3000 zł za pierwszym razem? Vivus wprowadza nową ofertę

Vivus to sprawdzony i pewny pożyczkodawca, który przez lata ugruntował swoją pozycję w sektorze pozabankowym. Pożyczkobiorcy zachęcani opłacalnymi ofertami wracają i nie boją się korzystać z finansowego wsparcia, jakie oferuje Vivus. Niezawodna firma pożyczkowa przygotowała również atrakcyjną ofertę dla nowych klientów.

3000 zł za pierwszym razem? Vivus wprowadza nową ofertę
Nowa oferta pożyczek od Vivusa

Vivus opinie Weź pożyczkę Dodaj do porównania

Vivus jako wiarygodny pożyczkodawca

Vivus w ciągu 7 lat swojej aktywności na rynku finansowym udzielił aż 7 milionów pożyczek w 12 krajach. Firma przygotowuje atrakcyjne oferty i promocje, z których każdy klient wybierze coś dla siebie. Vivus jest liderem wśród światowych firm pożyczkowych. W internecie odnajdziemy wiele porównywarek pożyczkowych, które wskażą Vivusa jako jednego z najlepszych pożyczkodawców.

Darmowe 3000zł? Takie rzeczy tylko w Vivus

Nowa promocja pożyczkowa jest skierowana do klientów, którzy zastanawiają się nad wzięciem chwilówki online. Zazwyczaj nie możemy pożyczyć za pierwszym razem zbyt dużych sum, gdyż jesteśmy mniej wiarygodni niż stali klienci, którzy spłacają swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie. Vivus proponuje nowym klientom pożyczkę nawet do 3000 zł. Pomimo wysokiej kwoty, jaką możemy uzyskać, pożyczka jest w stu procentach darmowa.

W najnowszej ofercie Vivusa nie spotkamy się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nie zostanie pobrana prowizja i nie zmierzymy się z odsetkami, które przy kwocie 3000 zł mogłyby być dość wysokie. Również RRSO przyciąga uwagę swoim okrągłym zerem. Jedyna opłata, jaką zmuszeni będziemy uiścić to przedłużenie okresu spłaty zobowiązania. Oczywiście, opcja ta skierowana jest do pożyczkobiorców, których sytuacja finansowa ulegnie zmianie i nie będą mogli uregulować należności w wyznaczonym terminie. W zależności od tego, na ile dni będziemy chcieli ten okres wydłużyć, zostanie naliczona odpowiednia opłata. Za dodatkowy tydzień na spłatę długu zapłacimy 354zł, za dwa 375zł, a za 30 dni 429zł. Początkującym pożyczkobiorcom został przyznany przywilej przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie – stali klienci mogą zrobić to tylko raz.

Atrakcyjny termin spłaty

Ważną kwestią jest również fakt, że dla pożyczkodawcy nie ma znaczenia, jaki okres kredytowania wybierzemy. Niezależnie od tego, czy pożyczymy na 5 dni czy na 30, koszty pożyczki nie zmienią się i nadal będą wynosiły 0zł. Na stronie internetowej firmy odnajdziemy dwa suwaki, z których jeden służy do wyboru pożyczanej kwoty, a drugi do ustalenia okresu pożyczki. Obok znajduje się kalkulator, dzięki któremu przekonamy się, że pożyczka jest bezpłatna, a oferta bardzo przyzwoita. Wszystko po to, aby warunki oferty były dla nas jasne i klarowne.

„Firmy pożyczkowe coraz częściej decydują się zaufać przyszłym klientom. Przygotowywane są coraz lepsze oferty, które swoją atrakcyjnością przyciągają nowe grono pożyczkobiorców. Jeśli nosimy się z zamiarem zaciągnięcia finansowego zobowiązania, warto być na bieżąco i regularnie zaglądać na portale pożyczkowe, które na pewno poinformują nas o najnowszych i najbardziej opłacalnych promocjach.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert loando.pl

Darmowe pożyczki
Extraportfel
2900 zł / 45 dni
LendOn
3000 zł / 45 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 40 dni
Tani Kredyt
3100 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

########   ###  ##  ## ##  ## ##  ## 
##   ##  ## ##  ###  ## ## ## ##  ## 
##   ## ##  ## #### ##  ####  ## ##  
##   ## ##   ## ## ## ##  ##  #####  
##   ## ######### ## ####  ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ###  ##  ##  ## 
######## ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze