Wywiad z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A.

W trakcie kolejnej, trzeciej już edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego, którego gospodarzem ponownie została Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, mieliśmy sposobność przeprowadzenia krótkiej rozmowy z Andrzejem Reterskim, prezesem Zarządu Dom Finansowy QS S.A. Postanowiliśmy spytać go o prywatną opinię na temat tegorocznego Kongresu.

Kongres Pośrednictwa Finansowego 2017, a sektor pożyczkowy

Andrzej Reterski podkreślił, że Kongres Pośrednictwa Finansowego jest niezwykle ciekawą i ważną inicjatywą. Dzięki niemu, zarówno klienci, jak i przedsiębiorcy, mogą się zapoznać z tajnikami działania sektora, jakim jest pośrednictwo finansowe. Reterski zauważył również, że Kongres skupia bardzo wiele instytucji finansowych z całej Polski, co potwierdza tezę, iż tego rodzaju wydarzenia należy kontynuować w przyszłości.

Dlaczego warto dalej organizować Kongresy?

Andrzej Reterski zaznaczył, że Kongres ma kluczowe znaczenie nie tylko dla sektora pośrednictwa finansowego, ale także dla całej dziedziny, jaką jest Consumer Finance. Reterski zauważył też, że Kongres umożliwia przede wszystkim płynną wymianę poglądów oraz organizację różnego rodzaju spotkań, paneli i działań medialnych. Jego zdaniem, pozwalają one na stworzenie pozytywnego wizerunku sektora pośrednictwa finansowego oraz umożliwiają jego regularny rozwój.

Dodaj komentarz

######## ##   ## ###### ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ##  ## ## ## ##    
##   ## ##   ## ##     ####  ##    
######## ##   ## ##     ##  ######  
##   ## ##   ## ##     ##  ##    
##   ## ##   ## ##  ##  ##  ##    
########  #######  ######   ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze