Santander Consumer Bank – opinie klientów i ocena eksperta pożyczkowego
Autor recenzji:
Maciej Suwik
Nasza ocena:
4 / 5
Ocena klientów:
3 / 5
Opinie
2

Santander Consumer Bank

NAZWA PRODUKTU OPIS PRODUKTU
Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank Klienci Santander Consumer Bank mogą wnioskować o atrakcyjny kredyt gotówkowy. Umowa może zostać zawarta online lub stacjonarnie. Kredytodawca honoruje dochody w PLN, EUR, GBP, USD, CZK oraz CHF.
Lokata w Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank oferuje różne rodzaje lokat: Lokatę przez internet, Lokatę przez telefon, Lokatę w oddziale, Lokatę dla firm Direct Corporate+.
Karta kredytowa Santander Consumer Bank  W ofercie banku dostępne są następujące karty: Visa TurboKARTA, Karta Visa Comfort, Karta Visa Comfort Plus, Karta Visa Media Markt, Karta Visa Castorama, Karty bez wychodzenia z domu. 
Kredyt gotówkowy
Karta
kwota kredytu Od 10000 do 60000
Odsetki 9.5 %
RRSO 10.48 %
Ubezpieczenie Tak
Prowizja 3.50 %
weź kredyt
Odsetki 10 %
Warunki promocji
Posiadacze karty kredytowej mogą liczyć na oprocentowanie 7,2% proc. pod warunkiem spłatu całości wykorzystanego limitu w trakcie okresu bezodsetkowego.
Okres bezodsetkowy 54 dni
Warunki promocji
Dla wszystkich kart kredytowych okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. W tym czasie korzystać można z limitu na karcie całkowicie za darmo.
Limit 10000 zł
Złóż wniosek

Santander Consumer Bank kontakt

Infolinia

195 00 +48 71 358 9909

 

IBAN

PL + pełny rachunek bankowy

SWIFT

SCFBPLPWXXX

Adres

Santander Consumer Bank S.A.

ul. Strzegomska 42c

53-611 Wrocław

Santander Consumer Bank opinie

Dzięki zapewnianiu kompleksowej obsługi finansów, Santander Consumer Bank stał się jednym z najpopularniejszych banków wśród klientów indywidualnych i firm. Wieloletnie doświadczenie na rynku i zrozumienie zmieniających się potrzeb konsumentów przekłada się na pozytywne opinie o Santander Consumer Banku.

Opinia o Santander Consumer Bank

kristof73

Powiem tak,właśnie mam przyjemność,dowiedzieć sie jak ważny jest klient dla Santander Consumer Bank,nie mam u nich konta i chyba mogę dziekować Bogu,kiedyś kupiłem coś na raty,do tego wciśli mi karte kredytową,bo niby inaczej się nie da.Nie dawno załatwiłem kredyt hipoteczny ,oczywiscie w innym banku ,tam gdzie mam konto,kredyt jest do podpisania juz od prawie dwóch tygodni,miedzy czasie wyszło ze w podpisaniu umowy przeszkadza mi limit na owej karcie kredytowej.Zamknięcie owej karty nie wchodzi w grę bo to u nich 60 dni,wiec obniżenie limitu to jedyna droga ,tyle że to 30 dni,gdzie normalnie w wielu bankach .to kwestia góra czterech dni.Po złożeniu wniosku o zmniejszenie limitu i kilku jeszcze wizyt w owym odziele,kilku godzinnych rozmowach z konsultantami i zapewnianiu mnie że mój wniosek o zmniejszenie limitu jest pilny,ręce mi opadły i straciłem wiare na szybsze rozwiązanie problemu,zapytacie zapewne dlaczego?,a no dlatego że równolegle próbowaliśmy ominąć problem limitu w inny sposób,i znów trafiłem do oddziału by uzyskać zwykłe potwierdzenie że owa karta była prowadzona prawidłowo i nie ma na niej jakiego kolwiek wymagalnego zadłużenia,a tak na marginesie karta jest nadpłacona,nieaktywna od dawna,co wiecej zablokowana jeszcze przez bank,co i tak nie przeszkadza im pobierać im opłaty za nią odemnie,i teraz co się dowiaduje, po ponad dwóch tygodnia czekania na zmniejszenie limitu?że żeby uzyskać takie potwierdzenie muszę zamknąć kartę ,a to jak pisałem jest 60 dni,więc po co czekałem ponad dwa tygodnie?zwykłej kartki nie byli mi w stanie nawet wygenerować.Stoje przez nich i zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić,bo umowa przedwstępna niedługo mi też dobiegnie końca.Nasuwa się jeden wniosek ,brak jakejkolwiek empatii,brak zrozumienia,i kompletny brak dobrej woli ,by cokolwiek zrobić dla klienta,myślę że oni kłamią rano i kłamią wieczorem,kłamią w dzień ,kłamią i w nocy,więc Drodzy obecni ,ale i przyszli klienci,pamiętajcie próżno u nich szukać pomocy.

rozwiń zwiń
Opinia o Santander Consumer Bank

Doni

Bardzo spersonalizowana oferta i indywidulane do podejścia- to mnie przekonało do tego banku! Przez to, że w ofercie banku jest bardzo dużo rodzajów kont, kredytów, lokat, kart- można znaleść coś dla siebie, a nie wszystko jest na jeden szablon! Fajna oferta. Warto się z nia zapoznać.

rozwiń zwiń

Santander Consumer Bank oferta

Santander Consumer Bank jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym, który posiada w swojej ofercie szereg produktów finansowych dla osób prywatnych i firm. Kredyty, lokaty, a także karty płatnicze dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Poznaj wszystkie korzyści dostępne dla klientów Santander Consumer Bank i śledź oferty promocyjne.

Promocja Santander Consumer Bank
Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank
RRSO
10.48 %
Prowizja
3.50 %
kwota kredytu
10000 - 60000 zł
weź kredyt
Ocena:
Ocena użytkowników:

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Opis kredytu:

Santander Consumer Bank udziela kredytów gotówkowych do 60 000 zł. Wnioskowanie o kredyt odbywa się w oddziale lub online. Warto podkreślić, że instytucja jest typowym bankiem kredytowym.

 • Łatwy proces wnioskowania i szybka decyzja kredytowa.
 • Bank gwarantuje stałe oprocentowanie kredytu gotówkowego.
 • Umowę można zawrzeć drogą elektroniczną lub w oddziale.
 • Bank umożliwia zakup ubezpieczenia kredytowego: ochrona w przypadku utraty, źródła dochodu.
 • Bank honoruje wszystkie formy zatrudnienia: w tym umowa zlecenie i umowa o dzieło.

Zalety:

 • wnioskować mogą osoby bez polskiego obywatelstwa;
 • oprocentowanie stałe;

Wady:

 • brak kalkulatora kredytowego;
 • dodatkowe usługi bankowe, takie jak przypomnienia SMS są dodatkowo płatne.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.10.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu 6 877,12 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 6 866,13 zł, ubezpieczenie 0 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,48 %, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 31 877,12 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 531,29 zł ostatnia rata w wysokości 531,01 zł. Jeśli skorzystasz z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczymy opłatę 11,99 zł. Jeśli skorzystasz z ubezpieczenia, stopę oprocentowania kredytu obniżymy do 9,49%, RRSO zmienimy na 15,45% i raty miesięczne zmienią się na 587,55 zł, ostatnia rata na 587,79 zł.

Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Limit
10000 zł
Odsetki
10 %
Okres bezodsetkowy
54 dni
Bankomaty
0/10 zł
Karta
0/6,90 zł
Spłata minimalna
5 %
Złóż wniosek
114 Tyle osób wybrało tą ofertę

Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Opis karty:

Karty kredytowe od Santander Consumer Bank skierowane są do klientów, którzy cenią profesjonalną obsługę. Umowy o karty, warunki ich uzyskania oraz opłaty są przejrzyste i uczciwe. Decydując się na kartę w Santander Consumer Bank nie będziemy zaskoczeni nieoczekiwaną prowizją czy kruczkiem prawnym. Kartę kredytową można uzyskać dzwoniąc na infolinię, przez wypełnienie formularza i rozmowę z doradcą lub wizytę w oddziale.

 • Bank posiada zróżnicowaną ofertę kart kredytowych. Różnią się one pomiędzy sobą oprocentowaniem, opłatami za obsługę, dostępnymi promocjami oraz dodatkowymi korzyściami.
 • Do uzyskania karty kredytowej konieczne będzie posiadanie dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego osiągane dochody. Zamawiając kartę przez telefon lub przez Internet, można ją dostać bez wychodzenia z domu.
 • Santander Consumer Bank daje możliwość potwierdzenia dochodów na wiele sposobów, może to być PIT, wyciąg bankowy, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego czy zaświadczenie od pracodawcy.
 • Santander Consumer Bank oferuje 54-dniowy okres bezodsetkowy i darmową obsługę karty po spełnieniu podstawowych warunków.
 • TurboKARTA umożliwia korzystanie z promocji “Zakupy z premią”. Płacąc kartą kredytową w restauracjach, myjniach samochodowych i na stacjach paliw, klient uzyska zwrot nawet do 360 zł w roku.

Zalety:

 • Długi okres bezodsetkowy - aż 54 dni.

Wady:

 • Niski limit kredytowy w wysokości 10 tys. złotych.

Santander Consumer Bank inne usługi

W Santander Consumer Bank możesz zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca. Skorzystaj z Konta Oszczędnościowego czy lokaty Santander Consumer Bank na własnych warunkach. Istnieje możliwość dopasowania każdej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz tradycyjnych usług, bank oferuje produkty dodatkowe. Poznaj je!

Santander Consumer Bank - ubezpieczenie

 • Medi Pakiet Plus;
 • Pakiet Bezpieczny i pakiet Senior;
 • Ubezpieczenia do kredytów gotówkowych;
 • Ubezpieczenia do kart kredytowych;
 • Ubezpieczenia do kredytów ratalnych;
 • Ubezpieczenia do kredytów samochodowych;
 • Mój Pakiet;
 • Onko Pomoc.

Santander Consumer Bank - oszczędności inwestycje

 • Lokata przez internet;
 • Lokata przez telefon;
 • Lokata w oddziale;
 • Lokata dla firm Direct Corpo+;
 • Oprocentowanie lokat.

Zakupy na raty

 • Raty w sklepie stacjonarnym;
 • Raty w sklepie internetowym;
 • Raty dla przedsiębiorczych.

Bankowość elektroniczna

 • Bankowość internetowa;
 • Aplikacja mobilna.

Kredyty samochodowe

 • Kredyt na samochód używany;
 • Kredyt na nowy samochód;
 • Kredyt na motocykl.

Wady i zalety oferty Santander Consumer Bank podsumowanie

Poniżej dostępne jest zestawienie słabych i mocnych stron oferty Santander Consumer Bank. Analizie zostały poddane wszystkie produkty Santander skierowane do klientów indywidualnych z różnych grup wiekowych. Omawiamy zniżki dla nowych klientów, programy promocyjne i wysokość opłat za korzystanie z poszczególnych usług.

Zalety:

 • Oferta dopasowana do indywidualnych możliwości klienta;
 • Liczne rodzaje kredytów, lokat, kart kredytowych;
 • Możliwość ubezpieczenia zobowiązania oraz życia;
 • Dostęp do bankowości elektronicznej z każdego miejsca;
 • Oferta skierowana do osób w różnym wieku;
 • Placówki banku zlokalizowane są w całej Polsce;
 • Większość produktów dostępna jest bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • Produkty przyznawane są osobom wypłacalnym z pozytywną historią kredytową.

Dodaj opinię o Santander Consumer Bank

 ####### ######## ######   ###  ######## 
##   ## ##    ##  ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##    ##    ##  ## ##   ## 
##   ## ######  ##    ##   ## ##   ## 
## ## ## ##    ##    ######### ##   ## 
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
 ##### ## ######## ###### ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Santander Consumer Bank

Opinia o Santander Consumer Bank od kristof73 2021-12-22 22:54:45 #6088
Powiem tak,właśnie mam przyjemność,dowiedzieć sie jak ważny jest klient dla Santander Consumer Bank,nie mam u nich konta i chyba mogę dziekować Bogu,kiedyś kupiłem coś na raty,do tego wciśli mi karte kredytową,bo niby inaczej się nie da.Nie dawno załatwiłem kredyt hipoteczny ,oczywiscie w innym banku ,tam gdzie mam konto,kredyt jest do podpisania juz od prawie dwóch tygodni,miedzy czasie wyszło ze w podpisaniu umowy przeszkadza mi limit na owej karcie kredytowej.Zamknięcie owej karty nie wchodzi w grę bo to u nich 60 dni,wiec obniżenie limitu to jedyna droga ,tyle że to 30 dni,gdzie normalnie w wielu bankach .to kwestia góra czterech dni.Po złożeniu wniosku o zmniejszenie limitu i kilku jeszcze wizyt w owym odziele,kilku godzinnych rozmowach z konsultantami i zapewnianiu mnie że mój wniosek o zmniejszenie limitu jest pilny,ręce mi opadły i straciłem wiare na szybsze rozwiązanie problemu,zapytacie zapewne dlaczego?,a no dlatego że równolegle próbowaliśmy ominąć problem limitu w inny sposób,i znów trafiłem do oddziału by uzyskać zwykłe potwierdzenie że owa karta była prowadzona prawidłowo i nie ma na niej jakiego kolwiek wymagalnego zadłużenia,a tak na marginesie karta jest nadpłacona,nieaktywna od dawna,co wiecej zablokowana jeszcze przez bank,co i tak nie przeszkadza im pobierać im opłaty za nią odemnie,i teraz co się dowiaduje, po ponad dwóch tygodnia czekania na zmniejszenie limitu?że żeby uzyskać takie potwierdzenie muszę zamknąć kartę ,a to jak pisałem jest 60 dni,więc po co czekałem ponad dwa tygodnie?zwykłej kartki nie byli mi w stanie nawet wygenerować.Stoje przez nich i zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić,bo umowa przedwstępna niedługo mi też dobiegnie końca.Nasuwa się jeden wniosek ,brak jakejkolwiek empatii,brak zrozumienia,i kompletny brak dobrej woli ,by cokolwiek zrobić dla klienta,myślę że oni kłamią rano i kłamią wieczorem,kłamią w dzień ,kłamią i w nocy,więc Drodzy obecni ,ale i przyszli klienci,pamiętajcie próżno u nich szukać pomocy.
Odpowiedz
Opinia o Santander Consumer Bank od Doni 2020-11-04 09:45:24 #5070
Bardzo spersonalizowana oferta i indywidulane do podejścia- to mnie przekonało do tego banku! Przez to, że w ofercie banku jest bardzo dużo rodzajów kont, kredytów, lokat, kart- można znaleść coś dla siebie, a nie wszystko jest na jeden szablon! Fajna oferta. Warto się z nia zapoznać.
Odpowiedz