Pierwszy turniej Ratka Cup zakończony - relacja

26 sierpnia miało miejsce długo wyczekiwane wydarzenie – Ratka.pl Cup 2017. Był to turniej piłki nożnej plażowej, który odbył się na plaży miejskiej w Olsztynie. Tegoroczna, a zarazem pierwsza edycja odniosła ogromny sukces. Większość mieszkańców miasta i okolic pojawiła się, by dopingować młodych piłkarzy na boisku. Organizatorzy zapowiedzieli, że na tej edycji się nie skończy. Czekamy zatem na kolejne odsłony. Sprawdź, jak wyglądał przebieg tegorocznego turnieju.

Ratka opinie Ratka opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Piłkarskie emocje w Olsztynie

W sobotę, 26 sierpnia miała miejsce pierwsza edycja Ratka.pl Cup 2017. Był to turniej piłki nożnej plażowej, który odbył się na plaży miejskiej w Olsztynie. W wydarzeniu wzięło udział 11 drużyn, składających się z 7 zawodników każda. Pojawiły się liczne zespoły męskie i żeńskie. Co więcej, niektórzy z uczestników na co dzień grają w młodzieżowych zespołach Stomil Olsztyn, dzięki czemu mogli pochwalić się zdobytymi już umiejętnościami. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych, mianowicie 9-11 lat oraz 8 lat i młodsi. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali voucher na zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo każdy z młodych piłkarzy otrzymał atrakcyjny upominek związany ze Stomil Olsztyn.

Tegoroczna edycja okazała się być wielkim sukcesem. Okoliczni mieszkańcy większych i mniejszych miast tłumnie stawili się na turnieju dopingując młodych, zawziętych piłkarzy. Był to też doskonały czas na spędzenie czasu z bliskimi. Wszyscy zawodnicy grali fair play. Każdy mógł liczyć na pomoc i wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu.

Sukces tegorocznej edycji Ratka.pl Cup 2017

Dzięki takim wydarzeniom, lokalne firmy działające w Olsztynie stają się animatorami wydarzeń sportowych i kulturalnych w mieście. Turniej został dostrzeżony przez okolicznych mieszkańców, którzy bacznie przyglądali się rywalizacji młodych piłkarzy.

Co ciekawe, był to pierwszy turniej piłki nożnej, który odbył się na miejskiej plaży w Olsztynie. Okazał się wielkim sukcesem, dzięki licznym zawodnikom i tłumnie przybywającym kibicom. Organizatorzy zapowiadają, że na jednej edycji się nie skończy. Pozostaje nam zatem tylko czekać na kolejne odsłony!

Patronatem medialnym turniej objęli: Ratka.pl, Gazeta Olsztyńska, TVP3 Olsztyn i Radio Eska. Tytułowym sponsorem została Ratka.pl, która od lat wspiera rozmaite wydarzenia Stomil Olsztyn Socios. Impreza prowadzona była przez Andrzeja Brzozowskiego z Radia Eska.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ######   ###  ##   ## ##  ## ######## 
##  ##  ## ##  ###  ### ## ## ##   ## 
##    ##  ## #### ####  ####  ##   ## 
##    ##   ## ## ### ##  ##  ##   ## 
##    ######### ##   ##  ##  ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ##  ##  ##   ## 
 ###### ##   ## ##   ##  ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze