Świąteczna oferta HapiPożyczek

Święta to długo wyczekiwany okres w roku. Chociaż staramy się zaplanować wydatki z wyprzedzeniem, na świąteczne specjały i podarunki zawsze wydajemy więcej, niż zakładamy. HapiPożyczki pomogą podołać wydatkom i spędzić wyjątkowe Boże Narodzenie. Specjalna oferta pożyczkodawcy jest idealną odpowiedzią na wyzwania finansowe, jakie czekają nas w grudniu.

Świąteczna oferta HapiPożyczek
Święta przynoszą ciekawe promocje - warto pamiętać o tej, którą przygotowały dla nas HapiPożyczki

hapi pożyczki opinie hapi pożyczki opinie Weź pożyczkę Dodaj do porównania

Świąteczne koszty

Według badania „Ile kosztują polskie święta”, przeprowadzonego przez HapiPożyczki, firmy nagrodzonej przez Totalmoney.pl za oferowanie najlepszych pożyczek pozabankowych, przeciętnie czekają nas wydatki rzędu 1235 zł. Chcemy nie tylko zorganizować przyjęcie wigilijne, ale również kupić wymarzone prezenty dla najbliższych. Jednak kwota, którą zamierzamy wydać, jest wysoka w stosunku do średniego minimalnego wynagrodzenia osoby zatrudnionej na pełen etat. Wynosi ona bowiem jedynie 1850 zł brutto miesięcznie. Wydatki świąteczne zatem przekraczają ponad połowę pensji, przez co może zabraknąć pieniędzy na pozostałe opłaty. Firma HapiPożyczki zadbała o potrzeby osób, które mają problemy z nadprogramowymi kosztami, proponując atrakcyjną promocję pożyczkową.

Jak HapiPożyczki pomagają w grudniowych wydatkach?

HapiPożyczki postanowiły pomóc pożyczkobiorcom z wydatkami na świąteczne przygotowania. Proponują doskonałą ofertę pożyczek ratalnych, od kwoty 800 zł do nawet 10 000 zł. Pożyczkę należy spłacić maksymalnie w ciągu 24 miesięcy. To długi okres, który pozwoli rozłożyć zobowiązanie na komfortowe dla budżetu części – zdecydowanie przyda się w sytuacjach, kiedy standardowa chwilówka to za mało. Co więcej, nie trzeba myśleć o pierwszej racie tuż po świętach. Można zrobić sobie dwumiesięczne wakacje od świątecznej pożyczki i dopiero po ich upływie zacząć regulować ustalone w umowie płatności. Dzięki temu będziemy mogli odetchnąć po świątecznych wydatkach. Spokojnie uzbieramy potrzebną kwotę i bez troski o finanse przygotujemy się do świętowania.

Opóźnienia ze spłatą pożyczki? To również nie problem

HapiPożyczki wspierają nie tylko osoby potrzebujące dodatkowych pieniędzy. Pomoc otrzymają również pożyczkobiorcy, którzy nie byli w stanie uregulować zobowiązania w wyznaczonym terminie. Dlatego jeśli wzięli pożyczkę do października 2015 roku i opóźnienie w spłacie wynosiło dłużej niż 6 dni, mogą liczyć na umorzenie naliczonych opłat windykacyjnych. Należy tylko uregulować pozostałe raty przed Nowym Rokiem.

„Święta to trudny finansowo okres. Z grudniowymi wydatkami nie musimy radzić sobie samodzielnie – strony porównywarek pożyczek umożliwią nam znalezienie atrakcyjnych ofert wsparcia finansowego. Rozsądnie korzystając z szybkich pożyczek, będziemy mieć pieniądze na wszystkie potrzeby i bez problemu spłacimy raty. Pamiętajmy, aby z głową dobierać wysokość kwot i zdecydować się na dłuższy okres kredytowania, kiedy wiemy, że mogą pojawić się problemy ze spłatą – to podstawa bezpiecznego pożyczania.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

 

Dodaj komentarz

 ####### #### ######## ##   ## ######## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ######## 
## ## ## ##   ##  ##   ## ##    
##  ##  ##   ##  ##   ## ##    
 ##### ## ####  ##   ####### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze