mBank – opinie klientów i ocena eksperta pożyczkowego
Autor recenzji:
Maciej Suwik
Nasza ocena:
3.5 / 5
Ocena klientów:
5 / 5
Opinie
3

mBank

NAZWA PRODUKTU OPIS PRODUKTU
Kredyt gotówkowy z prowizją 0% mBank posiada w ofercie tani kredyt gotówkowy z prowizją 0% (RRSO 10,46%). Jest to oferta skierowana do osób, które po raz pierwszy zaciągają takie zobowiązanie. Zwyczajny kredyt jest dostępny z RRSO o wysokości 18,51%. Maksymalna kwota finansowania wynosi 150 tys. złotych, a okres spłaty to od 3 do 120 miesięcy.
eKonto osobiste Sztandarowym kontem bankowym mBanku jest eKonto osobiste za 0 zł. Za darmo wypłacisz z niego pieniądze do 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce. Darmowe są też 3 wypłaty z bankomatów za granicą, oraz otwarcie i prowadzenie rachunku. Za otwarcie konta można dostać 150 zł premii.
Podstawowa karta kredytowa To jedna z kart kredytowych dostępnych w ofercie mBanku. Jej okres bezodsetkowy wynosi 54 dni, a limit kredytowy od 1500 do 20 000 zł. Spłatę karty można rozłożyć na raty, a jej użytkownicy mają dostęp do mOkazji.
Kredyt gotówkowy
Konto
Karta
kwota kredytu Od 500 do 150000
Odsetki 7.2 %
RRSO 15.42 %
Ubezpieczenie Tak
Prowizja 0.00 - 7.99 %
weź kredyt
Opłata za kartę główną 0 zł
Warunki promocji
Za otwarcie i prowadzenie rachunku pod warunkiem wykonania co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu. W innym przypadku 7 zł.
Opłata za bankomaty 0 zł
Warunki promocji
Za wypłatę z bankomatów mBank i Euronet, a od kwoty 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Załóż konto
Odsetki 8 %
Warunki promocji
Pod warunkiem spłaty wykorzystanej sumy w czasie trwania okresu bezodsetkowego. W innych przypadkach oprocentowanie wynosi 7.2 proc dla wszystkich kart poza World Elite Mastercard.
Okres bezodsetkowy 54 dni
Warunki promocji
Czas do zakończenia okresu rozliczeniowego. 54 dni dla wszystkich kart kredytowych oferowanych przez mBank.
Limit 500000 zł
Złóż wniosek

mBank kontakt

Infolinia

801 300 800 +48 42 6 300 800 783 300 800

 

Infolinia Biznes i Przedsiębiorstwa

801 300 800 42 6 300 800

 

IBAN

PL + pełny numer rachunku

SWIFT

BREXPLPWMBK

Adres

Centrala i Zarząd mBanku:

ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa skr. poczt. 21

mBank opinie

mBank cieszy się wielką popularnością - to 4 największy bank w Polsce pod względem wielkości aktywów i 5 pod względem liczby klientów. Zawdzięcza to swojej nowoczesności (m.in. aplikacja mobilna) i świetnej ofercie produktowej. To instytucja nastawiona na empatię względem klientów - jej pracownicy są przyjaźni i starają się by doświadczenie obcowania z bankiem było jak najłatwiejsze. Dlatego też opinie o tym banku są bardzo dobre.

Opinia o mBank

Julek

O mBank można by pisać dużo, ale to co najważniejsze to możnaby pisać dużo dobrego! mBank jest bardzo dobrym bankiem, która oferta jest bardzo atrakcyna i w porównaniu z konkurencją nie ma się do czego przyczepić. Bank oferuje bardzo ciekawe konta osobiste- za które dostajemy bonusy finansowe juz w momencie ich założenia! eKonto oczywiście jest kontem, którego prowadzenie jest darmowe- tak samo jak wypłaty do 100 zł z wszytskich bankomatów w polsce, jak wypłaty z bankomatów za granicą, posiadanie karty też jest darmowe jeśli spełnimy jeden warunek- wystarczy, że dokanamy jednej transakcji w miesiącu- jak widać eKonto w mBanku jest super kontem osobistym, które jest darmowe i najzwyczajniej posiadanie go się opłaca!

rozwiń zwiń
Opinia o mBank

Byku

Najbardziej nowoczesny i stawiający na rozwój technologii bank w Polsce! Obsługa mobilna konta to jakiś majstersztyk technologii! Dla młodych ludzi rewelacja, albo dla starszych obcykanych w telefonach i chętnych do nauki jak najbardziej też, chociaż- bank jest tak "popularny" i ma tak dużo swoich oddziałów w całym kraju, że i osoby starsze, które wolą tradycyjne metody kontaktu i z pieniędzmi chodzą do odziału- też polecam- bo odziały są wszędzie!!!

rozwiń zwiń
Opinia o mBank

Joe

Świetny, nowoczesny bank, który bardzo mocno stawia na technologie! Mogłoby się wydawać, że fokusuje sie na młodych, ale nic bardziej mylnego! Bank ma bardzo wiele oddziałow stacjonarnych- co znaczy, że nie zapomina o starszych klientach, którzy są z mobilną bankowościa zazwyczaj na bakier! Fajnie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie ponieważ oferta mBanku jest bardzo różnorodna.

rozwiń zwiń

mBank oferta

mBank oferuje zróżnicowane produkty bankowe z każdej kategorii. Można znaleźć tu zarówno kredyty gotówkowe, konta osobiste, karty kredytowe jak i atrakcyjne sposoby na oszczędzanie czy inwestycje. Instytucja obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale też firmy, przedsiębiorstwa i korporacje.

Promocja mBank
eKonto osobiste w promocji mBank
Opłata za bankomaty
0 zł
Karta
0/7 zł
Przelewy
0/2/5 zł
Załóż konto
147 Tyle osób wybrało tą ofertę

eKonto osobiste w promocji mBank

Opis konta:

eKonto osobiste w promocji to najczęściej wybierany rachunek ROR przez klientów mBank. Konto dostępne może założyć każda osoba pełnoletnia, a otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Opłaty za poszczególne usługi takie jak przelewy czy wypłata pieniędzy z bankomatów są niskie, bądź zerowe. Warunkiem bezpłatnej karty jest wykonanie miesięcznych transakcji na łączną kwotę minimum 350 zł.

 • Po otwarciu konta, możemy otrzymać 150 zł premii i promocyjne oprocentowanie na dodatkowym koncie do oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8%.
 • W ramach eKonta osobistego od mBank możemy skorzystać z usługi wielowalutowej i zbierać 300 zł w programie poleceń “PolecamBank”.
 • Wypłata gotówki w bankomatach mBank, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski darmowe pod warunkiem jednorazowej wypłaty min. 100 zł.
 • Możliwa płatność kartą debetową w wybranej walucie bez kosztów przewalutowanie i 3 darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.
 • eKonto mBank nie jest oprocentowane.

Zalety:

 • promocje dla osób, które dopiero zakładają konto,

Wady:

 • brak oprocentowania na podstawowym ROR;
Kredyt gotówkowy w mBank
RRSO
15.42 %
Prowizja
0.00 - 7.99 %
kwota kredytu
500 - 150000 zł
weź kredyt
Ocena:
Ocena użytkowników:

Kredyt gotówkowy w mBank

Opis kredytu:

Kredyt gotówkowy w mBanku jest przeznaczony zarówno dla stałych jak i nowych klientów tej instytucji. Cała procedura kredytowa może być przeprowadzona całkowicie online. mBank oferuje od 500 zł do 150 tys. zł na dowolny cel. Termin spłaty wynosi od 3 do 120 miesięcy. Umowa kredytu posiada jasne, czytelne warunki. Istnieje możliwość obniżenia kosztu prowizji poprzez dobrowolne ubezpieczenie spłaty kredytu.

 • mBank regularnie udostępnia kody rabatowe obniżające koszt kredytu. Aktualnie, do 24 maja 2021 roku, można skorzystać z kodu MAJ i uzyskać promocyjny kredyt z prowizją nawet 0%!
 • Proces wnioskowania o kredyt w mBank jest możliwy całkowicie online. Jeśli jesteśmy klientami mBanku, podpisanie umowy również może nastąpić drogą internetową.
 • Na otrzymanie kredytu mają szansę osoby już od 18 roku życia i dokument potwierdzający uzyskanie przychodów. mBank akceptuje różne formy dochodu, m.in. z umowy o pracę, emeryturę czy wynajmu mieszkania.
 • Dodatkową zaletą kredytu gotówkowego w tym banku jest możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu. Gwarantuje ono możliwość spłaty części lub całości zobowiązania przez ubezpieczyciela, jeśli kredytobiorca nie będzie mógł zrobić tego samodzielnie.
 • Wykupienie ubezpieczenia obniży wysokość prowizji o 1%!

Zalety:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki;
 • okres spłaty aż do 10 lat;

Wady:

 • bank wymaga udokumentowania miesięcznego dochodu.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytu gotówkowego stanowi 15.42 %. Całkowita kwota do zapłaty: 39,43 zł, całkowity koszt kredytu w ratach równych (annuitetowych): 86,62 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej: 12 mies, Całkowita kwota pożyczki/kredytu: 1000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.03.2024 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Karta kredytowa mBank
Limit
500000 zł
Odsetki
8 %
Okres bezodsetkowy
54 dni
Bankomaty
0/10 zł
Karta
0/70 zł
Spłata minimalna
5 %
Złóż wniosek
117 Tyle osób wybrało tą ofertę

Karta kredytowa mBank

Opis karty:

Karty kredytowe w mBanku dostępne są w sześciu wariantach, dopasowanych do profilu klienta, jego aktywności finansowej i celu użytkowania. Opłat za kartę można uniknąć dokonując transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę. Limity kredytowe wynoszą od 1500 do 500 000 zł, z RRSO 8,04%.

 • Karta kredytowa mBank zapewnia dostęp do ofert promocyjnych i zniżek na zakupy u partnerów banku w ramach programu “mOkazje”.
 • Użytkownicy kart wydawanych przez Mastercard mają w mBanku dostęp do wyjątkowych wydarzeń i promocji z programu Priceless Specials.
 • O wydanie karty kredytowej mBank mogą wnioskować klienci od 18 roku życia. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty i dowolny dokument potwierdzający dochody.
 • Okres bezodsetkowy wszystkich kart kredytowych mBank trwa aż 54 dni i należy do jednego z najdłuższych na rynku. W razie problemów ze spłatą, zadłużenie można rozłożyć na raty.
 • Opłaty za kartę wahają się od 70 do 900 zł rocznie, koszt przewalutowania wynosi do 0 do 5,90 proc. transakcji, zależnie od wariantu karty.

Zalety:

 • Program Mastercard Bezcenne Chwile wraz z promocyjnymi punktami za założenie karty.

Wady:

 • Nowi klienci banku muszą podpisać umowę w oddziale.

mBank inne usługi

mBank to nie tylko produkty i usługi związane bezpośrednio z finansami. Można wykupić za jego pośrednictwem ubezpieczenie, zarobić dzięki programowi poleceń czy też skorzystać z serwisu ePUAP by załatwić sprawy urzędowe przez internet. Ten bank obsługuje usługę BLIK, co umożliwia błyskawiczne płatności i przelewy za pomocą samego telefonu, a usługa wielowalutowa pozwala płacić w 11 walutach bez prowizji za przewalutowanie.

mBank - ubezpieczenia

 • Ubezpieczenie OC i AC,
 • Ubezpieczenie domu lub mieszkania,
 • Ubezpieczenie w podróży,
 • Ubezpieczenie życia i zdrowia,
 • Ubezpieczenie spłaty kredytu.

Aplikacja mobilna mBanku

 • Z aplikacji korzysta aktywnie ponad 1,5 mln klientów,
 • logowanie m.in. za pomocą Face ID i odcisku palca,
 • proste przelewy i BLIK,
 • możliwość ustawienia celów oszczędnościowych,
 • błyskawiczne informacje o zmianach na koncie w aplikacji,
 • dostęp do mOkazji.

Oszczędzanie w mBanku

 • Promocyjne oprocentowanie lokaty 2,6 proc..
 • Lokata na nowe środki - do 1,5 proc. w skali roku.
 • Na 3 miesiące z wpłatą od 1000 zł.
 • mFundusze Dobrze Lokujące - trzy strategie inwestycyjne zarządzane przez ekspertów banku.

Wady i zalety oferty mBank podsumowanie

Jakie są przewagi konkurencyjne mBanku? W jakich sferach wyróżnia się na rynku? Zobacz zestawienie wad i zalet.

Zalety:

 • Jeden z największych banków w Polsce.
 • 150 zł premii za otwarcie konta.
 • Dostęp do e-administracji z poziomu konta bankowego.
 • Jasne i przejrzyste zasady użytkowania kart kredytowych.
 • Nastawienie na jakość obsługi klienta.
 • Kompleksowa obsługa małych i średnich firm.
 • Kredyt gotówkowy z prowizją 0%.

Wady:

 • Tylko jedna promocja na kredyt gotówkowy.
 • Zaledwie 5 ofert ubezpieczenia.

Dodaj opinię o mBank

##  ## #### ##   ## ####### ##  ## 
##  ##  ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
## ##  ## ## ## ## ##   ## ## ##  
#####   ## ## ## ## ##   ## #####  
## ##  ## ## ## ## ##   ## ## ##  
##  ##  ## ## ## ## ##   ## ##  ## 
##  ## #### ### ###  ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o mBank

Opinia o mBank od Julek 2020-11-12 21:03:40 #5104
O mBank można by pisać dużo, ale to co najważniejsze to możnaby pisać dużo dobrego! mBank jest bardzo dobrym bankiem, która oferta jest bardzo atrakcyna i w porównaniu z konkurencją nie ma się do czego przyczepić. Bank oferuje bardzo ciekawe konta osobiste- za które dostajemy bonusy finansowe juz w momencie ich założenia! eKonto oczywiście jest kontem, którego prowadzenie jest darmowe- tak samo jak wypłaty do 100 zł z wszytskich bankomatów w polsce, jak wypłaty z bankomatów za granicą, posiadanie karty też jest darmowe jeśli spełnimy jeden warunek- wystarczy, że dokanamy jednej transakcji w miesiącu- jak widać eKonto w mBanku jest super kontem osobistym, które jest darmowe i najzwyczajniej posiadanie go się opłaca!
Odpowiedz
Opinia o mBank od Byku 2020-11-05 19:35:52 #5078
Najbardziej nowoczesny i stawiający na rozwój technologii bank w Polsce! Obsługa mobilna konta to jakiś majstersztyk technologii! Dla młodych ludzi rewelacja, albo dla starszych obcykanych w telefonach i chętnych do nauki jak najbardziej też, chociaż- bank jest tak "popularny" i ma tak dużo swoich oddziałów w całym kraju, że i osoby starsze, które wolą tradycyjne metody kontaktu i z pieniędzmi chodzą do odziału- też polecam- bo odziały są wszędzie!!!
Odpowiedz
Opinia o mBank od Joe 2020-11-04 09:43:23 #5069
Świetny, nowoczesny bank, który bardzo mocno stawia na technologie! Mogłoby się wydawać, że fokusuje sie na młodych, ale nic bardziej mylnego! Bank ma bardzo wiele oddziałow stacjonarnych- co znaczy, że nie zapomina o starszych klientach, którzy są z mobilną bankowościa zazwyczaj na bakier! Fajnie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie ponieważ oferta mBanku jest bardzo różnorodna.
Odpowiedz