Aktualności dotyczące branży pożyczek online oraz fintech


Polska - Dolina Krzemowa Europy Środkowo – Wschodniej?

Polskie fintechy cięszą się coraz większa popularnością w całej Europie. Czy można wierzyć słowom wicepremiera Morawieckiego, a Polska stanie się jednym z centrum europejskich innowacji?


Agnieszka Wachnicka, Biuro Rzecznika Finansowego – wywiad

Na temat świadomości finansowej Polaków oraz o tym, czy sektor fintech rywalizuje z bankami w rozmowie z Agnieszką Wachnicką. Czy osoby starsze również chętnie korzystają z cyfrowych usług banków?


Marcin Borowiecki, prezes zarządu Wonga.com – wywiad

Jak prezentuje się rozwój sektora fintech w Polsce? Czy cyfrowe usługi przeznaczone są dla wszystkich? Na te pytania odpowiedział nam Marcin Borowiecki.


Mariusz Zabrocki, dyrektor generalny Iwoca.pl– wywiad

Czy usługi fintech wyprą tradycyjną bankowość? Jak wygląda współpraca sektora fintech z bankowością? Na te pytania odpowiedział nam Mariusz Zabrocki.


Rafał Borkowski, mBank S.A. – wywiad

Jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków? Z jakich cyfrowych usług bankowych klienci korzystają najchętniej? Więcej w rozmowie z Rafałem Borkowskim.


Sławomir Grzelczak, BIG InfoMonitor S.A. – wywiad

O tym, jak według Sławomira Grzelczaka, prezesa zarządu BIG InfoMonitor S.A. kształtuje się świadomość finansowa Polaków oraz więcej o ustawie z marca 2016r. w wywiadzie.


Tomasz Kwiecień, dyrektor strategiczny OEX S.A. – wywiad

Jak wygląda rozwój sektora Fintech oraz jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków w wywiadzie z Tomaszem Kwiecień, dyrektorem strategicznym w OEX S.A.


Łukasz Kuleta, TAKTO finanse – wywiad

Jak wygląda rozwój fintechu w Polsce? Jak zachować bezpieczeństwo w sieci? Więcej na ten temat w rozmowie z Łukaszem Kuletą.


Maciej Przygórzewski, Currency One – wywiad

Jak przedstawia się sytuacja frankowiczów w Polsce? Jakie są możliwości pomocy im w wyjściu z długów? Więcej na ten temat w wywiadzie z Maciejem Przygórzewskim.


Agnieszka Szczepanik, Kapitalni.org – wywiad

Jak kształtuje się świadomość finansowa Polaków? Więcej o platformie kapitalni.org oraz jej misji w rozmowie z Agnieszką Szczepanik.


Maciej Krzysztoszek, European FinTech Forum – wywiad

Dlaczego przyszłością fintech-u jest Paperless? Jak działa European FinTech Forum? Na te pytania odpowiada nam Maciej Krzysztoszek.


Olgierd Borówka, Nethone – wywiad

Jak obecnie przedstawia się firma Nethone? Skąd wynika tak duże zainteresowanie na ich usługi? Więcej w wywiadzie z Olgierdem Borówką.


Jacek Kinecki, Przelewy 24 – wywiad

Więcej o ulubionych formach płatności Polaków oraz portfelach internetowych w rozmowie z Jackiem Kineckim. Dlaczego nie przyjęły się one w Polsce?


Łukasz Gierczak, Quint Group Limited - wywiad

Jaki jest udział agregatorów w polskim sektorze pożyczkowym? Jakie są korzyści ze współpracy z Platformą Mobevo? Na te pytania odpowiada nam Łukasz Gierczak w wywiadzie.


VI Kongres Sektora Pożyczkowego zakończony

Kogo mogliśmy wysłuchać podczas VI edycji Kongresu Sektora Pożyczkowego? Jakie aspekty zostały poruszone podczas wydarzenia? Relacja z Kongresu.