uczestników gali czekają dalsze atrakcje, które obejmuje część nieoficjalna wydarzenia. To dobry pretekst do spotkania i interesujących dyskusji w gronie eksperckim.

Bardzo ważne zestawienie

Można stwierdzić, że Loan Magazine Awards to podsumowanie roku, które pozwala na wskazanie zmian i nowych dróg rozwoju, które dotyczą sektora pozabankowego. Widać istotne przemiany na gruncie technologii finansów, która cieszy się rosnącą popularnością. Jej wpływ widać na przykładzie branży pożyczek pozabankowych, które darzone są coraz większym zainteresowaniem. Ta dziedzina rozwoju finansów ma charakter bardzo przyszłościowy ze względu na to, że wykorzystuje nowoczesne technologie, które wpływają na rozwój usług, z których korzystają ich użytkownicy.

„Loan Magazine Awards to bardzo istotne wydarzenie dla sektora bankowego. Dotyczy jego różnych gałęzi, w tym branży FinTech oraz pożyczek pozabankowych. Wyróżnianie najciekawszych podmiotów w tych dziedzinach świadczy o dynamicznym rozwoju, który można zaobserwować już od dawna" – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Każdy kto chce wziąć udział w wydarzeniu powinien wiedzieć, że jest on płatny, a ilość miejsc ograniczona. Aby uczestniczyć w gali, należy skontaktować się z jej organizatorami. Zgłoszenia należy wysłać na adres: biuro@strefa-finansow.pl. Formularz zgłoszeniowy powinien zawierać imię, nazwisko oraz nazwę firmy, którą reprezentuje uczestnik. Szczegóły na temat wydarzenia, dostępne są na stronie: https://loan-magazine.pl/loan-awards-2016/.

Na wydarzenie zapraszają oficjalni partnerzy Gali Loan Magazine Awards 2016: Związek Firm Pożyczkowych, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych, PayDayMansion, ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Grupa CRIF, Krajowy Rejestr Długów KRD, Biuro Informacji Kredytowej BIK S.A., Kaczmarski Inkasso, Ferratum Bank, IDENTT, Tempo Finanse, Credit Invest.

 

 

Dodaj komentarz

##   ## ##   ## ###### #### ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ## ##   ## 
 ##  ## ##   ## ##    ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## ##  ## ## ##   ## 
  ###   #######  ###### #### ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze