KredytOK


Potrzebujesz gotówki? Zaskoczyły cię niespodziewane zobowiązania? Każdemu z nas czasem się to zdarza. Najczęściej pomocy szukamy u rodziny i znajomych – co jednak robić, kiedy tym razem jest to niemożliwe?

Raczej nie nastawiajmy się na szybkie załatwienie sprawy w banku. Tego typu instytucje niechętnie udzielają pożyczek – zanim otrzymamy tak potrzebne nam wsparcie finansowe, musimy zgromadzić wymaganą dokumentację. Wszystkie takie operacje pochłaniają czas, a przecież to na nim najbardziej nam zależy.

Alternatywą dla pożyczek w banku może być branża pozabankowa – tutaj pieniądze otrzymamy szybko i bez zbędnych utrudnień. Kredyt OK jest jedną z firm oferujących pożyczki sprawnie i przy minimalnych formalnościach.

KredytOK opinie

Kredyt OK cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Z jego oferty zdążyły już skorzystać setki Polaków i liczba ta nieustannie wzrasta.

 • „Wypadły mi nieoczekiwane wydatki i nie miałam pomysłu, skąd wziąć pieniądze. Zadzwoniłam do Kredyt OK i umówiłam się na spotkanie. Pieniądze miałam na koncie jeszcze tego samego dnia.” - Daria
 • „Utrzymuję się z emerytury i firmy niezbyt chętnie chcą mi udzielać pożyczek. Na szczęście jest Kredyt OK, który przygotował ofertę specjalnie dla takich osób jak ja. Pieniądze dostaję od nich szybko i od ręki.” - Helena
 • „Miałem do spłaty wysokie rachunki i akurat nie było od kogo pożyczyć pieniędzy. Kredyt OK okazał się rozwiązaniem idealnym – na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty” - Marcin

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK krok po kroku:

 1. Składamy wniosek online
 2. Ustalamy termin spotkania z doradcą firmy
 3. Otrzymujemy pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w KredytOK:

Wiek od 20 do 100
Dowód osobisty
Income statement

źródło: kredytok.pl

W standardowym trybie starania się o pożyczkę zaczynamy od złożenia wniosku online. Następnie czekamy na telefon od doradcy firmy, który przedstawi nam najlepszą ofertę i ustali dogodny termin spotkania. Po akceptacji oferty otrzymamy wypłacone pieniądze. Do wypełnienia wniosku będą nam potrzebne najbardziej podstawowe dane – imię, nazwisko, kod pocztowy i numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego. O pożyczkę możemy także w całości wnioskować w oddziale - wtedy z ofertą zostaniemy zapoznani na miejscu. Kredyt OK udostępnia kilka produktów pożyczkowych – ich nazwy to Szybka Pożyczka, Miła Ratka i Złota Pożyczka. Ostatnia metoda – składanie aplikacji przez telefon - jest zarezerwowana dla osób starających się o Senior Ratkę, czyli pożyczkę dedykowaną osobom starszym. Jeżeli szukasz pożyczki dla osób starszy, koniecznie sprawdź nasz ranking pożyczek dla emerytów.

W ramach Szybkiej Pożyczki otrzymamy nawet 1000 złotych bez formalności. Ponadto możemy liczyć na obniżenie kosztów pożyczki – nawet do 50%. W ramach Miłej Ratki udostępniane są pożyczki ratalne do wygodnej spłaty w okresie od 6 do 24 miesięcy. Miesięczne raty są niskie, a w ramach usługi można starać się o kwotę do nawet 5000 złotych. Firma udostępnia także karty Kredyt OK. Dzięki karcie będziemy mieli dostęp do pieniędzy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Karta umożliwia także korzystanie z darmowego ubezpieczenia zdrowotnego. Dzięki karcie otrzymane pieniądze będziemy mogli wypłacać z bankomatów i kas banków. Karty można także używać do płacenia w sklepie, ale przede wszystkim dzięki niej będziemy mieli wgląd w historię naszych operacji. W przypadku wnioskowania o pożyczkę przez telefon, udostępniana jest Senior Ratka – pożyczka adresowana do osób starszych, utrzymujących się z emerytury lub renty. W ramach Senior Ratki można się ubiegać o kwotę do 2000 złotych.

Kredyt OK nie określa przedziału wiekowego, w jakim powinny się mieścić osoby występujące o pożyczkę, można jednak sądzić, że powinniśmy mieć przynajmniej 18 lat. Brak także informacji, czy Kredyt OK sprawdza dane w bazach dłużników. Na stronie internetowej Kredyt OK znajdziemy jednak wykaz punktów stacjonarnych, gdzie można uzyskać wszystkie informacje na temat oferowanych pożyczek. Kredyt ok udziela chwilówek bez zaświadczeń o dochodach.


Rodzaje pożyczek w KredytOK

Oferta Kredyt OK obejmuje produkty takie jak:

Kredyt OK oferuje swoim klientom zróżnicowane produkty pożyczkowe dobrane do oczekiwań różnych klientów. W ramach szybkiej pożyczki możemy liczyć na pożyczenie nawet 1000 złotych bez żadnych formalności. Miła Ratka umożliwia natomiast skorzystanie z kwoty do nawet 5000 złotych do wygodnej spłaty rozłożonej na 6 lub 24 miesiące. Interesującą propozycją jest Złota Pożyczka, dzięki której można pożyczyć pieniądze do 90% wartości złota. W tym przypadku zabezpieczeniem pożyczki może być pierścionek, bransoletka lub inny złoty wyrób. Udzielanie pożyczki odbywa się bez zbędnych formalności i dyskretnie, a gotówkę można otrzymać nawet w ciągu kilkunastu minut. Kredyt OK udostępnia także swoim klientom funkcjonalne karty. Korzystając z karty Kredyt OK mamy dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Za pomocą karty można korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego, a także wypłacać pieniądze z bankomatów i kas banków, a nawet płacić kartą w sklepie. Ciekawą propozycją jest Senior Ratka do 2000 złotych – oferta pożyczkowa przygotowana specjalnie dla seniorów. O Senior Ratkę możemy wnioskować przez telefon – na zakończenie rozmowy zawierana jest umowa. Wniosek zostaje zweryfikowany maksymalnie szybko, a pieniądze można odebrać w Banku Pocztowym lub na Poczcie, przedstawiając dowód osobisty. W razie jakichkolwiek pytań możemy skontaktować się z infolinią firmy.

 

 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

KredytOK - reklama

KredytOK - dane firmy:

Kapitał zakładowy
4 000 000 zł
KRS
0000407127
NIP
7582351711
REGON
14591449

Dane kontaktowe:

Capital Service S. A.

ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

e-mail: kontakt@kredytok.pl

telefon: 601 500 500

www: kredytok.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

6.00-22.00

Konta bankowe:

vwbank plusbank

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu KredytOK

Kredyt OK należy do Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibę w Ostrołęce. To firma z całkowicie polskim kapitałem, która na polskim rynku jest obecna od 1999 roku. Kredyt OK odpowiedział już na potrzeby wielu zadowolonych klientów. Firma systematycznie otwiera w kraju kolejne oddziały. Aby otrzymać pożyczkę od Kredyt OK, możemy złożyć wniosek na kilka sposobów. Po złożeniu wniosku drogą internetową, otrzymamy telefon od konsultanta firmy, który wyjaśni nam wszystkie kwestie związane z pożyczką i umówi się z nami na spotkanie w oddziale. W drugim przypadku możemy wybrać się do oddziału i tam przeprowadzić proces starania się o pożyczkę od początku do końca. Możemy także skontaktować się z konsultantami telefonicznie – jest to sposób przeznaczony dla osób starających się o Senior Ratkę. Oferta Kredyt OK jest rozbudowana i dostosowana do zróżnicowanych oczekiwań – do wyboru jest Szybka Pożyczka, pożyczka ratalna Miła Ratka, Złota Pożyczka, Senior Ratka i Karta Kredyt OK, w ramach której możemy korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego i swobodnie wypłacać pieniądze z bankomatów. Kredyt OK dba o swoich klientów – konsultanci firmy zawsze są gotowi pomóc osobom starającym się o pożyczkę.


Wady i zalety oferty KredytOK:

Zalety:

 • Bogaty wybór produktów: do wyboru szybkie pożyczki, pożyczki ratalne, pożyczki pod zastaw, pożyczki dla seniorów, karta klienta firmy uprawniająca do wypłat pieniędzy z bankomatów
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Ułatwiony proces wnioskowania – zawsze możemy liczyć na wsparcie konsultantów
 • Krótki czas oczekiwania na pieniądze
 • Firma z polskim kapitałem
 • Duża liczba punktów stacjonarnych na terenie całej Polski

Wady:

 • Wnioskowania nie można przeprowadzić całkowicie online

Wady i zalety oferty KredytOK podsumowanie

Kredyt OK spodoba się tym, którzy szukają oferty dobranej idealnie dla siebie. Firma udostępnia kilka produktów pożyczkowych, dobranych do potrzeb różnych klientów. Już teraz w Polsce działa wiele punktów stacjonarnych, gdzie można w całości przeprowadzić proces starania się o pożyczkę, a Kredyt OK dba o to, aby nieustannie pojawiały się kolejne. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczkę w Kredyt OK i skontaktujemy się z konsultantami firmy, warto dokładnie przeanalizować ofertę zestawiając ze sobą jej wady i zalety.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o KredytOK

 ####### ######## ######## ##  ## ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ## ## ## ## ## 
##   ## ##    ##   ##  ####  ## ## ## 
##   ## ######  ########   ##  ## ## ## 
## ## ## ##    ##      ##  ## ## ## 
##  ## ##    ##      ##  ## ## ## 
 ##### ## ######## ##      ##   ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Marlena 2017-04-12 13:22:34 #696
Najlepsza instytucja ;) jak najbardziej polecam. Wszedzie decyzja odmowna. A w kredyt ok gotowka od ręki ;)
Jarosław 2016-12-13 19:12:11 #441
Czytam tak te opinie, a prawda jest taka, że moje odczucia są zupełnie inne. Pożyczke otrzymałem szybko i bez problemu- a to jest ważne w przypadku firmy pożyczkowej.
Zapotocki 2016-11-21 21:37:09 #389
Mówcie sobie co chcecie ale jak dla mnie jest drogo i się najzwyczajniej w śwecie nie opłaca!
Alexa 2016-10-11 21:02:59 #158
Nie rozumiem tak duże ilości zalet! Wchodze na strone i nic nie rozumiem. Mam wypełnić wniosek (fakt, szybko idzie) i czekam! Obsługa nieprzyjemna, wcale nie zacheca, nie chce odpowiadać na pytania. Dla mnie kiepsko!
Ania 2016-09-06 12:41:03 #39
Oferta bardzo ale to bardzo mało czytelna. Na stronie nie ma żadnych informacji- nawet jeśli chodzi o cennik! Wnioskowania nie można przeprowadzić całkowicie online- oferta słabiusieńka!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania