Wygraj nawet 1600 złotych w konkursie Vivus

Pożyczkodawcy nieustannie pracują nad dostosowaniem swoich produktów do oczekiwań klientów. Starają się także przyciągnąć nowe osoby atrakcyjnymi promocjami. W najnowszym konkursie Vivusa do wygrania jest nawet 1600 złotych. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Wygraj nawet 1600 złotych w konkursie Vivus
Konkurs w Vivus! Wygraj atrakcyjne nagrody żyjąc po swojemu. Źródło: vivus.pl

Vivus opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Firma Vivus rozwija swoją ofertę

Vivus to firma z rodowodem łotewskim, istniejąca od 2008 roku – w Polsce od 2011. Jako pierwsza firma działająca w naszym kraju Vivus zaproponował swoim klientom pierwszą pożyczkę za darmo. Vivus udzielił pożyczki tysiącom klientów i liczba ta ciągle wzrasta. Mimo to firma nieustannie pracuje nad ulepszeniem swojej oferty i wychodzi klientom naprzeciw. Obecnie Vivus udostępnił swoim pożyczkobiorcom atrakcyjny konkurs – nagrodą może być nawet 1600 złotych.

Zasady konkursu

Szczegółowe informacje o konkursie noszącym chwytliwą nazwę „Żyj po swojemu” znajdują się na specjalnej platformie https://www.konkurs-zyjposwojemu.pl/. Idea jest prosta: każdy z nas ma jakieś marzenie, którego nie możemy spełnić z powodu niewystarczających środków finansowych. Dzięki pieniądzom wygranym w konkursie Vivusa mamy szansę wreszcie przełamać życiową monotonię. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które są pełnoletnie, mają pełną zdolność do czynności prawnych, mieszkają na terenie Polski i w czasie trwania konkursu wypełniły poprawnie zgłoszenie konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie, powinniśmy wejść na stronę internetową konkursu i wykonać konkursowe polecenie -„Napisz, jak z pozoru nudną sytuację zamieniasz w ekstra przygodę po dopływie kasy z VIVUS.PL.” Oczywiście tylko najciekawsze odpowiedzi mają szansę na uhonorowanie nagrodą. Na stronie konkursowej powinniśmy wyrazić zgodę na akceptację Regulaminu a także zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. Musimy także wypełnić specjalny formularz. Zostaniemy mailowo poinformowani o tym, czy nasze zgłoszenie zostało przyjęte i czy rejestracja przebiegła pomyślnie. Vivus przewiduje nagrody wysokości 400 złotych (3 miejsce), 800 złotych (2 miejsce) i 1600 złotych (1 miejsce). Konkurs rozpoczął się 8 sierpnia i potrwa do 8 września 2016 roku do godziny 23:59:59 – do tego czasu możemy wysyłać odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Konkursy zachętą dla nowych klientów

To, że pożyczkodawcy proponują swoim klientom atrakcyjne promocje, jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Przede wszystkim to wyraźny dowód, że czasy, kiedy firmy pożyczkowe ogłaszały się na słupach i bramach, mamy dawno za sobą. Szybkie pożyczki są obecnie produktem takim, jak każdy inny – potrzebującym promocji. Dobrze świadczy to też o samych pożyczkodawcach – widać, że interesują się swoimi klientami i starają się na bieżąco reagować na ich potrzeby. Wygrane w konkursie 400, 800 czy 1600 złotych będzie miłym dodatkiem do naszego budżetu. Jednak przed wzięciem pożyczki warto jest zawsze sprawdzić potencjalne zagrożenia związane z pożyczaniem przez internet, to pozwoli nas uchronić przed niepotrzebnym stresem!

Dodaj komentarz

##  ## ######## ####### #### ######## 
##  ## ##    ##   ## ##   ##  
## ##  ##    ##   ## ##   ##  
#####  ######  ##   ## ##   ##  
## ##  ##    ## ## ## ##   ##  
##  ## ##    ##  ##  ##   ##  
##  ## ######## ##### ## ####  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze