LOANDO Group ma nową siedzibę!

LOANDO Group - firma działająca w sektorze finansowym, ma nową siedzibę! Nieustanny rozwój LOANDO Group oraz powiększające się grono pracowników miało duży wpływ na podjęcie decyzji o zmianie głównej siedzibie. Obecnie LOANDO Group mieści się w Warszawie przy ul. Prostej 68.

Nowa siedziba LOANDO Group

LOANDO Group to firma działająca w sektorze finansowym od ponad 5 lat, która nieustannie się rozwija. Jeszcze do niedawna główna siedziba LOANDO Group mieściła się w Warszawie przy ul. Tamka 16. Ze względu na powiększające się grono pracowników, które tworzą pasjonaci nowych technologii i sektora fintech, LOANDO Group postanowiło zmienić siedzibę. Obecnie znajduje się ona w Warszawie przy ul. Prostej 68.

Nowa siedziba LOANDO Group mieści się w biznesowej części Warszawy. Rysiek, czyli brand hero LOANDO Group już przy samej recepcji, wita klientów i potencjalnych kontrahentów firmy. Główna siedziba LOANDO Group jest miejscem przyjaźnie nastawionym dla odwiedzających i stwarzającym dobrą atmosferę dla pracowników.

Jesteśmy dumni z nieustannego rozwoju LOANDO Group. Wspinamy się po szczeblach zawodowej kariery, a nasza firma wraz z nami, dlatego też podjęliśmy decyzję o zmianie głównej siedziby. Poprzednia, która mieściła się przy ul. Tamka 16, była dla nas za mała. Obecnie znajdujemy się przy ul. Prostej 68. Żywimy głęboką nadzieję, że LOANDO Group nadal będzie się rozwijać, grono naszych pracowników - rosnąć razem z nami - mówi Maciej Suwik, Co-founder&CTO w Grupie LOANDO.

Dodaj komentarz

######## ######## ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ##    ## ## ## ## ## ##   ## 
##   ## ##    ## ## ##  ####  ##   ## 
######## ######  ## ## ##  ##  ######## 
##  ##  ##    ## ## ##  ##  ##   ## 
##  ## ##    ## ## ##  ##  ##   ## 
##   ## ######## ### ###   ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze