XII Kongres Consumer Finance

8 i 9 grudnia to dni ważne dla przedstawicieli sektora consumer finance. Odbędzie się bowiem wtedy XII Kongres Consumer Finance. Miejsce wydarzenia to Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jego celem zaś jest przyjrzenie się aktualnym problemom tego rynku.

XII Kongres Consumer Finance
Już po raz dwunasty odbędzie się Kongres Consumer Finance. Dokładna data to 8 i 9 grudnia.

Tematyka Kongresu Consumer Finance

Kongres Consumer Finance skupi się na wielu istotnych zagadnieniach, które pozwolą nie tylko zaobserwować rozwój branży consumer finance, ale także przewidzieć jej przyszły kształt. Na początku Kongresu jego uczestnicy skupią się na starannej analizie polskiego rynku. Jednym z tematów będzie omówienie branży z perspektywy orzecznictwa. Po krótkiej przerwie głównym wątkiem stanie się wizerunek nowego typu konsumenta. Jest on prawdziwym wyzwaniem dla sektora finansowego, jak wobec tego do niego dotrzeć? Jakie są jego główne motywacje zakupowe? Na te i inne pytania eksperci postarają się znaleźć najlepsze odpowiedzi. Drugi dzień Kongresu to uwarunkowania regulacyjne rynku finansowego, ekonomiczne aspekty wpływające na jego rozwój i znaczenie koniunktury wobec zachowań rynkowych osób biorących kredyty. Całe wydarzenie zamknie debata okrągłego stołu. Uczestnicy, którzy będą brać w niej udział, postarają się określić, w jaki sposób polski rynek consumer finance będzie wyglądać w kolejnych latach. Kierunek jego dalszego rozwoju ma bowiem ogromne znaczenie.

Sektor consumer finance według specjalistów

Głównym tematem, jaki zostanie poruszony podczas XII Kongresu Consumer Finance, będzie zatem przyszłość rynku. Dokąd zmierza consumer finance? Jakie są jego tendencje rozwojowe? Osoby zajmujące się i współpracujące z niniejszym sektorem zajmą się wnikliwym omówieniem niniejszego obszaru. Tylko takim sposobem można we właściwy sposób wpłynąć na bezpieczeństwo rynku. Pomogą w tym wspólnie wypracowane, racjonalne rozwiązania, pozwalające osiągnąć pożądany wygląd rynku consumer finance w Polsce.

Kongres Consumer Finance kluczowym wydarzeniem dla osób związanych z sektorem

Kongres Consumer Finance zaprasza do udziału przede wszystkim kadrę kierowniczą z instytucji bankowych oraz ubezpieczeniowych, a także kadrę firm działających w obszarze pośrednictwa oraz doradztwa finansowego. Ponadto wydarzeniem powinny się zainteresować instytucje z sektora finansowego. Aby wziąć udział w Kongresie, należy się zarejestrować, uiszczając stosowną opłatę w wysokości 800 zł. Nie jest to wysoka kwota, biorąc pod uwagę zakres poruszanej tematyki i ważność tematów, jakie zostaną gruntownie opracowane.

Do współorganizatorów wydarzenia należą Gdańska Akademia Bankowa wraz z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Pośród medialnych parterów Kongres Consumer Finance znajdują się Loando.pl, Pozyczkaportal.pl, a także Polskie Radio, Dziennik Gazeta Prawna, Obserwator Finansowy, Cashless.pl, Forsal.pl, FranczyzaBanku.pl, Outsorcing&More, jak również OutsorcingPortal oraz Qbusiness.pl.

Dodaj komentarz

######## ##   ## ######## #### ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ##   ## 
  ##   #######   ##  #### ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze