Promocja na Majówkę od Ferratum Money!

Majówka już niebawem. Z tej okazji Ferratum Money przygotował dla nowych klientów wiosenną promocję. Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę na minimum 15 rat i będziesz je regularnie spłacał, a Ferratum Money umorzy ostatnią z nich!

Promocja na Majówkę od Ferratum Money!
Weź pożyczkę od Ferratum na raty do 30 kwietnia, a nie będziesz musiał spłacać ostatniej raty!

Ferratum na raty opinie Ferratum na raty opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Z okazji Majówki Ferratum Money spłaci za ciebie ratę pożyczki

Nadchodzi Majówka. Każdy z nas chce, aby ten czas był wyjątkowy. Ferratum Money dobrze o tym wie, dlatego pragnie nam go umilić. Z okazji zbliżającej się Majówki firma zorganizowała wielką promocję! Nowi klienci korzystający z oferty Ferratum na raty mają szansę za umorzenie ostatniej raty pożyczki!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? Wystarczy, że zostaniesz klientem Ferratum Money sięgając po atrakcyjną pożyczkę ratalną. Musisz wziąć pożyczkę na minimum 15 rat, a następnie wysłać swoje zgłoszenie. Jeśli twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca przyzna ci pożyczkę. Twoim zadaniem będzie już tylko terminowa spłata zadłużenia. Umorzenie ostatniej raty nastąpi automatycznie! Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie do 30 kwietnia, a szczegóły promocji dostępne są na stronie pożyczkodawcy lub pod numerem telefonu: 22 123 45 67.

Ferratum Money - pożyczka na 24 miesiące!

Ferratum Money to firma udzielająca pożyczek długoterminowych. Dzięki temu, że klienci tej firmy mają możliwość rozłożenia zadłużenia na 24 wygodne raty, pożyczenie 10 000 zł nie będzie odczuwalne dla domowego budżetu. Pożyczkę online można wziąć zarówno aplikując przez stronę internetową pożyczkodawcy, jak i dzwoniąc na infolinię. Gotówkę można dostać błyskawicznie, w dodatku bez wychodzenia z domu!

Pamiętajmy, że KasaTak! to jednak z marek, która należy do Grupy Ferratum. Dzięki temu również na KasaTak można ubiegać się o promocyjną ofertę. Jakie należy spełnić warunki u tego pożyczkodawcy? Dokładnie te same, których wymaga Ferratum Money. Nie zapominajmy przy okazji o tym, że pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników, m.in. w BIG ERIF. Pomoże to przyspieszyć proces wypłacenia gotówki!

Dodaj komentarz

##  ## #### ##   ## ######## ######## 
###  ## ##  ##  ## ##    ##   ## 
#### ## ##  ## ##  ##    ##   ## 
## ## ## ##   ###  ######  ##   ## 
## #### ##  ## ##  ##    ##   ## 
##  ### ##  ##  ## ##    ##   ## 
##  ## #### ##   ## ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze