Dzięki wsparciu Loando.pl, Stomil Olsztyn pozyskał nowego piłkarza!

Stomil Olsztyn, najbardziej utytułowany piłkarski klub na Warmii i Mazurach, pozyskał właśnie nowego pomocnika, dwudziestoletniego Macieja Pałaszewskiego. Zawodnik trafił do “Dumy Warmii” na zasadzie półrocznego wypożyczenia z drużyny Śląska Wrocław. Transfer zawodnika nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie finansowe Loando.pl - nowego sponsora Stomilu.

Stomil Olsztyn ma nowego piłkarza!

Loando.pl wspiera Stomil Olsztyn

Niedawno Stomil Olsztyn zmagał się z poważnymi zaległościami pieniężnymi, które mogły doprowadzić nawet do jego upadku. Na szczęście tak się nie stało i klub odzyskał płynność finansową. Ponadto dzięki wsparciu firmy Loando.pl, zespół mógł uzupełnić swoją drużynę o nowego piłkarza.

Transfer Macieja Pałaszewskiego, młodego zawodnika środka pola, który do tej pory występował w Śląsku Wrocław i rozegrał tam 12 oficjalnych spotkań, to z pewnością duże wzmocnienie dla “Dumy Warmii”. Jego wartość wyceniana jest przez branżowy portal transfermarkt.pl na 150 tys. euro.

Loando.pl to globalna porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich, która jest częścią międzynarodowej spółki LOANDO Group, jej założycielami są Tymon Zastrzeżyński i Maciej Suwik. Właściciele grupy fintechowej wywodzą się z Olsztyna i od lat aktywnie wspierają społeczność związaną ze Stomilem.

Do tej pory Loando.pl sponsorowało między innymi: Akademię Piłkarską Stomilu Olsztyn oraz stowarzyszenie kibiców Socios Stomil oraz organizowali turniej piłkarski dla juniorów Ratka.pl Cup 2018. Ponadto udostępniają prywatne mieszkania dla trzech piłkarzy Stomilu Olsztyn.

Dodaj komentarz

##   ## ##  ## ######## ##  ## ###### 
##   ## ## ## ##   ## ## ## ##  ## 
##   ##  ####  ##   ##  ####  ##    
##   ##  ##  ########   ##  ##    
##   ##  ##  ##      ##  ##    
##   ##  ##  ##      ##  ##  ## 
 #######   ##  ##      ##   ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola