Piotr Badowski, prezes zarządu Polskiego Związku Windykacji - wywiad

April Consumer Credit Days to wydarzenie poświęcone problemom zarządzania wierzytelnościami w instytucjach z sektora B2C. O idei ACCD, sukcesie tegorocznej edycji oraz planach na przyszłe lata opowiadał Piotr Badowski – członek Rady Programowej ACCD oraz prezes Zarządu Polskiego Związku Windykacji.

Sukces ACCD

Jaki cel przyświecał stworzeniu konferencji April Consumer Credit Days? Na rynku nie brakuje branżowych wydarzeń poświęconych finansom - poruszane są zagadnienia i tematy mocno merytoryczne, wiele mówi się o firmach oferujących usługi finansowe czy zarządzających wierzytelnościami, jednak jak podkreśla Piotr Badowski, “niewiele jest miejsc, gdzie poruszane są kwestie ryzyka czy problemów z uzyskaniem zapłaty.” Stąd też pomysł na ACCD, które jest idealnym miejscem i polem do wymiany doświadczeń, opinii, ale też tworzenia sieci nowych kontaktów i integracji środowiska. W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia, które okazało się być niepodważalnym sukcesem - wysoka frekwencja i bogactwo prelekcji świadczą o tym, że April Consumer Credit Days na stałe wpisało się w kalendarze jego uczestników. O wyjątkowości ACCD świadczy też merytoryczne przygotowanie wydarzenia. Piotr Badowski, jako członek Rady Programowej ACCD, brał udział w obradach, których nadrzędnym celem było przygotowanie  konferencji właśnie pod tym kątem. “Szczególny nacisk położyliśmy na to, aby ta konferencja była przede wszystkim merytorycznie dobrze przygotowana tak, (...) aby to poszerzanie naszych wiadomości o rynkach zagranicznych i tym co dzieje się w Polsce towarzyszyło rozmowom o tym co nas czeka – teraz, dziś, za pół roku, za rok” - podkreśla rozmówca.

Piotr Badowski – dyrektor firmy finansowej oraz współzałożyciel firmy windykacyjnej EULEO. Od 2010 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Związku Windykacji. W październiku 2012 r. został wybrany na Członka Zarządu Europejskiej Federacji Związków Krajowych Firm Windykacyjnych – FENCA, w której pełni również funkcję Skarbnika.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 #######   ###  ######## ######## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ######  ######## 
## ## ## ######### ##   ## ##    ##    
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##    
 ##### ## ##   ## ######## ######## ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze