Wywiad z Łukaszem Zgiepem, Chief Operating Officer w CrowdWay

Dnia 28 listopada odbyła się pierwsza edycja Warsaw Startups and Fintech Day. Wydarzenie odbyło się w warszawskiej siedzibie firmy Oracle. Jednym z prelegentów był Łukasz Zgiep, Chief Operating Officer w firmie CrowdWay. W rozmowie z nami, ekspert podzielił się spostrzeżeniami na temat jednej z form inwestycji - Equity Crowdfunding.

Equity Crowdfunding to aktualnie jedna z najlepszych form inwestowania

Zdaniem Łukasza Zgiepa, Chief Operating Officer w firmie CrowdWay, Equity Crowdfunding  umożliwia inwestowanie małych kwot w perspektywiczne przedsięwzięcia. Takie rozwiązanie toruje drogę do budowania i kreowania innowacji niewielkim kapitałem od dużej ilości inwestorów. Dzięki temu ryzyko jest rozproszone, a jednocześnie korzyści są dostarczane do wielu osób.  

CrowdWay finansuje innowacyjne przedsięwzięcia

Łukasz Zgiep opowiedział nam, że CrowdWay zajmuje się finansowaniem innowacyjnych przedsięwzięć, stworzonych przez rodzimych przedsiębiorców. Podkreślił również, że jego firma pomaga w lokowaniu kapitału w ciekawe spółki i perspektywiczne startupy. Co więcej, CrowdWay umożliwia startupom znaleźć finansowanie na dynamiczny rozwój.  

Dodaj komentarz

##   ## ##  ## ##   ## ##  ## ######## 
###  ### ## ## ##   ## ## ## ##    
#### ####  ####  ##   ##  ####  ##    
## ### ##  ##  #########  ##  ######  
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##    
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##    
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze