Łukasz Kuleta, TAKTO finanse – wywiad

28 marca 2017 roku w Warszawie miała miejsce I edycja Kongresu Sektora Fintech. Podczas wydarzenia rozmawialiśmy z kierownikiem działu marketingu w TAKTO finanse, Łukaszem Kuletą o tym, jak przedstawia się rozwój fintechu w Polsce. Rozmówca udziela nam również kilku rad na temat tego, jak zachować bezpieczeństwo w sieci.

Rozwój fintech

„Fintech w Polsce będzie rozwijał się bardzo mocno.” – komentuje Łukasz Kuleta, spytany o przyszłość tego sektora. W najbliższym czasie będzie okres wzmożonej współpracy banków, firm z sektora pozabankowego z fintech. Zdaniem rozmówcy, będzie to doskonały czas, żeby zapewnić klientom nowe usługi oraz ich dostępność. „W chwili obecnej nie ma sensu tworzyć nowych rozwiązań wewnątrz firmy.” – dodaje Kuleta. Według niego lepszą opcją jest skorzystanie z rozwiązań pewnych oraz sprawdzonych. Jak podkreśla, będzie dużo współpracy, która z pewnością przyniesie klientom wiele korzyści.

Bezpieczeństwo w sieci

Jak twierdzi Kuleta, wszystko zależy od klienta i jego podejścia do bezpieczeństwa. Klienci w bardzo indywidualny sposób podchodzą do tego tematu.  Jak podkreśla rozmówca, najważniejsza jest edukacja. Klient od firmy powinien dostawać informację, w których opisane byłoby, jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań fintechowych.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ###### ######## ##   ##  ###  ##   ## 
##  ## ##    ##  ##  ## ##  ## ## ## 
##    ##     ## ##  ##  ## ## ## ## 
 ###### ######   ###  ##   ## ## ## ## 
   ## ##     ## ##  ######### ## ## ## 
##  ## ##    ##  ## ##   ## ## ## ## 
 ###### ######## ##   ## ##   ## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze