Bank Millennium – opinie klientów i ocena eksperta pożyczkowego
Autor recenzji:
Maciej Suwik
Nasza ocena:
4.5 / 5
Ocena klientów:
5 / 5
Opinie
2

Bank Millennium

NAZWA PRODUKTU OPIS PRODUKTU
Kredyt gotówkowy Millennium Klienci Millennium wnioskować mogą o kredyt gotówkowy od 1 do 150 tys. zł. Termin spłaty wynosi od 6 miesięcy do 9 lat. RRSO na poziomie 10,60 proc. i gwarancja najniższego oprocentowania na rynku. Promocyjny kredyt online bez prowizji do 20 tys. na 5 lat. Oferta Banku Millennium dostępna dla osób w wieku 25-70 lat.
Konto 360° w Millennium Darmowe prowadzenie konta przy m.in. jednej płatności kartą lub BLIK oraz wpływach na konto w wysokości min. 1 000 zł w miesiącu. Brak opłat za kartę, wypłaty z bankomatów i przelewy online. Szansa na atrakcyjne nagrody w programie “Lubię to polecam” oraz darmowy pakiet ubezpieczeniowy na rok gratis.
Karta kredytowa Millennium Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych, m.in. Karta Kredytowa Millennium Impresja, Millennium Alfa i Millennium Gold. Limity kredytowe do 100 tys. zł i okres bezodsetkowy do 51 dni. Brak opłat za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu. Dla nowych klientów - 200 zł premii i rok bez opłat za obsługę karty.
Kredyt gotówkowy
Konto
Karta
kwota kredytu Od 1000 do 150000
Odsetki 6.8 %
RRSO 11.35 %
Ubezpieczenie Tak
Prowizja 9.99 - 11.99 %
weź kredyt
Opłata za kartę główną 0 zł
Warunki promocji
Brak opłat za konto przy miesięcznych wpływach w wysokości min. 1000 zł oraz jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu.
Opłata za bankomaty 0 zł
Warunki promocji
Darmowe bankomaty inne niż Millennium Bank przy miesięcznych wpływach na konto w wysokości min. 1000 zł oraz min. jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu.
Załóż konto
Odsetki 9.96 %
Warunki promocji
Brak oprocentowania karty przy spłacie w czasie okresu bezodsetkowego. Później oprocentowanie kart kredytowych wynosi 7.2 proc.
Okres bezodsetkowy 51 dni
Warunki promocji
Okres bezodsetkowy dla wszystkich kart wynosi 51 dni. W tym czasie z korzystanie z limitu karty jest całkowicie darmowe.
Limit 100000 zł
Złóż wniosek

Bank Millennium kontakt

Infolinia Millenium

801 331 331 (+48) 519 284 040 (+48) 22 598 40 40    (+48) 22 598 40 40

 

Infolinia prestige

801 127 000 (+48) 22 598 41 33

Infolinia prywatna

801 115 115 (+48) 22 598 40 41

(pn-pt 8:00-19:00)

IBAN

PL + numer rachunku klienta

SWIFT

BIGBPLPW

Adres

Bank Millennium S A

ul. Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

Bank Millennium opinie

Dzięki zapewnianiu kompleksowej obsługi finansów, Millennium stał się jednym z najpopularniejszych banków wśród klientów indywidualnych i firm. Wieloletnie doświadczenie na rynku i zrozumienie zmieniających się potrzeb konsumentów przekłada się na pozytywne opinie o banku Millennium.

Opinia o Bank Millennium

Tomek

Millennium Bank mogę polecić z czystym sumieniem! Najniższe oprocentowanie, każde możliwe źródło dochodu jest akceptowane, zero bezsensownych formalności.

rozwiń zwiń
Opinia o Bank Millennium

Andrew

to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków, to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta

rozwiń zwiń
Opinia o Bank Millennium

Marcin

Mam konto od lat, wszystko bardzo spoko. Lokaty mobilne z dobrym oprocentowaniem, fajna apka mobilna, serwis www. Polecam.

rozwiń zwiń

Bank Millennium oferta

Bank Millennium jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym, który posiada w swojej ofercie szereg produktów finansowych dla osób prywatnych i firm. Konto 360° z kontem oszczędnościowym i kartą VISA, kredyt gotówkowy dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta oraz kilka wariantów karty kredytowej Millennium. Poznaj wszystkie korzyści dostępne dla klientów Millennium Bank i śledź oferty promocyjne.

Promocja Bank Millennium
Konto osobiste 360° w Banku Millennium
Opłata za bankomaty
0/8 zł
Karta
0/7 zł
Przelewy
0/5 zł
Załóż konto
147 Tyle osób wybrało tą ofertę

Konto osobiste 360° w Banku Millennium

Opis konta:

Konto 360° w Millennium to atrakcyjna oferta bezpłatnego prowadzenia rachunku bankowego. Jedynym warunkiem do jego darmowości jest zapewnienie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie oraz dokonać jednej transakcji kartą lub BLIKIEM.

  Co jeszcze oferuje konto 360°?

 • Pełna obsługa BLIK, czyli nowatorskiego sposobu płacenia za zakupy oraz możliwość przelewów na telefon.
 • Darmowa wypłata gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce pod warunkiem spełnienia podstawowego warunku darmowości konta.
 • Wniosek o założenie konta można złożyć online.
 • Umowę do podpisania dostarczy nam kurier.
 • Do konta dołączona jest darmowa karta debetowa VISA, która zapewnia dostęp do zniżek i promocji. Za zaledwie 4,98 zł miesięcznie zyskujemy wraz z tym kontem dostęp do szerokiego pakietu ubezpieczeniowego.

Zalety:

 • darmowe konto przy minimalnych wymaganiach,

Wady:

 • brak oprocentowania na podstawowym ROR.
Kredyt gotówkowy w Millennium Bank
RRSO
11.35 %
Prowizja
9.99 - 11.99 %
kwota kredytu
1000 - 150000 zł
weź kredyt
Ocena:
Ocena użytkowników:

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

Opis kredytu:

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank dostępny jest dla stałych i nowych klientów banku. Osoby posiadające już konto w Millennium mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową w pełni online. Kwoty kredytu mogą sięgać od 5 do 150 tys. złotych, a termin spłaty wynosi od 6 do 108 miesięcy. Kredyt jest dostępny również w promocji. Skorzystanie z promocji umożliwia podjęcie kredytu do kwoty 20 tys. zł, gdzie każde 5 tys. to miesięczny koszt 120 zł.

 • Millenium daje gwarancję najniższego oprocentowania kredytu na rynku. Jeśli klientowi uda się w ciągu 30 dni znaleźć w innym banku tańszy kredyt, to Millennium wyrówna poniesione dotychczas koszty, zwracając różnicę w oprocentowaniu.
 • Klienci Millennium Bank mogą skorzystać z promocyjnej oferty kredytu bez prowizji w kwocie do 20 tysięcy z okresem spłaty sięgającym 5 lat. RRSO kredytu wynosi 15,32% a każde 5 tys. zł będzie nas kosztować tylko 120 zł miesięcznie.
 • Wymagany jest dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody, np. zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta lub PIT za ostatni rok.
 • Bank akceptuje różne źródła dochodu, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie pożyczki bez umowy o pracę czy przedstawienie zaświadczeń od pracodawcy.
 • Kredytobiorcy Millennium mogą zdecydować się na wykupienie dobrowolnego ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Gwarantuje ono spłacenie przez ubezpieczyciela części lub całości kredytu, w razie gdy z powodów losowych klient nie będziemy w stanie zrobić tego samodzielnie.

Zalety:

 • oferta kredytu dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;
 • możliwość wnioskowania o pożyczkę w 100% online;

Wady:

 • wypłata środków może zająć 2 dni robocze;
 • nowi klienci banku muszą dopełnić formalności kredytowych w placówce banku;

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytu gotówkowego stanowi 11.35 %. Całkowita kwota do zapłaty: 140,83 zł, całkowity koszt kredytu w ratach równych (annuitetowych): 95,07 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej: 12 mies, Całkowita kwota pożyczki/kredytu: 1000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.04.2024 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Karta kredytowa Millennium
Limit
100000 zł
Odsetki
9.96 %
Okres bezodsetkowy
51 dni
Bankomaty
0/7 zł
Karta
0/4,99/7,99 zł zł
Spłata minimalna
5 %
Złóż wniosek
109 Tyle osób wybrało tą ofertę

Karta kredytowa Millennium

Opis karty:

Karty kredytowe od Millennium Bank są dostępne w kilku wariantach. Oferta Millennium Banku skierowana jest do osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do dodatkowych środków w razie potrzeby. Kartę kredytową Millennium można zamówić z poziomu bankowości internetowej lub osobiście w oddziale banku. Jeśli posiadamy konto w Millennium, kartę w oddziale możemy dostać od ręki. Posiadanie konta w Millennium Bank nie jest jednak wymogiem. Jedynym warunkiem otrzymania karty kredytowej Millennium są stałe zarobki.

 • Millennium posiada zróżnicowaną ofertę kart kredytowych. Karty dostępne są w co najmniej kilku wariantach.
 • Millennium umożliwia udokumentowanie dochodów poprzez: zaświadczenie od pracodawcy, wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy lub PIT. Klienci posiadający konto w Millennium Banku formalności związane z wnioskowaniem i weryfikacją mają ograniczone do minimum.
 • Żeby uzyskać kartę kredytową Millennium, trzeba posiadać dowód osobisty oraz stałe zarobki.
 • Millennium Bank oferuje posiadaczom kart kredytowych liczne bonusy i promocje.
 • Jeśli zrobimy zakupy u partnerów Banku Millennium, otrzymamy zwrot do 5 proc. kosztów codziennych zakupów (50 zł miesięcznie).

Zalety:

 • Promocja zwrotu 300 zł.

Wady:

 • Opłaty za przewalutowanie.

Bank Millennium inne usługi

W Millennium oszczędzasz i inwestujesz jak ci wygodnie, zależnie od twojego wieku i potrzeb. Pewne Konto Oszczędnościowe czy Lokaty Millennium ze zróżnicowanym stopniem ryzyka? A może połączenie atrakcyjnej lokaty terminowej oraz ubezpieczenia na życie? Zabezpiecz swoją przyszłość - poznaj oferty usług dodatkowych Millennium Bank.

Millennium Bank - ubezpieczenie

 • ubezpieczenia OC/AC,
 • ubezpieczenie turystyczne,
 • Pakiet Bardzo Pomocny (pomoc medyczna, domowa i IT),
 • ubezpieczenia kredytów i kart płatniczych.

Millennium Bank - oszczędności inwestycje

 • Konto Oszczędnościowe Profit,
 • lokatę terminową połączoną z funduszem inwestycyjnym,
 • Program Inwestycyjny Millennium,
 • Program Inwestycyjny Wygodny Portfel,
 • Program Inwestycyjny Przyszłość + (specjalna oferta dla emerytów).

Usługa MilleUrząd

 • składanie wniosków o 500+ i 300+,
 • założenie profilu zaufanego ePUAP,
 • logowanie do Platformy Usług Elektronicznych ZUS.

Nagrody za program “Lubię to Polecam”

 • eKarta Empik na 80 zł,
 • bilety do kina,
 • 80 zł na zakupy w Zalando,
 • lokata 4 proc.

Wady i zalety oferty Bank Millennium podsumowanie

Poniżej dostępne jest zestawienie słabych i mocnych stron oferty Millennium Bank. Analizie zostały poddane wszystkie produkty Millennium skierowane do klientów indywidualnych z różnych grup wiekowych. Omawiamy zniżki dla nowych klientów, programy promocyjne i wysokość opłat za korzystanie z poszczególnych usług.

Zalety:

 • Gwarancja najniższego oprocentowania.
 • Możliwość złożenia wniosku online.
 • Akceptacja różnych źródeł dochodu.
 • Szeroki wachlarz wsparcia finansowego.
 • Brak zbędnych formalności.
 • Możliwość obniżenia oprocentowania pożyczki gotówkowej w przypadku znalezienia u konkurencji tańszej oferty.
 • Ciekawa oferta wsparcia finansowego dla przedsiębiorców.

Wady:

 • Długi okres oczekiwania na wypłatę ( 2 dni )

Dodaj opinię o Bank Millennium

##   ##  ###  ##   ## #### ######## 
## ## ##  ## ##  ###  ### ## ##   ## 
## ## ## ##  ## #### #### ## ##   ## 
## ## ## ##   ## ## ### ## ## ######## 
## ## ## ######### ##   ## ## ##  ##  
## ## ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ### ### ##   ## ##   ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Bank Millennium

Opinia o Bank Millennium od Tomek 2021-01-13 13:56:22 #5428
Millennium Bank mogę polecić z czystym sumieniem! Najniższe oprocentowanie, każde możliwe źródło dochodu jest akceptowane, zero bezsensownych formalności.
Odpowiedz
Opinia o Bank Millennium od Andrew 2020-08-03 17:12:25 #4837
to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków, to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta
Odpowiedz
Opinia o Bank Millennium od Marcin 2020-02-18 14:52:54 #4443
Mam konto od lat, wszystko bardzo spoko. Lokaty mobilne z dobrym oprocentowaniem, fajna apka mobilna, serwis www. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Bank Millennium od Krzysztof Domeracki 2020-01-31 17:04:22 #4396
dobry bank
Odpowiedz