ING Bank Śląski – opinie klientów i ocena eksperta pożyczkowego
Autor recenzji:
Maciej Suwik
Nasza ocena:
4.1 / 5
Ocena klientów:
5 / 5
Opinie
3

ING Bank Śląski

NAZWA PRODUKTU OPIS PRODUKTU
Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski Każdy, kto potrzebuje większego zastrzyku gotówki może zdecydować się na ofertę kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim. Klienci mogą wnioskować o kwotę z przedziału od 20 000 do nawet 200 000 zł i przeznaczyć ją później na dowolny cel. Okres spłaty takiego zobowiązania to 10 lat. Taki kredyt można zaciągnąć bez wychodzenia z domu - przez internet lub telefon.
Lokata w ING Bank Śląski W ING Banku Śląskim znajdziemy różne produkty inwestycyjne i oszczędnościowe. Najciekawszą ofertą jest Otwarte Konto Oszczędnościowe, które daje 7,9% przez 3  miesiące w ofercie specjalnej „Bonus na start”. Ponadto gwarantuje bezpłatne przelewy przez internet między kontem oszczędnościowym, a kontem osobistym. Decydując się na takie konto możemy wypłacać pieniądze kiedy chcemy, bez utraty odsetek.
Karta kredytowa ING Bank Śląski Jeżeli będziemy zainteresowani uzyskaniem karty kredytowej możemy zastanowić się nad ofertą karty VISA, która cieszy się największą popularnością w ING Banku Śląskim. Ten produkt gwarantuje limit kredytowy od 500 zł do 20 000 zł. Warto wiedzieć, że jeśli średnia miesięczna wartość transakcji w roku wyniesie co najmniej 200 zł, wtedy nie będziemy płacić za obsługę karty. W ING dostępne są również: Karta kredytowa Mastercard, Złota karta kredytowa VISA i Platynowa karta kredytowa.
Kredyt gotówkowy
Konto
Karta
kwota kredytu Od 1000 do 160000
Odsetki 7.2 %
RRSO 7.22 %
Ubezpieczenie Tak
Prowizja 5.49 - 9.99 %
weź kredyt
Opłata za kartę główną 0 zł
Warunki promocji
Brak opłat za kartę pod warunkiem wykonywania bezgotówkowych transakcji płatniczych na kwotę min. 200 zł miesięcznie
Opłata za bankomaty 0 zł
Warunki promocji
Klienci mogą w każdym miesiącu skorzystać z trzech darmowych wypłat gotówki w bankomatach dowolnej sieci w całym kraju.
Załóż konto
Odsetki 9.81 %
Warunki promocji
Oprocentowanie 0 proc. przez cały okres bezodsetkowy karty. Opłaty za korzystanie z limitu naliczane dopiero po 59 dniach.
Okres bezodsetkowy 52 dni
Warunki promocji
Bezpłatne korzystanie z limitu na karcie jest możliwe przez cały okres bezodsetkowy. Po jego zakończeniu oprocentowanie wzrośnie do 9,9 proc.
Limit 200000 zł
Złóż wniosek

ING Bank Śląski kontakt

Infolinia

+48 (32) 357 00 69

 

IBAN

PL + pełny numer rachunku

SWIFT

INGBPLPW

Adres

ING Bank Śląski S.A.

ul. Sokolska 34, 

40-086 Katowice

ING Bank Śląski opinie

ING Bank Śląski od początku swojej działalności na rynku zawierał w swojej ofercie znakomite produkty finansowe przeznaczone nawet dla najbardziej wymagających konsumentów. Z tego względu jest obecnie jednym z najpopularniejszych instytucji finansowych w naszym kraju i cieszy się naprawdę ogromnym zaufaniem wśród klientów.

Opinia o ING Bank Śląski

Bucik

Świetna oferta banku ING. Konto osobiste bez kosztów, mega dobra oferta kredytów, do tego banki są łatwodostępna, a ludzie, których zatrudniają mili, uprzejmi i usmiechnięci- oraz kompetentni! Najlepsza oferta ever!

rozwiń zwiń
Opinia o ING Bank Śląski

MARCIN

MOIM ZDANIEM OFERTA ING BANKU WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI SWOIM PODEJŚCIEM DO TECHNOLOGII- WIDAĆ, ŻE FIRMA MOCNO STAWIA NA NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA I BANKOWOŚĆ MOBILNĄ- BO CHYBA NIKT NIE MA ZUDZEŃ- TO JEST WŁAŚNIE PRZYSZLOŚĆ!!! DLA MNIE WAŻNE JEST BY BANK RÓWNIEŻ SZEDŁ Z DUCHEM CZASU- BO DZISIAJ NIE TRZEBA CHODZIĆ DO PANI W OKIENKU Z PIENIĄŻKAMI- TYLKO NIEMAL WSZYTSKO MOŻEMY OGARNĄĆ Z POZIOMU TELEFONU- WARTO ZWRACAĆ NA TO UWAGĘ!

rozwiń zwiń
Opinia o ING Bank Śląski

Mania

Oferta kredytów, kont i lokat jest spora- jest w czym wybierać. Do tego mają non stop jaką promocję dzięki którym można zgarnąć kasę czy zniżki- co też jest spoko bo większość banków jesli już robi promocje to ogranicza się tylko do zdobycia nowych klientów, a później KONIEC promocji. ING w tym akurat wygrywa.

rozwiń zwiń

ING Bank Śląski oferta

W ING Banku Śląskim znajdziemy wiele produktów finansowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferta banku zawiera między innymi kredyty i pożyczki, konta bankowe czy karty płatnicze, które są dostosowane do ciągle zmieniających się oczekiwań klientów. Zapoznaj się ze wszystkimi korzyściami, jakie proponuje ING Bank Śląski i sprawdzaj na bieżąco różne promocje.

Promocja ING Bank Śląski
Konto osobiste Direct w ING Banku Śląskim
Opłata za bankomaty
0 zł
Karta
0/7 zł
Przelewy
0/9/10 zł
Załóż konto
114 Tyle osób wybrało tą ofertę

Konto osobiste Direct w ING Banku Śląskim

Opis konta:

Konto Direct oferowane w ING Banku Śląskim to jedna z najlepszych ofert kont osobistych na rynku finansowym w Polsce. Dostęp do konta Direct jest całkowicie darmowy po spełnieniu minimalnych warunków, takich jak wpływ na konto oraz dokonanie opłat w wysokości min. 300 zł za pomocą karty debetowej.

 • Konto Direct posiada liczne promocje. Obecnie za otworzenie konta do 31 marca 2021 roku możemy otrzymać nawet do 160 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie płatności na kwotę łączną minimum 1 tys. zł oraz zrealizowanie min. 3 transakcji BLIKIEM, płacąc za zakupy w sklepach internetowych, do 30 czerwca 2021 r..
 • Darmowe korzystanie z bankomatów ING oraz Planet Cash i pierwsza darmowa wypłata środków w innych bankomatach. Możliwa jest również wpłata dodatkowych środków na konto za pomocą BLIK.
 • Korzystanie z Konta Direct jest wygodne dzięki aplikacji mobilnej Moje ING Mobile. Aplikacja pozwala na zarządzaniu całą bankowością z ekranu telefonu, co ułatwia sprawowanie kontroli nad codziennymi wydatkami.
 • Do konta dołączony jest rachunek oszczędnościowy, który umożliwia dowolną liczbę transferu środków z konta osobistego na oszczędnościowe. Oprocentowanie tego konta wynosi 0,5 proc. w skali roku.
 • Szybkie przelewy bankowe wysłane z aplikacji mobilnej. To świetne rozwiązanie skierowane do osób, które lubią kontrolować wydatki i jednocześnie płacić za rachunki na czas jednym kliknięciem.

Zalety:

 • minimum formalności przy zakładaniu konta osobistego,

Wady:

 • bezpłatne są tylko bankomaty ING i Planet Cash
Kredyt gotówkowy ING
RRSO
7.22 %
Prowizja
5.49 - 9.99 %
kwota kredytu
1000 - 160000 zł
weź kredyt
Ocena:
Ocena użytkowników:

Kredyt gotówkowy ING

Opis kredytu:

W ING wnioskować można o pożyczkę gotówkową na dowolny cel, z okresem kredytowania do 10 lat. Kwota kredytu uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta i wynosi od 1000 do 160 000 zł. Osoby posiadające konto w ING mogą wnioskować o kredyt z poziomu bankowości elektronicznej. Pieniądze są przelewane na rachunek kredytobiorcy od razu po podpisaniu umowy.

 • Pożyczka do kwoty 4 000 zł jest dostępna z obniżonym oprocentowaniem i całkowicie bez prowizji.
 • Ubezpieczone pożyczki pozwala obniżyć oprocentowanie. Maksymalna kwota pożyczki z ubezpieczeniem w Moim ING wynosi 100 000 zł.
 • Do ubiegania się o kredyt w ING wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Akceptowane są różne źródła dochodów, w tym umowy zlecenia i umowy o dzieło.
 • ING gwarantuje elastyczną spłatę kredytu. Wysokość rat można dopasować do swojej bieżącej sytuacji finansowej, czyli spłacać raz mniej, raz więcej. Kredyt można również spłacić wcześniej w całości bez dodatkowych kosztów.
 • W ofercie ING można odnaleźć pożyczkę na lepsze, czyli pożyczkę ze zwrotem prowizji za zakup produktów ekologicznych takich jak sprzęt AGD, sprzęt sportowy czy samochody hybrydowe.

Zalety:

 • klienci mogą wnioskować o wysokie kwoty kredytów na dowolny cel oraz korzystać z ofert specjalnych,
 • promocja pożyczki bez prowizji,

Wady:

 • niższe kwoty kredytu z ubezpieczeniem,
 • w okresie kredytowania powyżej 3 lat stosowane jest wyłącznie oprocentowanie zmienne.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytu gotówkowego stanowi 7.22 %. Całkowita kwota do zapłaty: 96,49 zł, całkowity koszt kredytu w ratach równych (annuitetowych): 91,37 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej: 12 mies, Całkowita kwota pożyczki/kredytu: 1000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.07.2024 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Karta kredytowa ING Bank Śląski
Limit
200000 zł
Odsetki
9.81 %
Okres bezodsetkowy
52 dni
Bankomaty
0/2 zł
Karta
0/35 zł
Spłata minimalna
5 %
Złóż wniosek
128 Tyle osób wybrało tą ofertę

Karta kredytowa ING Bank Śląski

Opis karty:

ING Bank Śląski oferuje aż cztery rodzaje kart kredytowych dostosowanych do możliwości finansowych klientów. Do uzyskania podstawowej karty wystarczają zarobki w wysokości już 800 zł netto, a okres bezodsetkowy wynosi na wszystkich z nich 52 dni. Na co jeszcze możemy liczyć zakładając kartę kredytową w ING Banku Śląskim?

 • Do założenia karty kredytowej nie jest wymagane posiadanie konta w ING. To zupełnie oddzielny produkt i nie poniesiemy dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku bankowego.
 • Najwyższy dostępny limit kredytowy wynosi aż 200 tys. złotych. Najmniejszy możliwy limit to z kolei 500 zł.
 • Użytkownicy Karty Platynowej zyskują dostęp do usług concierge oraz priority pass, czyli dostępu do saloników lotniczych na całym świecie,
 • Automatyczna spłata zadłużenia na karcie. Nie martw się o to, że zapomnisz spłacić kartę w bezodsetkowym okresie - ING dopuszcza możliwość automatycznej spłaty z konta bankowego.
 • Spłata karty na raty - bez decyzji kredytowej masz możliwość rozłożenia zadłużenia na karcie już od kwoty 300 zł.

Zalety:

 • cztery warianty kart do wyboru,

Wady:

 • krótki okres bezodsetkowy,

ING Bank Śląski inne usługi

Z pewnością warto również przeanalizować inne usługi finansowe, jakie proponuje ING Bank Śląski. Do interesujących produktów należą konta oszczędnościowe czy lokaty, każda z ofert wyróżnia się innymi korzyściami, dlatego z pewnością trafi do naszych indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do sprawdzenia dodatkowych produktów!

ING Bank Śląski Ubezpieczenie

 • Ochrona dla Twojego dziecka,
 • Ubezpieczenie na życie,
 • Ubezpieczenie podróżne,
 • Ubezpieczenie auta,
 • Ochrona karty do konta,
 • Ubezpieczenia auta,
 • Ochrona karty do konta,
 • Ubezpieczenie domu,
 • Ochrona spłaty zadłużenia,
 • Ubezpieczenie na wypadek nowotworu i innych poważnych chorób.

ING Bank Śląski - Inwestycje i oszczędności

 • Konto funduszowe,
 • Fundusze inwestycyjne,
 • Lokata z Funduszem,
 • Regularne inwestowanie,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus,
 • Cele oszczędnościowe,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe dla dziecka,
 • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE),
 • Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE).

Bankowość elektroniczna

 • Bankowość internetowa,
 • Aplikacja mobilna.

Wady i zalety oferty ING Bank Śląski podsumowanie

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług finansowych od ING Banku Śląskiego, najpierw warto zapoznać się z jej wszystkimi mocnymi i słabymi stronami. Dzięki temu dowiemy się, jakie produkty spełnią nasze oczekiwania. Poniżej wskazaliśmy najważniejsze wady i zalety oferty tego banku.

Zalety:

 • Wiele ofert z kredytami, lokatami czy kartami kredytowymi,
 • Usługi bankowe skierowane do klientów w różnym wieku,
 • Oferta finansowa banku jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta,
 • Klient może korzystać z bankowości elektronicznej z dowolnego miejsca,
 • W przypadku większości produktów dostępne jest wnioskowanie przez internet,
 • Możliwość ubezpieczenia życia, dziecka czy zaciągniętego zobowiązania finansowego,
 • Bank proponuje wiele dodatkowych produktów promocyjnych oraz różne zniżki.

Wady:

 • Bank w przypadku większości usług finansowych wymaga od wnioskującego dużej zdolności kredytowej.

Dodaj opinię o ING Bank Śląski

   ## ####### ######## #### ###### 
   ## ##   ##  ##   ## ##  ## 
   ## ##   ##  ##   ## ##    
   ## ##   ##  ##   ## ##    
##  ## ##   ##  ##   ## ##    
##  ## ##   ##  ##   ## ##  ## 
 ######  #######   ##  #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o ING Bank Śląski

Opinia o ING Bank Śląski od Bucik 2020-11-25 14:41:52 #5160
Świetna oferta banku ING. Konto osobiste bez kosztów, mega dobra oferta kredytów, do tego banki są łatwodostępna, a ludzie, których zatrudniają mili, uprzejmi i usmiechnięci- oraz kompetentni! Najlepsza oferta ever!
Odpowiedz
Opinia o ING Bank Śląski od MARCIN 2020-11-09 13:14:19 #5090
MOIM ZDANIEM OFERTA ING BANKU WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE KONKURENCJI SWOIM PODEJŚCIEM DO TECHNOLOGII- WIDAĆ, ŻE FIRMA MOCNO STAWIA NA NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA I BANKOWOŚĆ MOBILNĄ- BO CHYBA NIKT NIE MA ZUDZEŃ- TO JEST WŁAŚNIE PRZYSZLOŚĆ!!! DLA MNIE WAŻNE JEST BY BANK RÓWNIEŻ SZEDŁ Z DUCHEM CZASU- BO DZISIAJ NIE TRZEBA CHODZIĆ DO PANI W OKIENKU Z PIENIĄŻKAMI- TYLKO NIEMAL WSZYTSKO MOŻEMY OGARNĄĆ Z POZIOMU TELEFONU- WARTO ZWRACAĆ NA TO UWAGĘ!
Odpowiedz
Opinia o ING Bank Śląski od Mania 2020-11-02 14:07:33 #5059
Oferta kredytów, kont i lokat jest spora- jest w czym wybierać. Do tego mają non stop jaką promocję dzięki którym można zgarnąć kasę czy zniżki- co też jest spoko bo większość banków jesli już robi promocje to ogranicza się tylko do zdobycia nowych klientów, a później KONIEC promocji. ING w tym akurat wygrywa.
Odpowiedz