Programy lojalnościowe firm pożyczkowych – sprawdź oferty Wonga, Szybka Gotówka, VIA SMS PL

Współczesny klient jest aktywnym konsumentem. Nie tylko poszukuje dogodnej dla siebie oferty, lecz także chętnie korzysta z oferowanych mu udogodnień. Dla przykładu, już 47 proc. Polaków przyznaje, że chce uczestniczyć w programach lojalnościowych[1]. Pożyczkodawcy także starają się zwrócić uwagę klientów, gwarantując atrakcyjne programy dla osób wybierających ich ofertę. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się trzem z nich – porównajmy korzyści z bycia lojalnym klientem firmy Wonga, Szybka Gotówka oraz VIA SMS PL.

Programy lojalnościowe przynoszą wiele korzyści

Pożyczki – nie tylko w 15 minut, lecz także z dodatkowymi korzyściami

Pożyczkodawcy starają się dzisiaj na różne sposoby zachęcić do skorzystania z ich oferty. Chcą zmniejszyć nasze zainteresowanie propozycją konkurencji, zarówno przekonując nas ograniczonymi formalnościami, pożyczkami bez przelewu weryfikacyjnego, wysokimi kwotami zobowiązań finansowych i ich szybkim przelewem, jak też – dodatkowymi pakietami korzyści. Programy lojalnościowe to najlepszy sposób, aby na dłużej przyciągnąć klienta. Tym bardziej, że w sektorze pozabankowym funkcjonuje coraz więcej firm i coraz trudniej jest się im wyróżnić. Zdobycie klienta i jego zaufania jest bardzo istotne – a programy lojalnościowe niosą korzyści każdej ze stron. Pożyczkodawcy zyskują uwagę nowych odbiorców, a klienci – cieszą się szybkimi pożyczkami online i udogodnieniami, jakie nie są dostępne dla nowych pożyczkobiorców. Sprawdźmy, z jakimi korzyściami możemy się spotkać w trzech znanych i cenionych na rynku firmach pożyczkowych. Podpisując z nimi umowę pożyczkową, na pewno nie będziemy rozczarowani.

Pożyczki pozabankowe pomagają edukować

Pożyczkodawcy mogą oferować różne rodzaje programów lojalnościowych. Niektórzy z nich wybierają atrakcyjne rabaty, inni - tak jak Wonga - wolą mieć swój udział w edukowaniu społeczeństwa. Firma nie dość, że gwarantuje pożyczki krótkoterminowe i ratalne, z opcją spłaty od 30 dni do nawet 18 miesięcy, to jeszcze proponuje specjalny Program Korzyści. Trzymając się harmonogramu spłat, nie tylko budujemy pozytywną historię kredytową. Wybierając po raz kolejny ofertę firmy Wonga możemy zostać uczestnikiem specjalnych kursów edukacyjnych. Przede wszystkim przyswajamy wiedzę, która pozwoli nam podejmować coraz bardziej rozsądne decyzje dotyczące naszych finansów. Ponadto zaliczając kolejne etapy kursu bądź przechodząc przez następne ścieżki edukacyjne, awansujemy do coraz wyższych segmentów Programu Korzyści. Co za tym idzie, otrzymujemy coraz większe zniżki na pożyczki krótkoterminowe, osiągając nawet 45-procentowy rabat.

Kapitalni.org – sposoby na mądre zarządzanie swoimi finansami

Platforma edukacyjna firmy Wonga, czyli Kapitalni.org, zapewnia wartościową wiedzę z zakresu finansów. Zapoznając się z tematami pożyczania, oszczędzania, bezpieczeństwa finansowego, pomnażania oszczędności, a nawet psychologii finansów, możemy w bardziej efektywny sposób zarządzać swoim budżetem i dbać o domowe fundusze. A to jedna z kluczowych kwestii wpływających na poczucie bezpieczeństwa w rodzinie.

Pożyczaj i korzystaj z platform edukacyjnych

Pożyczki nie mają służyć spłacaniu długów, tylko realizacji planów i zamierzeń, przy zachowaniu płynności finansowej. Jeżeli będziemy sprawnie zarządzać swoim budżetem, unikniemy problemów związanych z gotówką, a produkty finansowe będą nam służyć na wypadek większych zakupów czy niespodziewanych potrzeb. Przygotujemy niezbędne dokumenty do wzięcia pożyczki i będziemy cieszyć się dodatkową kwotą oraz możliwością dalszego zagłębiania się w świat finansów, który przestanie być dla nas tajemnicą. Platforma edukacyjna Wongi pozwala nie tylko przyswajać wiedzę, lecz także stale mierzyć swoje postępy i – tak jak wspomnieliśmy - czerpać jeszcze większe korzyści z oferty pożyczkodawcy.

Jeszcze więcej korzyści z programem lojalnościowym

Jednak edukowanie to nie jedyna korzyść z bycia lojalnym klientem. Szybka Gotówka, udzielająca pożyczek do 6000 zł, kusi również darmowym zobowiązaniem finansowym. Co trzeba zrobić, aby je uzyskać? Wystarczy brać pożyczkę co miesiąc, korzystając ze środków przez nie mniej niż 14 dni i w terminie zwrócić pobrane zobowiązanie. Jeśli będziemy wywiązywać się z ustalonych warunków, co piątą pożyczkę otrzymamy bezpłatnie. Warto skorzystać z atrakcyjnego programu lojalnościowego, tym bardziej, że Szybko Gotówka minimalizuje formalności. Możemy wysłać wniosek SMS-em, przez internet albo aplikować przy wsparciu konsultantów, dzwoniąc pod podany na stronie internetowej pożyczkodawcy numer telefonu. Szybko otrzymamy pieniądze i zrealizujemy swoje plany, a przystępując do programu lojalnościowego, będziemy cieszyć się jego niepodważalnymi zaletami.

 Dodatkowe rabaty za zapraszanie znajomych

Programy lojalnościowe adresowane do stałych klientów mogą wiązać się też z atrakcyjnymi rabatami. W tym wypadku jednak warunkiem nie musi być tylko terminowe wywiązywanie się ze spłat. VIA SMS PL gwarantuje dodatkowe rabaty, jeśli zaprosimy swoich znajomych i zachęcimy ich do podpisania umowy z wybraną przez nas firmą pożyczkową.

Zaproś przyjaciół i zyskuj dodatkowe rabaty

To proste, jeśli przyjaciele potrzebują gotówki i szukają naszej porady. W innym wypadku musimy zachęcić ich atrakcyjnymi warunkami, ale to również nie będzie trudne. VIA SMS PL proponuje pożyczki sięgające nawet kwoty 4000 zł. Co prawda dopiero przy podpisywaniu piątej umowy, ale przecież bycie lojalnym oznacza wiele korzyści. Jeśli przyjaciele zdecydują się na skorzystanie z pożyczki, my w zamian otrzymamy zasilenie swojego konta kwotą 50 zł. Dodatkowe środki zawsze się przydadzą, dlatego warto wysłać zaproszenie i poinformować swoich przyjaciół o szybkich pożyczkach z VIA SMS PL.

 Stali klienci zyskują, dlatego wybierajmy oferty z głową

W celu zyskania statusu „stałego klienta” i możliwości czerpania dodatkowych korzyści z programów lojalnościowych dla stałych klientów, musimy spełnić dwa proste warunki:

Po pierwsze – zawieramy umowę pożyczki i dokonujemy terminowej spłaty zobowiązania, która zapewnia duże oszczędności;
Po drugie – jeśli po raz kolejny potrzebujemy dodatkowej gotówki, nie szukamy nowego pożyczkodawcy. Korzystamy z oferty firmy, u której ostatnio staraliśmy się o zobowiązanie finansowe. Spłacamy należności na czas i cieszymy się lepszymi warunkami pożyczek bądź bierzemy udział w kursach edukacyjnych.
Pamiętajmy, aby mądrze wybrać ofertę i zwracać uwagę zarówno na dodatkowe zyski, jak też kwotę pożyczki, okres kredytowania i koszty zobowiązania. Najlepsze propozycje znajdziemy w rankingach chwilówek – śmiało z nich korzystajmy, a będziemy w pełni usatysfakcjonowanymi klientami.


[1] ARC Rynek i Opinia, „Monitor programów lojalnościowych”.

Darmowe pożyczki
Netcredit
500 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
1000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
1000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
AXI Card
6000 zł / 30 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Ranking chwilówek - październik 2020

Dodaj komentarz

##  ## ##  ## ######## ######## ######## 
###  ## ## ##    ## ##    ##   ## 
#### ##  ####    ##  ##    ##   ## 
## ## ##  ##    ##  ######  ######## 
## ####  ##   ##   ##    ##   ## 
##  ###  ##   ##   ##    ##   ## 
##  ##  ##  ######## ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze

Pustak 2017-06-03 12:18:23 #820
a ja uwazam, ze inicjatywa wonga jest rewelacyjna i zdecydowanie nalezy o tym wspomnoec. to najlepsza ze wszytskich form programow lojalnosciowych.
Nicolas 2017-06-02 22:40:40 #815
programy lojalnosciowe zdecydowanie zachecaja do powrotow do danej firmy!
Laura 2017-05-31 16:21:45 #810
ja korzystam od lat z oferty szybka gotowka i to jedna z najlepszych ofert na rynku!