Pożyczki online ratunkiem dla firm z sektora MŚP?

Pod względem liczby przedsiębiorstw, Polska zajmuje 6 miejsce w Europie . Około 70 proc. respondentów twierdzi, że własna firma to dobra ścieżka rozwoju kariery, ale tylko 31 proc. widzi szansę na założenie własnego biznesu . Głównym problemem małych i średnich firm często jest brak płynności finansowej i chwilowe zastoje w działalności. Rozwiązaniem na czas kryzysu może być pożyczka online – na otrzymanie pieniędzy nie będziemy musieli długo czekać.

Pożyczki online ratunkiem dla firm z sektora MŚP?
Zajawka do infografiki przedstawiającej zapotrzebowanie na pożyczki dla firm w Polsce. Nowy produkt AASA - pożyczki dla firm do 10 000 zł.

Pożyczki online sposobem na brak płynności w MŚP?

Z badania pozyczkaportal.pl i aasadlabiznesu.pl wynika, że uzyskaniem dodatkowych środków finansowych zainteresowani są przedsiębiorcy działający w branży budowlanej, transporcie, logistyce i handlu. To właśnie ci przedsiębiorcy są w szczególności narażeni na brak płynności finansowej oraz zastoje w działalności. Często zdarza się, że mimo braku zleceń właściciele muszą utrzymać cały zespół pracowników. Nie trzeba tłumaczyć, że kiedy brak przychodów, taka sytuacja może być poważnym problemem. W czasie kryzysu wsparciem mogą się okazać mikropożyczki udzielane online, które są sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniem. Chwilówki przez internet bardzo dobrze przyjęły się na rynku klientów indywidualnych. Jest to rezultat dynamicznego rozwoju branży FinTech, czyli technologii i finansów. Oferta firm pożyczkowych dla klientów biznesowych jest korzystna ze względu na brak biurokracji, szybką decyzje i możliwość uzyskania gotówki już od pierwszego dnia działania firmy. Z wykonanych badań wynika, że 44 proc. Polaków, którzy prowadzą swoją działalność, spłaca pożyczkę wysokości od 1 do 10 tys. złotych .

W czasie kryzysu, MŚP z pomocą przychodzi Aaasa Polska

Na polskim rynku pojawiła się ostatnio pożyczka dla firm w pełni dedykowana dla firm z sektora MŚP. Jest to AASA dla Biznesu, gdzie o pożyczkę do 10 000 zł można starać się już od pierwszego dnia działania firmy. Dla porównania, w banku aplikować o dofinansowanie można dopiero po 6 miesiącach działalności. W aasadlabizensu.pl formalności zostały ograniczone do minimum - w końcu czas w biznesie jest niezwykle cenny. Do wzięcia pożyczki jest potrzebny jedynie dowód osobisty właściciela przedsiębiorstwa oraz podstawowe informacje o profilu działalności i firmie. W przypadku problemów ze spłatą zawsze można wstrzymać naliczanie odsetek na okres 30 dni. Co najważniejsze, decyzje o przyznaniu pożyczki są dokonywane w ekspresowym tempie, AASA również realizuje wypłaty poprzez BlueCash.

Firmy z sektora MŚP stanowią 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw Polsce i generują 66 proc. polskiego PKB. Rozwiązania, które pomagają optymalizować ich działania, mają zatem pozytywny wpływ na polską gospodarkę.

Infografika przedstawiająca zapotrzebowanie na pożyczki w Sektorze MŚP

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Finbo
3000 zł / 30 dni
Ale gotówka
2000 zł / 30 dni
Tani Kredyt
3100 zł / 30 dni
Halopożyczka
2000 zł / 30 dni
Wandoo
2500 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Szybka Gotówka
6000 zł / 30 dni
Via SMS
1500 zł / 30 dni
Zylion
1500 zł / 30 dni
Filarum
1000 zł / 30 dni
Alfa Kredyt
2000 zł / 30 dni
Wonga
1500 zł / 60 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Credilo
1200 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ###### ##   ## ######## ########    ## 
##  ## ##   ## ##    ##       ## 
##    ##   ## ##    ##       ## 
##    ##   ## ######  ######     ## 
##    ##   ## ##    ##    ##  ## 
##  ## ##   ## ##    ##    ##  ## 
 ######  ####### ##    ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze