Łukasz Kuleta, TAKTO finanse – wywiad

28 marca 2017 roku w Warszawie miała miejsce I edycja Kongresu Sektora Fintech. Podczas wydarzenia rozmawialiśmy z kierownikiem działu marketingu w TAKTO finanse, Łukaszem Kuletą o tym, jak przedstawia się rozwój fintechu w Polsce. Rozmówca udziela nam również kilku rad na temat tego, jak zachować bezpieczeństwo w sieci.

Rozwój fintech

„Fintech w Polsce będzie rozwijał się bardzo mocno.” – komentuje Łukasz Kuleta, spytany o przyszłość tego sektora. W najbliższym czasie będzie okres wzmożonej współpracy banków, firm z sektora pozabankowego z fintech. Zdaniem rozmówcy, będzie to doskonały czas, żeby zapewnić klientom nowe usługi oraz ich dostępność. „W chwili obecnej nie ma sensu tworzyć nowych rozwiązań wewnątrz firmy.” – dodaje Kuleta. Według niego lepszą opcją jest skorzystanie z rozwiązań pewnych oraz sprawdzonych. Jak podkreśla, będzie dużo współpracy, która z pewnością przyniesie klientom wiele korzyści.

Bezpieczeństwo w sieci

Jak twierdzi Kuleta, wszystko zależy od klienta i jego podejścia do bezpieczeństwa. Klienci w bardzo indywidualny sposób podchodzą do tego tematu.  Jak podkreśla rozmówca, najważniejsza jest edukacja. Klient od firmy powinien dostawać informację, w których opisane byłoby, jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań fintechowych.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ######  #### ##   ## #### ######## 
##  ##  ##  ##  ##  ##   ##  
##     ##  ## ##  ##   ##  
##  #### ##   ###   ##   ##  
##  ##  ##  ## ##  ##   ##  
##  ##  ##  ##  ##  ##   ##  
 ######  #### ##   ## ####  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze