Incredit

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 61 dni

Koszty pożyczki w Incredit

Pierwsza Kolejna
Kwota: 2000 zł 2000 zł
Czas: 61 dni 61 dni
Koszt: 0 zł 2000 zł
RRSO: 0 % 6227.69 %
Do spłaty: 2000 zł 4000 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 6227.69%, maksymalne RRSO: 32720.45%. Okres pożyczki to 61-61 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 61 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 100 zł, RRSO wynosi 6227.69 %. Całkowita kwota do spłaty 200 zł


Ostatnia promocja: 2000 zł na 2 miesiące za darmo w InCredit!


Nie lubimy nieprzewidzianych wydatków, jednak czasami nie da się ich uniknąć. W takiej sytuacji pomocną dłoń wyciągają do nas firmy działające w sektorze pozabankowym. Udzielają szybkich pożyczek, które są nieocenionym wsparciem dla domowych finansów.

Branża okołobankowa nieustannie się rozwija, dlatego nad chwilówką zastanawia się coraz więcej osób. Według przeprowadzonego przez IPSOS badania, w 2015 roku pożyczkami interesowało się 61% społeczeństwa.

Jedną z firm działających w tym sektorze jest In Credit, udzielająca pożyczek długoterminowych, które gwarantują uzyskanie niezbędnej pomocy finansowej. Wszystko sprawnie i bez zbędnych formalności – In Credit to pożyczki w najlepszym stylu!

Incredit opinie

In Credit cieszy się zaufaniem klientów. Firma dokładnie prezentuje wszelkie koszty związane z udzielanymi pożyczkami, dlatego osoby decydujące się na ich zaciągnięcie mają wszystkie informacje na ten temat.

 • „Nigdy nie miałam zaufania do firm pożyczkowych, ale ostatnio nie mogłam sobie poradzić z naglącymi mnie opłatami. Musiałam zdecydować się na jedną z firm i padło na InCredit. Szybko dostałam pieniądze, a wcześniej miałam możliwość zapoznania się z dokładnym harmonogramem spłat. Polecam!” - Sylwia
 • „Rewelacyjna firma pożyczkowa! Wysłałem wniosek i zaraz miałem na koncie gotówkę. Z pewnością pomyślę nad kolejną pożyczką.” - Michał
 • „Zdecydowałam się na pożyczkę na raty i dobrze zrobiłam. Oddałam wszystko bez problemu, a teraz mogę starać się o większą sumę.” - Ola

Jak wziąć pożyczkę w Incredit krok po kroku:

 1. Wybierz potrzebną Ci kwotę oraz liczbę rat na jaką chcesz rozłożyć pożyczkę
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Oczekuj na SMS aktywacyjny i dokonaj przelewu weryfikacyjnego
 4. W ciągu kilku minut dostaniesz decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Incredit:

Wiek od 20 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Od otrzymania pożyczki w In Credit dzielą nas 3 kroki.

 1. Wybór kwoty i terminu pożyczki
 2. Przelew weryfikacyjny
 3. Rozpatrzenie wniosku i przelew gotówki.

Wybór kwoty, którą klient zamierza wziąć, a następnie w ustalonym terminie spłacić, to tak naprawdę najbardziej istotny etap dla klienta. Pierwsza umowa wiąże się z możliwością zaciągnięcia darmowych 2000 zł na okres 30 dni. Nie ma dodatkowych kosztów w postaci prowizji bądź oprocentowania. Bezpłatna pożyczka zdecydowanie pomoże podreperować rodzinny budżet, dlatego warto z niej skorzystać. Kolejne pożyczki to większe kwoty, a mianowicie nawet 10000 zł, których nie trzeba oddawać jednorazowo. Sumę można rozłożyć na wygodne raty, maksymalnie 24. Dzięki temu regulowanie zobowiązania jest dużo przyjemniejsze i nie przyprawia o ból głowy. Najmniejsza możliwa kwota pożyczki to 100 zł. Aby ją uzyskać, podobnie jak większe sumy, należy po wyborze wielkości pożyczki założyć swoje konto w serwisie In Credit.

Kolejnym krokiem jest przelew weryfikacyjny, który pozwala na bezpieczne rejestrowanie numeru rachunku klienta oraz przelanie pieniędzy, o które się stara. Przelew weryfikacyjny wykonuje się na kwotę 0,01 grosza. To niewielka suma, ale jej rolą jest uwiarygodnienie pożyczkobiorcy.

Kiedy wniosek jest już przesłany, a przelew weryfikacyjny zrobiony, trzeba poczekać na rozpatrzenie wniosku. Na decyzję nie czeka się długo, co jest niewątpliwym atutem instytucji okołobankowych. Banki rozpatrują wnioski przez kilka dni, tutaj odpowiedź przychodzi w ciągu 15 minut.  Jeśli jest pozytywna, można spodziewać się szybkiego przelewu.

Co istotne dla wielu osób, zobowiązanie można spłacić wcześniej. Należy jednak uregulować odsetki za faktyczny czas korzystania z pożyczki oraz oczywiście prowizję za jej udzielenie. Jeśli zaś klient nie ma możliwości spłacenia kwoty, którą pobrał, In Credit od razu po zauważeniu zwłoki kontaktuje się z daną osobą.

Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany, jednak czasami nie wszystko jest dla nas jasne. Klient może rozwiać swoje wątpliwości kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Co istotne, infolinia działa nie tylko w tygodniu, ale również podczas weekendów. Od poniedziałku do piątku można telefonować do konsultantów w godzinach od 7 do 22, w soboty i niedziele zaś między 7 a 21.


Rodzaje pożyczek w Incredit

Oferta In Credit:

In Credit udziela pożyczek długoterminowych. Oferuje kwoty od 100 do nawet 10000 zł dla stałych klientów, a sumy te można spłacić nawet przez 24 miesiące. Łatwiej uregulować mniejsze kwoty, które nie rujnują comiesięcznego budżetu, ale pozwalają normalnie żyć nie martwiąc się o finanse. W celu zapoznania się z dokładnym harmonogramem spłat, warto odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy.

Klienci mogą także skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki, podpisując umowę na 2000 zł, które należy spłacić w terminie do 30 dni. Kolejne umowy to tak jak wspomniano coraz większe sumy. W dodatku starając o następne wsparcie domowego budżetu nie trzeba już przechodzić przez całą procedurę brania pożyczki. Wystarczy przesłać SMS-a lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta.

Pożyczki oferowane przez In Credit skierowane są do określonej grupy osób. Trzeba spełniać kilka wymogów, aby je otrzymać i cieszyć się wsparciem finansowym. Pierwszym warunkiem jest wiek – jeśli klient mieści się w granicach od 20 do 70 lat, może składać wniosek, pod warunkiem spełnienia jeszcze kilku zastrzeżeń. Należy być obywatelem Polski ze stałym adresem zameldowania, nie posiadać zaległości w spłacaniu pożyczek oraz zobowiązań w innych instytucjach finansowych. Ponadto trzeba mieć stałe dochody, rachunek w polskim banku oraz numer telefonu komórkowego. Wówczas można spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia prośby.


Incredit - koszty

61 dni
100 zł 100 zł
200 zł 200 zł
300 zł 300 zł
400 zł 400 zł
500 zł 500 zł
600 zł 600 zł
700 zł 700 zł
800 zł 800 zł
900 zł 900 zł
1000 zł 1000 zł
1100 zł 1100 zł
1200 zł 1200 zł
1300 zł 1300 zł
1400 zł 1400 zł
1500 zł 1500 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Incredit - reklama

Incredit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
401570
NIP
5272670266
REGON
145874815

Dane kontaktowe:

Net Credit Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

e-mail: info@incredit.pl

telefon: 22 101 04 00

www: www.incredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7.00 - 21.00
Sobota: 8.00 - 20.00
Niedziela: 9:00 - 18:00

Konta bankowe:

alior bzwbk mbank pekao pkobp millenium ing

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd

Wypełnij wniosek

Opis produktu Incredit

In Credit należy do międzynarodowej spółki NetCredit Group, do której wchodzi również znana na rynku firma pożyczkowa Netcredit. Spółka działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Gruzji, Rosji oraz na Łotwie.

Długoterminowe pożyczki oferowane przez In Credit są idealnym rozwiązaniem, kiedy przychodzą niespodziewane wydatki. Pieniądze można dostać w ciągu 15 minut, co szybko rozwiązuje problemy i pozwala cieszyć się codziennym życiem.

In Credit jest firmą przyjazną klientom. Gwarantuje jasne warunki umowy oraz przejrzyste koszty pożyczek. Prowadzi również blog, na którym zamieszcza interesujące wpisy i porady, pomagające rozsądnie zarządzać funduszami.

Za pierwszym razem w In Credit możemy wnioskować o pożyczkę wysokości 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Nie musimy obawiać się naliczenia prowizji i wysokiego oprocentowania. Naszą pożyczkę możemy spłacać w ratach, nawet przez 24 miesiące. Oferta In Credit jest adresowana do osób w wieku 20 – 70 lat, które zamieszkują na terenie Polski, posiadają stały adres zameldowania i nie mają zaległości w spłacie innych zobowiązań. Powinniśmy mieć także stałe dochody i telefon komórkowy. To wszystko – teraz wystarczy złożyć wniosek!


Wady i zalety oferty Incredit:

Zalety:

 • Darmowa pożyczka w wysokości 2000 zł
 • Długi okres spłaty, klienci mogą rozłożyć pożyczkę na maksymalnie 24 raty
 • Wysokie pożyczki nawet do 10000 zł dla stałych klientów
 • Uproszczona procedura brania pożyczek dla stałych klientów
 • Biuro Obsługi Klienta czynne przez 7 dni w tygodniu

Wady:

 • Ograniczenie wieku, pożyczki mogą brać osoby do 70 roku życia
 • Wymóg posiadania stałych dochodów

Wady i zalety oferty Incredit podsumowanie

In Credit ma bardzo pozytywną opinię, ponieważ odpowiada oczekiwaniom klientów. Pozwala korzystać z niezwykle cenionych pożyczek długoterminowych. Ludzie niejednokrotnie wolą wziąć większą kwotę i rozłożyć ją sobie na kilka niewielkich spłat, które nie wpływają negatywnie na budżet. Jednak jak każdy pożyczkodawca, również In Credit ma zalety i wady, które warto poznać, aby w 100% orientować się w ofercie. W ten sposób będziemy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru, co pozwoli nam bardziej cieszyć się z wybranej przez nas pożyczki. In Credit to przejrzyste zasady i pożyczanie na najwyższym poziomie.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Incredit

   ## ##  ## ##   ## ##  ## ######  
   ## ## ## ##   ## ## ## ##  ## 
   ##  ####  ##   ##  ####  ##    
   ##  ##  ##   ##  ##  ##  #### 
##  ##  ##  ##   ##  ##  ##  ## 
##  ##  ##  ##   ##  ##  ##  ## 
 ######   ##   #######   ##   ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Steven Johnson 2017-02-02 07:59:34
Czy potrzebujesz pożyczki wyczyścić swoje długi / rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Następnie zastanów się nad problemami finansowymi. W dzisiejszym klimacie ekonomicznym, znalezienie wiarygodnych źródeł finansowania może być frustrujące i pełne rozczarowań, ale z naszego wyrafinowanego planu spłaty kredytu, każdy Smiles domu. Cincinnati Financial Corporation zapewnia finansowanie alternatywnych źródeł energii, komercyjnych projektów deweloperskich i finansowania osobowych; zatem zorganizowanie kredytu z nami jest prosta, wygodna i szybka. Możemy dać bezpośrednim "w zasadzie" decyzji, a my znajdują się jedne z najbardziej konkurencyjnych cenach dostępnych pożyczek osobistych. Oferujemy gwarantowanych kredytów dowolnej wysokości oraz do wszystkich części świata (dla osób prywatnych, firm, pośrednicy i prawnych) na naszej doskonałej oprocentowaniu w wysokości 3%. Nasz zespół ekspertów kredytowych pierwszy słucha wymagań naszych klientów, a następnie dostarcza im najlepszych rozwiązań kredytowych. OFERUJEMY KREDYTY począwszy od $ 100,000.00 Min. do $ 900,000,000.00 Max. 3% stopa procentowa za rocznych, pożyczki dla rozwoju swojej ekspansji gospodarczej. Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne. i współpracować finansista nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności, dajemy długoterminową pożyczkę na 5yrs do 30 lat maksimum. Proszę, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą finansową, nie wahaj się skontaktować się z nami pod adresem: (cincinnatifc@hotmail.com) Więcej informacji dzięki
Hasacz 2016-11-28 21:20:04
Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dnie w tygodniu- a niejednokrotnie w weekendy też potrzebna jest pomoc- więc cenię sobie u nich ich pracowitość
Łokietek 2016-11-22 22:55:12
Drugiej tak elastycznej i korzystnej cenowo oferty w Polsce nie ma. pełen profesjonalizm. Dla mnie zdecydowanie numer jeden- juz dwukrotnie u nich pożyczałem i pierwszy i drugi raz było ok. Wlasnie tak to powinno wyglądać!
Salomea 2016-11-21 20:47:36
Net Credit i InCredit to dwie najlepsze firmy w Polsce. Uczciwe, świetnik cenny i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta, nawet w trudnych dla klienta chwilach są pomocni!
warszawianka 2016-11-16 20:30:55
Elastycznie. Tanio. Najlepiej!
Monia z Wawy 2016-11-10 17:21:17
Kurcze- jestem w szoku jak firma pożyczkowa może szybko i sprawnie działać. Już wcześniej korzytsłam z usług konkurencji- moze jeszcze ekspertwm nie jestem bo pożyczalam tylko w 2 innych firmach poza InCredit- ale róźnica jest niesamowita. Tam na pieniądze czekałam 2 dni, a tutaj 20 minut. Tak wniosek wypełniałam 20 minut, tautaj 3 minuty! To najlepsza oferta dla tych, którym zależy na czasie!
Hilly 2016-11-08 22:19:42
Oby jak najwięcej takich firm na rynku! Niezawodni!!!
Lucyna 2016-11-07 11:32:34
Bardzo ciekawa oferta. Zarówno dla tych, którzy potrzebują gotówki na szybko i na krótko jak i na dłużej bo nie uda nam sie oddać calej kwoty po 60 dniach. Firma oczywiście jest bardzo uczciwa- jak w przypadku wszytskich dużych firm! oni nie muszą zarabiać na tanisz sztuczkach! dla mnie bomba!
Super 2016-10-20 21:23:32
Gorąco polecam wszytskim pozyczke ratalna w incredit. To najlepsza oferta na rynku, to że to ta sama firma co netcredit tez powinno być dowodem na to, że jest dobrze- bo z ich ofert wszytscy klienci sa zadowoleni. Niezadowolone sa tylko osoby, ktorym pozyczki nie udzielowo- a woadomo, że nie każdy będzie w stanie pozyczke spłacić- a firmy wcale nie zarabiaja na odsetkach tylko na kolejnych pożyczkach dlatego nikt nikogo nie oszukuje. Jest fair i chce się wracać.
Johnf763 2016-10-19 03:12:46
I keep listening to the news update lecture about receiving boundless online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you advise me please, where could i acquire some? dcfdfadkgggd
Miecio 2016-10-17 22:16:02
No co tu dużo mówić. Firma duża i z kapitałem, pełen profesjonalizm. Wiedza jak zachęcić klienta, a poźniej jak go traktować. Najwyzsza jakoś obsługi. Di tego szybko i za darmo, cennik najlepszy. Polecam!!!
Cebula 2016-10-15 22:18:32
Oferta najlepsza na rynku- bardzo elastyczna! Zdecydowanie warto się zdecydować na pożyczkę właśnie u nich!
Justyna 2016-10-10 21:47:42
InCredit ma chyba najlepszą ofertę na chwile obecną na rynku. Darmowa pozyczka kwota plus czas na spłatę wygrywają. Może i ferratum dają darmowe pożyczki na 60 dni ale do 1500 zl, Wonga (moze nie za darmo chociaż 10 zł to nie kasa) ale też kwota nie taka wysoka. a Vivus 2500 zł daje tylko na 30 dni. Krótka piłka- 2000 zł na 60 dni to niekwestionowany zwycięzca.
Skóra 2016-10-09 21:02:33
Nie żałuję decyzji o wzięciu pożyczki ratalnej. Nie dałbym rady spłacić całej kasy po 30 dnich. Raty były niskie i nie odczuwałem ich w budżecie. Teraz mogę starać sie o pożyczkę w wyższej kwocie. Oferta bardzo przejrzysta- naprawdę warto!
Młotek 2016-10-08 21:28:29
Jak dla mnie oferta najlepsza na rynku. Jestem od lat klientem NetCredit, a jak potrzebowałem większej kwoty (a co za tym idzie i dłuższego okresu splaty) od razu wiedziałem, że powinienem wybrać InCredit. To najlepsza firma na rynku!
Tomek 2016-09-26 18:41:21
Jak pożyczka online to tylko w credicie! Moja pierwsza pożyczka była w netcredit- była darmowa. potrzebowałem 1000 zł, o tyle wnioskowałem i tyle otrzymałem. Kasa na koncie była bardzo szybko- po dosłownie kilku godzinach. Formalności brak. Kiedy ostatnio była mi potrzebna większa kwota (której niebyłbym w stanie spłacić od razu) zdecydowałem się na inredit bez chwili zastanowienia. to była słuszna decyzja. Firma jest świetna i ma naprawde rewelacyjną ofertę- cenowo sa bezkonkurencyjni!
Hirek 2016-09-23 16:40:16
Złego słowa o nich nie można powiedzieć. Ratują czlowieka w potrzebie. nie ma problemów z przyzaniem pożyczki na anjatrakcyjniejszych warunkach na rynku. Darmowa na długo i na raty! Lepiej się nie da!!!
Polik 2016-09-13 20:24:32
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to nie wiem czy moja opinie pomoże w rozwianiu ich ale- nie ma sie czego obawiać- drugiej takiej uczciwej firmy w Polsce nie ma. Oferta cenowo wypada chyba najlepiej! Do tego oferta jest bardzo elastyczna- bo mają pożyczki na 30-60 dni ale też na raty! Okres spłaty jest długi a kwota wysoka więc raty są korzystne i spłata ich nie jest problematyczna. Obsługa jest profesjonalna i pomocna. Umowa przejrzysta i czytelna- tak samo jak sama strona. Generalnie- nie ma się do czego prazyczepić! Oferta TATALNA! Baz zarzutów! Polecam gorąco!
Maciejka 2016-09-06 14:18:02
Wszystko działa bez zarzutów- a opcja 2000 zl na 61 dni to chyba najlepsza opcja w chwili obecnej na rynku! Formalności zero, wniosek wypełnia sie w 2 minuty- tylko podstawowe dane służące weryfikacji. Natychmiastowa odpowiedz i kasa na koncie w ciągu dosłownie mniej niż godziny! Polecam wsyztskim serdecznie bo to profesjonaliści i wiedzą jak postepować z klientem.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania