Weź udział w konkursie i wygraj darmową pożyczkę od LendOn!

LendOn kolejny raz postanowił zaskoczyć klientów przygotowując konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie LendOn umarza jedną pożyczkę! Akcja dedykowana jest osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług pożyczkodawcy. Aby wziąć udział w akcji należy wziąć pierwszą pożyczkę i najoryginalniej odpowiedzieć na postawione pytanie konkursowe.

Weź udział w konkursie i wygraj darmową pożyczkę od LendOn!
Weź darmową pożyczkę i wygraj jej umorzenie!

LendOn opinie LendOn opinie Weź pożyczkę Dodaj do porównania

Twoja wygrana pożyczka w LendOn

25 września 2017r. rozpoczął się kolejny cykl edycji konkursu „Twoja wygrana pożyczka w LendOn”. W konkursie udział może wziąć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i zamieszkuje na terenie Polski, wyłączając pracowników, współpracownik oraz członków rodzin organizatora. Aby wziąć udział w akcji należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe – „Z czym kojarzy ci się Lendon?” Codziennie ktoś wygrywa! Dokładna wysokość nagrody określana jest indywidualnie dla każdego zwycięzcy konkursu i odpowiada kwocie pożyczki udzielonej przez organizatora zwycięzcy. Wysokość nagrody może wynieść maksymalnie do 2 500 zł. Zaciągnięta wcześniej pożyczka może okazać się zatem darmowa, bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat! Zwycięzców wyłoni eksperckie jury, składające się z trzech przedstawicieli. Pod uwagę brana będzie przede wszystkim kreatywność, nieszablonowe podejście oraz pomysłowość uczestników. Konkurs trwa do 5 listopada 2017 r., wyłączając okres od 9 do 22 października.

Warunki uczestnictwa w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim zgłoszenie można wysłać po wzięciu jedynie pierwszej pożyczki na kwotę nie większą niż 2500 zł - przy czym okres spłaty nie może być dłuższy niż 45 dni. Uczestnikami nie mogą zatem zostać osoby, które już wcześniej korzystały z usług LendOn. Po otrzymaniu gotówki na konto, należy poprawnie wypełnić, a następnie wysłać zgłoszenie konkursowe, które zostało dostarczone drogą elektroniczną na wskazany we wniosku adres e-mail klienta. Osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe było najoryginalniejsze o zwycięstwie zostanie powiadomiona przez organizatora.

Jak wziąć pożyczkę w LendOn?

Proces pożyczania w LendOn jest bardzo prosty i składa się jedynie z trzech szybkich kroków. Co więcej, proces ten przebiega całkowicie drogą online, bez konieczności wychodzenia z domu. Na początku należy zarejestrować się na stronie wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy. We wniosku należy podać podstawowe dane, tj. informację osobiste, adres zameldowania oraz informacje dotyczące zatrudnienia. Następnie należy potwierdzić rejestrację korzystając z nowoczesnej usługi Instator lub też w tradycyjny sposób przelewając z własnego rachunku bankowego symboliczny 1 grosz. Dzięki temu potwierdzimy naszą tożsamość i tym samym zakończymy proces rejestracji. Krok drugi to złożenie wniosku o pożyczkę. Należy zalogować się na swój profil, a za pomocą suwaka określić potrzebną kwotę i wybrać dogodny termin spłaty. Po kliknięciu w opcję ‘weź pożyczkę’ strona automatycznie przekieruje nas do specjalnego wniosku. Po jego złożeniu należy oczekiwać na decyzję pożyczkową. O ewentualnym przyznaniu pożyczki zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości SMS, a po chwili gotówka zostanie przelana na nasze konto.

Darmowe pożyczki
LendOn
3000 zł / 45 dni
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Via SMS
1500 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

 ###### ##   ## ######## ######## ###### 
##  ## ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
##    ##   ## ##   ## ##    ##    
 ###### ##   ## ######## ######  ##    
   ## ##   ## ##    ##    ##    
##  ## ##   ## ##    ##    ##  ## 
 ######  ####### ##    ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze