Łukasz Gierczak, Quint Group Limited - wywiad

25 maja 2017 roku odbył się, szósty raz z rzędu, Kongres Sektora Pożyczkowego. Jak co roku wydarzenie to dedykowane było tematowi pozabankowemu sektorze pożyczek. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Country Mananger, Quint Group Limited, Łukaszem Gierczakiem, na temat udziału agregatorów w polskim sektorze pożyczkowym. Jak ocenia ten udział nasz rozmówca? Jakie ma zdanie na ten temat?

Korzyści ze współpracy z Platformą Mobevo

Zdaniem Łukasza Gierczaka, owa platforma jest integralną częścią rynku. „Z naszego punktu widzenia jest to coś, co dodaje wartość dla nie tylko wydawców, ale również reklamodawców, którzy są pożyczkodawcami.” – opowiada rozmówca. Dzięki współpracy z platformą Mobevo, taki pożyczkodawca może pozyskiwać ruch wysokiej jakości, który jest również stargetowany. Ponadto ma również możliwość jego sprzedaży, monetyzacji ruchu, kiedy np. nie jest pewny w danym momencie. Co jeszcze zyskujemy dzięki współpracy z Platformą Mobevo? „Zawsze przez siatkę przechodzi dużo ruchu, który nie do końca dopasowuje się do tych kryteriów i są to tak naprawdę nieefektywne wydane pieniądze na akwizycję klienta. W tej sytuacji może pomóc platforma Mobevo.” – tłumaczy Łukasz Gierczak.

Jak działa Mobevo?

Przy współpracy ze wspomnianą wcześniej platformą, pożyczkodawcy powiększają swoją bazę klientów. Mobevo potrafi zatem dostarczyć wysokiej jakości klientów dla pożyczkodawców. Jak twierdzi Łukasz Gierczak: „Mobevo to jest inteligentna platforma, która dystrybuuje ruch, w zależności od tego, jakiego produktu poszukuje klient oraz jakie kryteria uwarunkowują przyjęcie tego klienta przez pożyczkodawcę. W sytuacji, kiedy wydawca wysyła ruch do jednego pożyczkodawcy ma określoną stopę możliwości skonwertowania tego klienta. W sytuacji, kiedy to ruch wysyłany jest do Mobevo, mamy tą stopę konwersji o wiele wyższą.” Ale jak to konkretnie działa? Otóż kiedy pożyczkodawca odrzucając danego klienta, ponieważ ma już go w bazie lub nie jest zainteresowany w danej chwili profilem tego kandydata, w takiej sytuacji następuje przekierowanie owego klienta do innego pożyczkodawcy. Jak twierdzi rozmówca, zwiększa się tym samym możliwość konwersji dla wydawców. Jedną z cech platformy jest to, że nie kierunkuje klienta do więcej niż jednego partnera. Dlaczego tylko jednego? Jak twierdzi Łukasz Gierczak mamy pewność, że nasz system bardzo dobrze analizuje dane i przekierunkowuje tego klienta właśnie do pożyczkodawcy, który powinien go otrzymać.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## #### ##  ## ##  ## ##   ## 
##   ## ## ###  ## ## ## ## ## ## 
##   ## ## #### ##  ####  ## ## ## 
########  ## ## ## ##  ##  ## ## ## 
##   ## ## ## ####  ##  ## ## ## 
##   ## ## ##  ###  ##  ## ## ## 
######## #### ##  ##  ##   ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze