Wywiad z Małgorzatą Morańską, prezes Fundacji Pramerica

Podczas kolejnego Kongresu Pośrednictwa Finansowego, zorganizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, mieliśmy okazję porozmawiać m. in. z prezes Fundacji Pramerica – Małgorzatą Morańską. Wyjaśniła ona, z jakich źródeł najczęściej korzystają Polacy, którzy szukają informacji o nowościach związanych z branżą finansową.

Skąd Polacy czerpią wiedzę na temat rozwiązań finansowych?

Małgorzata Morańska została zapytana o to, gdzie Polacy najchętniej szukają informacji na temat poszczególnych usług finansowych. Morańska powołała się na badania „Pramerica Insight”, z których wynika, iż dane najczęściej pozyskujemy od pośredników finansowych, agentów ubezpieczeniowych, brokerów, a także firm, które proponują konkretne oferty pożyczkowe. W następnej kolejności, zwykle konsultujemy się z członkami rodziny.

Oczekiwania Polaków względem firm pożyczkowych

Małgorzata Morańska wspomniała również, że Polakom zależy przede wszystkim na tym, aby poszczególne informacje (dotyczące konkretnych produktów) były przekazywane w sposób jasny oraz zrozumiały dla klienta. Pożyczkodawcy muszą przede wszystkim odczuwać, że instytucje finansowe się o nich troszczą i mają na względzie przede wszystkim ich interes. Morańska podkreśliła również, że cała branża może wiele zyskać dzięki wzrostowi zaufania klientów do ofert proponowanych przez poszczególne instytucje pożyczkowe.

Dodaj komentarz

##  ## ####### ########  ####### ######## 
###  ## ##   ## ##   ## ##   ##   ## 
#### ## ##   ## ##   ## ##   ##   ##  
## ## ## ##   ## ######## ##   ##  ##  
## #### ##   ## ##    ##   ##  ##   
##  ### ##   ## ##    ##   ## ##   
##  ## ####### ##     ####### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola