Wywiad z Adamem Kuszykiem, CEO Capital Service S.A.

W dniach 7-8 grudnia odbył się Kongres Consumer Finance. Wydarzenie miało miejsce w warszawskim Centrum Giełdowym. Jednym z uczestników spotkania był Adam Kuszyk, CEO Capital Service S.A. Specjalista opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z rynkiem consumer finance oraz możliwościami jego rozwoju.

Finansowanie dostępne od ręki

Choć Adam Kuszyk nie chciał stawiać się w roli eksperta, chętnie opowiedział o doświadczeniach zyskanych z perspektywy klienta rynku consumer finance. Rozmówca zapytany o trendy, jakie w najbliższym czasie pojawią się na rynku consumer finance odpowiedział, że trudno je jednoznacznie wskazać, bowiem firmy wciąż będą rywalizowały na tle udogodnień, które już istnieją. Dodał także, że finansowanie powinno być udostępnione wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania zakupu. Zdaniem Adama Kuszyka internet jest znakomitym miejscem na rozwój tego typu trendu, ponieważ tam dokonujemy większości zakupów, a robimy to coraz częściej w biegu, więc finalizowanie prostej transakcji na poczekaniu jest kluczowym elementem rynku finansowego.

Finansowanie transakcji - błyskawiczne i bez zbędnych formalności

Rozmówca za przykład udanej transakcji wskazał swoje ostatnie zakupy w internetowym sklepie Ikea. Zaznaczył, że cały proces zajął mu zaledwie kilka minut, zamówienie zostało przesłane do sklepu natychmiastowo, a zajście nie wymagało od niego dodatkowych czynności. Takie właśnie zdaniem Adama Kuszyka powinno być finansowanie transakcji.

Przedsiębiorca podkreślił, że ogromnie ważną rzeczą, z którą liczy się podczas zakupów online, jest komfort zakupów, na który składa się szybkość dokonania procedury, całość odbywająca się dzięki jednemu kliknięciu, a przede wszystkim czas, który zaoszczędzamy dzięki ciągłemu rozwojowi rynku consumer finance. Ponadto specjalista uważa, że jedno kliknięcie powinno finalizować całą transakcję, bez ponownego wchodzenia na stronę internetową. Swobodne i szybkie przemieszczanie się między onlinem a offlinem, nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Spełniając te wszystkie cechy, rynek finansowy mocno się rozwinie i stanie się przyjazny klientom. Trendy, które obecnie panują na wśród użytkowników consumer finance będą nasilały swoją obecność, co przełoży się na wyłonienie absolutnego mistrza tejże dziedziny.

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

######## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ######### ##   ## ######### 
##  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ####### ##   ## ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze