Wywiad z Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez, Dyrektorem ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia

W dniach 7-8 grudnia odbył się Kongres Consumer Finance. Wydarzenie miało miejsce w warszawskim Centrum Giełdowym. Jednym z uczestników spotkania był Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez z Grupy ERGO Hestia. Specjalista przedstawił zgromadzonym wizję biznesu odpowiedzialnie zrównoważonego oraz przesłanki dotyczące jego wpływu na przyszłe pokolenia.

Zrównoważony biznes to pamięć o innych sektorach

Mario Eduardo Zamarripa Gonzalez z Grupy ERGO Hestia bardzo dokładnie wyjaśnił, na czym polega biznes odpowiedzialnie zrównoważony. Specjalista zaznaczył, że przede wszystkim nie należy myśleć tylko o sobie, bo biznes buduje się z myślą o drugim człowieku. Co więcej, stawiając na biznes odpowiedzialnie zrównoważony i będąc w tym, a nie innym miejscu, szykujemy podłoże przyszłym pokoleniom oraz pracujemy nad tym, aby obecnym działo się dobrze. Ekspert dodał, że specjaliści, którzy gromadzą się w jednym miejscu podczas Kongresu Consumer Finance są reprezentantami firm sektora bankowego i pozabankowego, mają więc na co dzień styczność z ludźmi. Dzięki temu mają świadomość ludzkich potrzeb i wiedzą, że nie mogą się koncentrować wyłącznie na biznesie.

Istotną sprawą dla przedstawiciela Grupy ERGO Hestia jest budowanie podłoża przyszłym pokoleniom oraz absolutna dbałość o obecne. Dlatego biznes odpowiedzialnie zrównoważony zahacza swoją pamięcią nie tylko o sektor finansowy, ale także środowiskowy i społeczny. Budując kolejny szczebel rynku, przedsiębiorcy mają ogromny wpływ na wymienione sektory, dlatego należy poświęcać im tak samo dużo uwagi, jak sektorowi finansowemu. Filozofia firm tego sektora opiera się na wszystkich partiach sprzyjających rozwojowi, a nie tylko ogólnemu zyskowi.

Dodaj komentarz

##  ## ##   ## ###### ########    ## 
###  ## ##   ## ##  ## ##       ## 
#### ## ##   ## ##    ##       ## 
## ## ## ##   ## ##    ######     ## 
## #### ##   ## ##    ##    ##  ## 
##  ### ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##  ## #######  ###### ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze