Pożyczka do 25 000 zł – porównanie ofert Profi Credit i Optima

Profi Credit oraz Optima to doświadczeni pożyczkodawcy, którzy na polskim rynku pożyczkowym nie działają od wczoraj. Dzięki zdobywanemu od lat doświadczeniu, doskonale potrafią oszacować potrzeby swoich klientów, które wcale nie są małe. Jak pokazują wyniki badań, większość z nas pożycza najczęściej na remont mieszkania lub zakup nowego samochodu, a oczywistością jest, że owe wydatki potrafią w znacznym stopniu uszczuplić portfel.

Optima i Profi Credit oferują wysokie kwoty pożyczek, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów

Na co pożyczamy najwięcej?

Według badania przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Wonga[1], jasno wynika, że potrzeby finansowe Polaków nieustannie rosną. W grupie ankietowanych znalazły się osoby, które w przeciągu dwóch ostatnich lat wzięły szybką pożyczkę online do kwoty 10 000 zł. Aż 37 proc. z nich przyznało, że sięgnęli po pozabankowe zobowiązanie z powodu planowanego remontu. Wynik ten jest o 5 pkt. proc. wyższy w porównaniu z badaniem z 2016 roku. W drugiej kolejności Polacy deklarowali, że pożyczki online zaciągają w celu zakupu nowego samochodu – tak odpowiedziało 27 proc. badanych.

Z badań Wonga wynika również, że coraz mniej pożyczkobiorców decyduje się na zaciągnięcie pożyczki na spłatę poprzedniej. Odsetek osób, które decydują się na takie rozwiązanie nadal nie jest zadowalający, gdyż wynosi 11 proc., lecz pocieszający jest jego spadek, a nie wzrost. Polakom zdarza się także pożyczać na wakacyjne wyjazdy, organizację świąt i uroczystości, ale także na wydatki sezonowe, takie jak kompletowanie wyprawki szkolnej. Lato może być okresem, w którym nałoży się na siebie kilka kosztownych potrzeb. Warto wtedy rozejrzeć się za ofertami firm pożyczkowych, które proponują swoim klientom wysokie kwoty zobowiązań – w ten sposób uda nam się sfinansować wszystkie wydatki.

20 000 zł? Tylko od Optima

Optima to firma pożyczkowa od lat specjalizująca się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Swoim stałym klientom ma do zaoferowania wiele, bo aż 20 000 zł. Wysokie kwoty, które uzyskać możemy dzięki pożyczkodawcy pomogą w zrealizowaniu wszystkich finansowych potrzeb. Pożyczkę ratalną proponowaną przez Optima zaciągnąć możemy od 6 do 24 miesięcy. Zanim zaciągniemy pożyczkę, powinniśmy najpierw kwotę oraz termin spłaty dostosować do naszego budżetu, dla którego spłata pożyczki nie powinna być dużym obciążeniem. Optima jest bardzo elastycznym pożyczkodawcą, któremu zależy na wygodzie i bezpieczeństwu klientów. Dlatego jeśli podczas okresu kredytowania przytrafią nam się niespodziewane wpływy, to skorzystać możemy z opcji wcześniejszej spłaty pożyczki.

Pożyczka z dostawą do domu, czyli luksus od Optimy

Optima swoim klientom daje możliwość pożyczania gotówki w różny sposób. Sami decydujemy, czy wolimy pożyczkę zaciągnąć internetowo, telefonicznie, bezpośrednio w placówce czy dzięki wizycie doradcy w naszym domu. Szczególnie wygodna i luksusowa jest ostatnia opcja, ponieważ jako klienci Optimy nie musimy martwić się absolutnie niczym. Wystarczy, że wykonamy telefon i umówimy się na spotkanie z przedstawicielem firmy, który dopilnuje wszelkich formalności. Pożyczka przekazywana jest już na pierwszym spotkaniu. Na taką opcję decydują się szczególnie osoby, które nie chcą wychodzić z domu, lecz nie potrafią samodzielnie przebrnąć przez internetowy proces składania wniosku. Pożyczki do domu to nowy wymiar pożyczania i na taką wygodę zasługuje każdy z nas. Optima posiada prężnie działającą infolinię, na którą z każdym pytaniem telefonować możemy od poniedziałku do piątku, a także w soboty.

Pożyczki domowe to bardzo wygodna forma pożyczania.

Profi Credit pożycza najwięcej

Profi Credit jest jedną z najlepiej prosperujących firm pożyczkowych w naszym kraju. Oferty pożyczkodawcy są elastyczne i atrakcyjne – nie bez powodu zobowiązanie od Profi Credit znalazło się na samym szczycie naszego lipcowego rankingu pożyczek na raty. W tej instytucji finansowej pożyczyć możemy aż 25 000 zł, a więc kwotę, która z pewnością wspomoże nasz budżet i nadchodzące wydatki. Pożyczanie u tego pożyczkodawcy jest łatwe i przede wszystkim przyjemne – wystarczy wysłać wniosek online, poczekać na telefon od konsultanta i oczekiwać na pieniądze. Podstawową zaletą jest również fakt, iż firma ta nie wymaga zbyt wielu formalności, a więc proces aplikacji zajmuje dosłownie chwilę. Co więcej, również okres kredytowania jest bardzo zadowalający. Raty pożyczki rozłożyć możemy aż na 36 miesięcy, a więc nie musimy się martwić, że obciążą one naszą kieszeń. Klientom, którym powinie się noga, firma proponuje rozwiązanie „Twój Pakiet”, w ramach którego mamy możliwość odroczenia rat lub ich zmniejszenia.

Klub Dobrego Klienta Profi Credit – co zyskujesz?

Profi Credit docenia rzetelnych klientów, którzy terminowo regulują raty i utworzył dla nich rodzaj program lojalnościowego – Klub Dobrego Klienta. Co dzięki niemu zyskamy i jak możemy do niego dołączyć? Pożyczkodawca swoim najlepszym klientom oferuje wyższe kwoty pożyczek, jeszcze szybszą wypłatę środków, bardzo uproszczony proces pożyczania – wystarczy nam jedynie dowód osobisty, a kontaktować z firmą możemy się za pomocą specjalnej infolinii VIP dla klubowiczów. Przywilejów jest wiele i na pewno warto się o nie postarać. Wszystko co musimy zrobić, by stać się członkiem Klubu Dobrego Klienta, to trzymanie się wyznaczonych w umowie terminów – już po 6 miesiącach terminowej spłaty rat otrzymamy propozycję członkostwa.

Polecając pożyczkę znajomym nie tylko zarabiamy, ale również chronimy naszych przyjaciół przed nierzetelnymi pożyczkodawcami.

Polecaj i zarabiaj w Profi Credit

Profi Credit nie ograniczył się do jednego programu promocyjnego. Kolejnym pomysłem pożyczkodawcy jest program rekomendacyjny „Polecasz – Zarabiasz”. Dzięki polecaniu znajomym produktów finansowych oferowanych przez Profi Credit możemy spłacać swoją pożyczkę. Jak to możliwe? Za każdą poleconą osobę, która zdecyduje się zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit, pożyczkodawca zrefinansuje 50 proc. wartości naszej miesięcznej raty -  z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota refinansowania nie może przekroczyć 200 zł. Nie ma także ograniczonej liczby osób, którym możemy zarekomendować firmę, lecz nie mogą to być więcej niż dwie osoby w jednym okresie rozliczeniowym. Jakie warunki musimy spełniać, by móc wziąć udział w programie? Wystarczy, że zaciągnęliśmy pożyczkę o minimalnej wartości 2000 zł, a nasz okres kredytowania wynosi co najmniej 18 miesięcy. Jeśli więc mamy znajomych, którzy tak jak my potrzebują zastrzyku gotówki, warto polecić Profi Credit – pomożemy znajomym, a przy okazji w łatwy sposób obniżymy swoje raty.


1 Badanie Ipsos dla Wonga, 2017

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
1000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
1000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ####### ##  ## ######## ####    ## 
##   ## ## ## ##   ## ##    ## 
##   ##  ####  ##   ## ##    ## 
##   ##  ##  ########  ##    ## 
## ## ##  ##  ##     ## ##  ## 
##  ##   ##  ##     ## ##  ## 
 ##### ##  ##  ##    #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze