Pojedź na wakacje z Vivusem

Vivus to doświadczona firma pożyczkowa, która wie, jak zachęcić potencjalnych klientów do zaciągania pożyczek pozabankowych. Pożyczkodawca doskonale rozumie potrzeby konsumentów. Często przygotowuje atrakcyjne oferty chwilówek, przy których można sporo zyskać. Nie inaczej jest w przypadku ostatniej promocji. Vivus dokłada do naszej wakacyjnej wycieczki aż 500 zł. Sprawdź warunki oferty.

Pojedź na wakacje z Vivusem
Wakacje z Vivusem – sprawdź ofertę

Vivus opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

500 zł od Vivusa na wakacje

Vivus wraz z biurem podróży fly.pl przygotował promocję, która na pewno spodoba się wielu pożyczkobiorcom. Coraz częściej sięgamy po pozabankowe wsparcie finansowe. Pożyczka na wakacje to jeden z głównych motywów zaciągania zobowiązań. Vivus, oprócz atrakcyjnej oferty pożyczki, proponuje nam prezent w postaci bonu o wartości 500 zł, który zrealizować możemy we wspomnianym wyżej biurze podróży. Kiedy zastanawiamy się nad wakacyjnym wyjazdem, warto pomyśleć o wsparciu, jakie proponuje nam pożyczkodawca. 500 zł, które otrzymamy od firmy na pewno pozwoli nam zdecydować się na ciekawy kierunek turystyczny.

Warunki promocji

Oferta promocyjna Vivusa trwa od 16 maja do 31 lipca 2017 roku. Pożyczkodawca nie sprecyzował wymagań odnoszących się do minimalnej wysokości zobowiązania, w związku z czym promocja obowiązuje przy dowolnej kwocie pożyczki. Znaczenie ma tu jednak, czy będzie to nasza pierwsza pożyczka w Vivus, czy już wcześniej korzystaliśmy z usług firmy. Jeśli pierwszy raz zaciągamy zobowiązanie u danego pożyczkodawcy, to możemy otrzymać maksymalnie 3000 złotych. Natomiast jeśli robiliśmy to już wcześniej, śmiało możemy sięgnąć po pożyczkę o wartości nawet do 7500 złotych.

Bon, który otrzymamy SMSem możemy zrealizować do 31 grudnia 2017 roku. Ważne jest także, by w biurze podróży www.fly.pl zdecydować się na wycieczkę o wartości nie mniejszej niż 3000 złotych, ponieważ tylko wtedy możemy wykorzystać bon wakacyjny. Pożyczkodawca zastrzega również, że za pomocą bonu nie można sfinansować biletów lotniczych. Oferta pożyczkowa Vivusa połączona z atrakcyjną promocją pozwoli nam na wymarzony wakacyjny wyjazd. Szczegóły na stronie vivus.pl/bon500.

„Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Firmy pożyczkowe, które chcą być bliżej swoich klientów i ich potrzeb, przygotowują specjalne oferty pożyczek, umożliwiające wyjazd na wczasy. Propozycja Vivusa jest atrakcyjna i na pewno warta uwagi, jeśli zastanawiamy się nad wakacyjnym wyjazdem.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu loando.pl

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##  ## ######## ######## ##  ## ##   ## 
##  ## ##    ##    ## ## ##   ## 
## ##  ##    ##     ####  ##   ## 
#####  ######  ######   ##  ##   ## 
## ##  ##    ##     ##   ##  ## 
##  ## ##    ##     ##   ## ##  
##  ## ######## ##     ##    ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze