Incredit

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 61 dni

Koszty pożyczki w Incredit

Pierwsza Kolejna
Kwota: 2000 zł 2000 zł
Czas: 61 dni 61 dni
Koszt: 0 zł 2000 zł
RRSO: 0 % 6227.69 %
Do spłaty: 2000 zł 4000 zł

Ostatnia promocja: 2000 zł na 2 miesiące za darmo w InCredit!


Nie lubimy nieprzewidzianych wydatków, jednak czasami nie da się ich uniknąć. W takiej sytuacji pomocną dłoń wyciągają do nas firmy działające w sektorze pozabankowym. Udzielają szybkich pożyczek, które są nieocenionym wsparciem dla domowych finansów.

Branża okołobankowa nieustannie się rozwija, dlatego nad chwilówką zastanawia się coraz więcej osób. Według przeprowadzonego przez IPSOS badania, w 2015 roku pożyczkami interesowało się 61% społeczeństwa.

Jedną z firm działających w tym sektorze jest In Credit, udzielająca pożyczek długoterminowych, które gwarantują uzyskanie niezbędnej pomocy finansowej. Wszystko sprawnie i bez zbędnych formalności – In Credit to pożyczki w najlepszym stylu!

Incredit opinie

In Credit cieszy się zaufaniem klientów. Firma dokładnie prezentuje wszelkie koszty związane z udzielanymi pożyczkami, dlatego osoby decydujące się na ich zaciągnięcie mają wszystkie informacje na ten temat.

 • „Nigdy nie miałam zaufania do firm pożyczkowych, ale ostatnio nie mogłam sobie poradzić z naglącymi mnie opłatami. Musiałam zdecydować się na jedną z firm i padło na InCredit. Szybko dostałam pieniądze, a wcześniej miałam możliwość zapoznania się z dokładnym harmonogramem spłat. Polecam!” - Sylwia
 • „Rewelacyjna firma pożyczkowa! Wysłałem wniosek i zaraz miałem na koncie gotówkę. Z pewnością pomyślę nad kolejną pożyczką.” - Michał
 • „Zdecydowałam się na pożyczkę na raty i dobrze zrobiłam. Oddałam wszystko bez problemu, a teraz mogę starać się o większą sumę.” - Ola

Jak wziąć pożyczkę w Incredit krok po kroku:

 1. Wybierz potrzebną Ci kwotę oraz liczbę rat na jaką chcesz rozłożyć pożyczkę
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Oczekuj na SMS aktywacyjny i dokonaj przelewu weryfikacyjnego
 4. W ciągu kilku minut dostaniesz decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Incredit:

Wiek od 20 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Od otrzymania pożyczki w In Credit dzielą nas 3 kroki.

 1. Wybór kwoty i terminu pożyczki
 2. Przelew weryfikacyjny
 3. Rozpatrzenie wniosku i przelew gotówki.

Wybór kwoty, którą klient zamierza wziąć, a następnie w ustalonym terminie spłacić, to tak naprawdę najbardziej istotny etap dla klienta. Pierwsza umowa wiąże się z możliwością zaciągnięcia darmowych 2000 zł na okres 30 dni. Nie ma dodatkowych kosztów w postaci prowizji bądź oprocentowania. Bezpłatna pożyczka zdecydowanie pomoże podreperować rodzinny budżet, dlatego warto z niej skorzystać. Kolejne pożyczki to większe kwoty, a mianowicie nawet 10000 zł, których nie trzeba oddawać jednorazowo. Sumę można rozłożyć na wygodne raty, maksymalnie 24. Dzięki temu regulowanie zobowiązania jest dużo przyjemniejsze i nie przyprawia o ból głowy. Najmniejsza możliwa kwota pożyczki to 100 zł. Aby ją uzyskać, podobnie jak większe sumy, należy po wyborze wielkości pożyczki założyć swoje konto w serwisie In Credit.

Kolejnym krokiem jest przelew weryfikacyjny, który pozwala na bezpieczne rejestrowanie numeru rachunku klienta oraz przelanie pieniędzy, o które się stara. Przelew weryfikacyjny wykonuje się na kwotę 0,01 grosza. To niewielka suma, ale jej rolą jest uwiarygodnienie pożyczkobiorcy.

Kiedy wniosek jest już przesłany, a przelew weryfikacyjny zrobiony, trzeba poczekać na rozpatrzenie wniosku. Na decyzję nie czeka się długo, co jest niewątpliwym atutem instytucji okołobankowych. Banki rozpatrują wnioski przez kilka dni, tutaj odpowiedź przychodzi w ciągu 15 minut.  Jeśli jest pozytywna, można spodziewać się szybkiego przelewu.

Co istotne dla wielu osób, zobowiązanie można spłacić wcześniej. Należy jednak uregulować odsetki za faktyczny czas korzystania z pożyczki oraz oczywiście prowizję za jej udzielenie. Jeśli zaś klient nie ma możliwości spłacenia kwoty, którą pobrał, In Credit od razu po zauważeniu zwłoki kontaktuje się z daną osobą.

Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany, jednak czasami nie wszystko jest dla nas jasne. Klient może rozwiać swoje wątpliwości kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Co istotne, infolinia działa nie tylko w tygodniu, ale również podczas weekendów. Od poniedziałku do piątku można telefonować do konsultantów w godzinach od 7 do 22, w soboty i niedziele zaś między 7 a 21.


Rodzaje pożyczek w Incredit

Oferta In Credit:

In Credit udziela pożyczek długoterminowych. Oferuje kwoty od 100 do nawet 10000 zł dla stałych klientów, a sumy te można spłacić nawet przez 24 miesiące. Łatwiej uregulować mniejsze kwoty, które nie rujnują comiesięcznego budżetu, ale pozwalają normalnie żyć nie martwiąc się o finanse. W celu zapoznania się z dokładnym harmonogramem spłat, warto odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy.

Klienci mogą także skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki, podpisując umowę na 2000 zł, które należy spłacić w terminie do 30 dni. Kolejne umowy to tak jak wspomniano coraz większe sumy. W dodatku starając o następne wsparcie domowego budżetu nie trzeba już przechodzić przez całą procedurę brania pożyczki. Wystarczy przesłać SMS-a lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta.

Pożyczki oferowane przez In Credit skierowane są do określonej grupy osób. Trzeba spełniać kilka wymogów, aby je otrzymać i cieszyć się wsparciem finansowym. Pierwszym warunkiem jest wiek – jeśli klient mieści się w granicach od 20 do 70 lat, może składać wniosek, pod warunkiem spełnienia jeszcze kilku zastrzeżeń. Należy być obywatelem Polski ze stałym adresem zameldowania, nie posiadać zaległości w spłacaniu pożyczek oraz zobowiązań w innych instytucjach finansowych. Ponadto trzeba mieć stałe dochody, rachunek w polskim banku oraz numer telefonu komórkowego. Wówczas można spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia prośby.


Incredit - koszty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Incredit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
401570
NIP
5272670266
REGON
145874815

Dane kontaktowe:

Net Credit Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

e-mail: info@incredit.pl

telefon: 22 101 04 00

www: www.incredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7.00 - 21.00
Sobota: 8.00 - 20.00
Niedziela: 9:00 - 18:00

Konta bankowe:

alior bzwbk mbank pekao pkobp millenium ing

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd

Wypełnij wniosek

Opis produktu Incredit

In Credit należy do międzynarodowej spółki NetCredit Group, do której wchodzi również znana na rynku firma pożyczkowa Netcredit. Spółka działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Gruzji, Rosji oraz na Łotwie.

Długoterminowe pożyczki oferowane przez In Credit są idealnym rozwiązaniem, kiedy przychodzą niespodziewane wydatki. Pieniądze można dostać w ciągu 15 minut, co szybko rozwiązuje problemy i pozwala cieszyć się codziennym życiem.

In Credit jest firmą przyjazną klientom. Gwarantuje jasne warunki umowy oraz przejrzyste koszty pożyczek. Prowadzi również blog, na którym zamieszcza interesujące wpisy i porady, pomagające rozsądnie zarządzać funduszami.

Za pierwszym razem w In Credit możemy wnioskować o pożyczkę wysokości 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Nie musimy obawiać się naliczenia prowizji i wysokiego oprocentowania. Naszą pożyczkę możemy spłacać w ratach, nawet przez 24 miesiące. Oferta In Credit jest adresowana do osób w wieku 20 – 70 lat, które zamieszkują na terenie Polski, posiadają stały adres zameldowania i nie mają zaległości w spłacie innych zobowiązań. Powinniśmy mieć także stałe dochody i telefon komórkowy. To wszystko – teraz wystarczy złożyć wniosek!


Wady i zalety oferty Incredit:

Zalety:

 • Darmowa pożyczka w wysokości 2000 zł
 • Długi okres spłaty, klienci mogą rozłożyć pożyczkę na maksymalnie 24 raty
 • Wysokie pożyczki nawet do 10000 zł dla stałych klientów
 • Uproszczona procedura brania pożyczek dla stałych klientów
 • Biuro Obsługi Klienta czynne przez 7 dni w tygodniu

Wady:

 • Ograniczenie wieku, pożyczki mogą brać osoby do 70 roku życia
 • Wymóg posiadania stałych dochodów

Wady i zalety oferty Incredit podsumowanie

In Credit ma bardzo pozytywną opinię, ponieważ odpowiada oczekiwaniom klientów. Pozwala korzystać z niezwykle cenionych pożyczek długoterminowych. Ludzie niejednokrotnie wolą wziąć większą kwotę i rozłożyć ją sobie na kilka niewielkich spłat, które nie wpływają negatywnie na budżet. Jednak jak każdy pożyczkodawca, również In Credit ma zalety i wady, które warto poznać, aby w 100% orientować się w ofercie. W ten sposób będziemy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru, co pozwoli nam bardziej cieszyć się z wybranej przez nas pożyczki. In Credit to przejrzyste zasady i pożyczanie na najwyższym poziomie.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Incredit

##   ## ####### ##   ## #### ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ##  
##   ## ##   ## ######### ##   ###  
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##  ##  ## 
 #######  ####### ##   ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Hasacz 2016-11-28 21:20:04
Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dnie w tygodniu- a niejednokrotnie w weekendy też potrzebna jest pomoc- więc cenię sobie u nich ich pracowitość
Łokietek 2016-11-22 22:55:12
Drugiej tak elastycznej i korzystnej cenowo oferty w Polsce nie ma. pełen profesjonalizm. Dla mnie zdecydowanie numer jeden- juz dwukrotnie u nich pożyczałem i pierwszy i drugi raz było ok. Wlasnie tak to powinno wyglądać!
Salomea 2016-11-21 20:47:36
Net Credit i InCredit to dwie najlepsze firmy w Polsce. Uczciwe, świetnik cenny i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta, nawet w trudnych dla klienta chwilach są pomocni!
warszawianka 2016-11-16 20:30:55
Elastycznie. Tanio. Najlepiej!
Monia z Wawy 2016-11-10 17:21:17
Kurcze- jestem w szoku jak firma pożyczkowa może szybko i sprawnie działać. Już wcześniej korzytsłam z usług konkurencji- moze jeszcze ekspertwm nie jestem bo pożyczalam tylko w 2 innych firmach poza InCredit- ale róźnica jest niesamowita. Tam na pieniądze czekałam 2 dni, a tutaj 20 minut. Tak wniosek wypełniałam 20 minut, tautaj 3 minuty! To najlepsza oferta dla tych, którym zależy na czasie!
Hilly 2016-11-08 22:19:42
Oby jak najwięcej takich firm na rynku! Niezawodni!!!
Lucyna 2016-11-07 11:32:34
Bardzo ciekawa oferta. Zarówno dla tych, którzy potrzebują gotówki na szybko i na krótko jak i na dłużej bo nie uda nam sie oddać calej kwoty po 60 dniach. Firma oczywiście jest bardzo uczciwa- jak w przypadku wszytskich dużych firm! oni nie muszą zarabiać na tanisz sztuczkach! dla mnie bomba!
Super 2016-10-20 21:23:32
Gorąco polecam wszytskim pozyczke ratalna w incredit. To najlepsza oferta na rynku, to że to ta sama firma co netcredit tez powinno być dowodem na to, że jest dobrze- bo z ich ofert wszytscy klienci sa zadowoleni. Niezadowolone sa tylko osoby, ktorym pozyczki nie udzielowo- a woadomo, że nie każdy będzie w stanie pozyczke spłacić- a firmy wcale nie zarabiaja na odsetkach tylko na kolejnych pożyczkach dlatego nikt nikogo nie oszukuje. Jest fair i chce się wracać.
Johnf763 2016-10-19 03:12:46
I keep listening to the news update lecture about receiving boundless online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you advise me please, where could i acquire some? dcfdfadkgggd
Miecio 2016-10-17 22:16:02
No co tu dużo mówić. Firma duża i z kapitałem, pełen profesjonalizm. Wiedza jak zachęcić klienta, a poźniej jak go traktować. Najwyzsza jakoś obsługi. Di tego szybko i za darmo, cennik najlepszy. Polecam!!!
Cebula 2016-10-15 22:18:32
Oferta najlepsza na rynku- bardzo elastyczna! Zdecydowanie warto się zdecydować na pożyczkę właśnie u nich!
Justyna 2016-10-10 21:47:42
InCredit ma chyba najlepszą ofertę na chwile obecną na rynku. Darmowa pozyczka kwota plus czas na spłatę wygrywają. Może i ferratum dają darmowe pożyczki na 60 dni ale do 1500 zl, Wonga (moze nie za darmo chociaż 10 zł to nie kasa) ale też kwota nie taka wysoka. a Vivus 2500 zł daje tylko na 30 dni. Krótka piłka- 2000 zł na 60 dni to niekwestionowany zwycięzca.
Skóra 2016-10-09 21:02:33
Nie żałuję decyzji o wzięciu pożyczki ratalnej. Nie dałbym rady spłacić całej kasy po 30 dnich. Raty były niskie i nie odczuwałem ich w budżecie. Teraz mogę starać sie o pożyczkę w wyższej kwocie. Oferta bardzo przejrzysta- naprawdę warto!
Młotek 2016-10-08 21:28:29
Jak dla mnie oferta najlepsza na rynku. Jestem od lat klientem NetCredit, a jak potrzebowałem większej kwoty (a co za tym idzie i dłuższego okresu splaty) od razu wiedziałem, że powinienem wybrać InCredit. To najlepsza firma na rynku!
Tomek 2016-09-26 18:41:21
Jak pożyczka online to tylko w credicie! Moja pierwsza pożyczka była w netcredit- była darmowa. potrzebowałem 1000 zł, o tyle wnioskowałem i tyle otrzymałem. Kasa na koncie była bardzo szybko- po dosłownie kilku godzinach. Formalności brak. Kiedy ostatnio była mi potrzebna większa kwota (której niebyłbym w stanie spłacić od razu) zdecydowałem się na inredit bez chwili zastanowienia. to była słuszna decyzja. Firma jest świetna i ma naprawde rewelacyjną ofertę- cenowo sa bezkonkurencyjni!
Hirek 2016-09-23 16:40:16
Złego słowa o nich nie można powiedzieć. Ratują czlowieka w potrzebie. nie ma problemów z przyzaniem pożyczki na anjatrakcyjniejszych warunkach na rynku. Darmowa na długo i na raty! Lepiej się nie da!!!
Polik 2016-09-13 20:24:32
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to nie wiem czy moja opinie pomoże w rozwianiu ich ale- nie ma sie czego obawiać- drugiej takiej uczciwej firmy w Polsce nie ma. Oferta cenowo wypada chyba najlepiej! Do tego oferta jest bardzo elastyczna- bo mają pożyczki na 30-60 dni ale też na raty! Okres spłaty jest długi a kwota wysoka więc raty są korzystne i spłata ich nie jest problematyczna. Obsługa jest profesjonalna i pomocna. Umowa przejrzysta i czytelna- tak samo jak sama strona. Generalnie- nie ma się do czego prazyczepić! Oferta TATALNA! Baz zarzutów! Polecam gorąco!
Maciejka 2016-09-06 14:18:02
Wszystko działa bez zarzutów- a opcja 2000 zl na 61 dni to chyba najlepsza opcja w chwili obecnej na rynku! Formalności zero, wniosek wypełnia sie w 2 minuty- tylko podstawowe dane służące weryfikacji. Natychmiastowa odpowiedz i kasa na koncie w ciągu dosłownie mniej niż godziny! Polecam wsyztskim serdecznie bo to profesjonaliści i wiedzą jak postepować z klientem.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania