Cashper - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1000
Okres pożyczki 23 dni

Koszty pożyczki w Cashper

Kwota: 1100 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 310.77 zł
RRSO: 1964.31 %
Do spłaty: 1410.77 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 2000 zł. Minimalne RRSO: 100%, maksymalne RRSO: 1964.37%. Okres pożyczki to 15-30 dni. Dla kwoty 100 zł na okres 15 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 26.62 zł, RRSO wynosi 100 %. Całkowita kwota do spłaty 126.62 zł


Problemy z brakiem gotówki nie należą do przyjemnych. Od razu przychodzi stres i niepokój, jak sobie radzić w takiej sytuacji. Wartym uwagi rozwiązaniem są szybkie pożyczki. Obecnie pożyczki krótkoterminowe zyskały ogromną popularność, o czym świadczy nieustanne pojawianie się nowych ofert. Nie da się zaprzeczyć, że to doskonałe i szybkie wsparcie finansowe. Nie narzuca konieczności tłumaczenia się, na jakie cele zostaną przeznaczone pieniądze. W celu wybrania odpowiedniej oferty należy znaleźć sprawdzonego pożyczkodawcę, kierując się np. aktualnymi rankingami. Firmą pożyczkową cieszącą się zaufaniem klientów jest Cashper. Udziela pożyczek w kwocie do 2000 zł, szybko oferując profesjonalną pomoc.

Cashper opinie

Opinie na temat Cashper nie pozostawiają wątpliwości, że to warty uwagi pożyczkodawca. Dzięki jasnym warunkom pożyczkowym i niemal błyskawicznym przelewom zyskał sobie grono zadowolonych klientów.

·         „Bardzo dobra oferta na rynku, dbają o klienta i w razie potrzeby zawsze można skontaktować się z biurem obsługi. Szybko pomagają rozwiązać problemy. Kiedy chciałam zapytać czy pożyczka może być spłacona przez kogoś innego, konsultant od razu udzielił mi odpowiedzi.” Olka

·         „Polecam ze względu na możliwość wzięcia pożyczki przez SMS. Co prawda jest to oferta dla stałych klientów, ale ja skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.” Czarek

·         „Dostałem kwotę, o której ubiegałem się we wniosku, dlatego nie mam żadnych zastrzeżeń.” Max

więcej opinii

Wady i zalety oferty Cashper:

Zalety:

 • Weryfikacja klienta wyłącznie w bazie ERIF BIG S.A.
 • Stali klienta mają możliwość brania pożyczek za pośrednictwem SMS
 • Brak określonej górnej granicy wieku
 • Prosty formularz pożyczkowy.

Wady:

 • Biuro Obsługi Klienta nie działa w niedzielę

Wady i zalety oferty Cashper podsumowanie

Cashper to pożyczkodawca cieszący się dobrą opinią, o czym świadczy stale powiększające się grono klientów. Pozwala szybko rozwiązać problemy z finansami, ponieważ każdy może mieć niespodziewane wydatki, na które nie wystarczy comiesięczny budżet. Pożyczki oferowane przez Cashper są łatwe i bezpieczne, a pieniądze szybko trafiają na konto. Wystarczy mieć ukończone 21 lat, określić interesującą nas kwotę pożyczki, złożyć wniosek i oczekiwać na przelew. Otrzymaną kwotę możemy wygodnie spłacać w okresie od 15 do 30 dni. W razie jakichkolwiek pytań możemy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta – konsultanci firmy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie nasze pytania. Choć oferta ma wiele zalet, przed złożeniem wniosku warto poznać także jej wady.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Cashper krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty
 2. Zarejestruj się na stronie wypełniając formularz
 3. Potwierdź swoje dane osobowe poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 grosza oraz wpisanie kodu otrzymanego SMS-em
 4. Po pozytywnej decyzji pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilkunastu minut

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Cashper:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Cashper w trosce o wygodę swoich klientów zapewnił im przejrzysty i prosty proces pożyczania. Obejmuje trzy kroki, które można wykonać w dowolnej chwili:

 • Wybór kwoty oraz okresu spłaty
 • Wypełnienie internetowego wniosku i weryfikacja konta bankowego
 • Przelew pożyczki.

Pierwszym krokiem jest oczywiście zadecydowanie, jak dużo i na jaki czas klient chce się zapożyczyć. W przypadku Cashper najwyższa możliwa suma to 2000 zł, najniższa zaś 100 zł. Przedział kwotowy jest dostosowany do potrzeb osób zainteresowanych takim wsparciem finansowym. Ludzie z chęcią biorą bardzo małe sumy, które nie sprawią im trudności w spłacie. Większe z kolei pozwalają na zrealizowanie poważniejszych celów, np. wsparcie budżetu na remont mieszkania. W takiej sytuacji 2000 zł to idealna kwota. Okres na spłatę to 15 bądź 30 dni. Drugi krok to uzupełnienie wniosku udostępnionego przez pożyczkodawcę. Zajmuje to tylko około 5 minut, ponieważ podaje się wyłącznie podstawowe dane. To imię, nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, dane adresowe, dane z dowodu osobistego oraz numer konta bankowego. Ponadto trzeba zweryfikować swoje konto bankowe, logując się na rachunek bądź przelewając 1 zł oraz przesłać kopię dowodu tożsamości. To wymogi obowiązkowe, których nie można przeskoczyć. Im szybciej zostanie przesłana kopia dokumentów, tym szybciej będzie można rozporządzać pożyczoną kwotą. Następny etap należy już do pożyczkodawcy. Musi sprawdzić klienta pod kątem określenia jego zdolności rozliczeniowej. O wyniku przeprowadzonej weryfikacji informuje drogą SMS-ową. Jeśli decyzja jest pozytywna, pożyczkobiorca może spodziewać się przelewu w ciągu kilkunastu minut. Kiedy ten czas się przedłuża, najpewniej wpłynął na to bank, który nie zaksięgował odpowiednio szybko wpłaty. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta można nawiązać dzwoniąc na numer infolinii bądź wysyłając e-mail. Warto to zrobić, kiedy pojawiają się wątpliwości co do warunków pożyczki albo nie można znaleźć ważnych informacji, które mają kluczowe znaczenie przy jej braniu. Pomocni konsultanci starają się jak najszybciej rozwiązywać wszelkie problemy i tłumaczyć niejasności, które narodziły się w trakcie przeglądania danych na temat pożyczkodawcy. BOK pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach między 8.30 a 19 oraz sobotę od 10.30 do 16.


Rodzaje pożyczek w Cashper

Oferta Cashper:

·         Pożyczka krótkoterminowa

Cashper ma w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe. Daje możliwość wzięcia od 100 do 2000 zł, na których spłatę klient ma maksymalnie 30 dni. Minimalny termin to z kolei 15 dni i należy pamiętać o ustalonej dacie, aby nie doszło do nieprzyjemnych sytuacji z tytułu nieuregulowanego zobowiązania.  Co prawda pożyczkodawca nie nalicza dodatkowych opłat za opóźnienia, ale może wszcząć proces windykacyjny, skierować sprawę do sądu, a także wpisać dane zalegającego w spłacie pożyczkobiorcy do bazy informacji gospodarczej ERIF BIG S.A. Jest oczywiście możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, jeśli tylko klient uzna, że może w taki sposób zagospodarować swój budżet, aby uregulować zobowiązanie przed terminem. Pobrane pieniądze można wykorzystać na dowolnie wybrane przez siebie cele, np. niespodziewany wydatek, na który nie było czasu przygotować się pod względem finansowym.

Cashper daje również możliwość wzięcia pożyczki za pośrednictwem SMS. Jest to jednak oferta skierowana wyłącznie do stałych klientów.

Pożyczki oferowane przez Cashper są skierowane do obywateli RP, którzy mają 21 lat. Należy mieć stałe dochody podchodzące z comiesięcznego wynagrodzenia, prowadzonej działalności gospodarczej, emerytury czy innych uznanych źródeł. W przypadku klientów po raz pierwszy starających się o pożyczkę, trzeba przedstawić kopię dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, numer rachunku bankowego, a także dokument, który potwierdzi adres zamieszkania, np. rachunek za używane media.

 

 


Cashper - koszty

30dni
1100zł 310.77 zł
1200zł 339.01 zł
1300zł 367.27 zł
1400zł 395.53 zł
1500zł 423.77 zł
1600zł 452.03 zł
1700zł 480.27 zł
1800zł 508.53 zł
1900zł 536.78 zł
2000zł 565.02 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Cashper - reklama

Cashper - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000394906
NIP
5272661439
REGON
143148849

Dane kontaktowe:

Zaliczka Sp. z o.o.

ul. Jasna14/16A
00-041 Warszawa

e-mail: info@Zaliczka.pl

telefon: (22) 206 21 49

www: zaliczka.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8.30 - 19.00
Sobota: 10.30 - 16.00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

bzwbkpekaopkobpmillenium

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu Cashper

Cashper to międzynarodowa marka pożyczkowa, należąca do Novum Banku, zarejestrowanego na Malcie. Swoje usługi świadczy w Polsce oraz Belgii, Argentynie, Hiszpanii i Holandii. Cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, o czym świadczy ponad 100 tysięcy udzielonych pożyczek. Najważniejszym hasłem dla pożyczkodawcy jest bezpieczeństwo osób biorących u nich pożyczki oraz przejrzystość oferty i warunków umowy. Cashper stawia sobie za cel budowanie z klientami relacji opartej na obustronnym zaufaniu. Cashper udziela pożyczek internetowych oraz pożyczek przez SMS. Wnioski można składać przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Klienci są sprawdzani wyłącznie w bazie ERIF BIG S.A., co dla wielu z nich jest bardzo pozytywną wiadomością. Nie wymaga się zaświadczenia z Biura Informacji Kredytowej.

Wnioskowanie o pożyczkę w Cashper jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kwotę, jaką chcielibyśmy pożyczyć, złożyć wniosek i czekać na przelew. O pożyczkę mogą wnioskować wszystkie osoby, które ukończyły 21 lat. Pożyczkę możemy wygodnie spłacać w okresie od 15 do 30 dni. Pożyczka od Cashper to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nagle potrzebujemy pieniędzy – firma działa wyjątkowo sprawnie. 


Dodaj opinię o Cashper

 #######   ###  ######## ##  ## ##   ## 
##   ##  ## ##  ##    ## ## ##   ## 
##   ## ##  ## ##     ####  ##   ## 
##   ## ##   ## ######   ##  ######### 
## ## ## ######### ##     ##  ##   ## 
##  ## ##   ## ##     ##  ##   ## 
 ##### ## ##   ## ##     ##  ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Cashper

Zobacz także:

Crezu
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Miloan
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Feniko
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashtero
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania