MonedoNow - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7100
Okres pożyczki 16 dni

Koszty pożyczki w MonedoNow

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-30 dni. Dla kwoty 300 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 300 zł


Monedo Now to jeden z pożyczkodawców proponujących pożyczki na raty, oparte na jasnych i przejrzystych warunkach. To idealna odpowiedź na problemy z budżetem, które dzięki takiemu wsparciu można błyskawicznie pokonać.

 • Monedo Now proponuje pożyczki już od 18 roku życia, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę wśród młodych klientów firmy.
 • Indywidualne podejście do klienta – firma nie bierze pod uwagę wyłącznie historii kredytowej.
 • Proces aplikacji jest niezwykle łatwy i przejrzysty, a wypłata następuje w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.
 • Firma wysyła swoim klientom e-mailowe oraz SMS-owe powiadomienia, żeby nie przegapili oni płatności.
 • W Monedo Now można założyć własny portfel elektroniczny – Monedo Pay, co stanowi jedną z niekwestionowanych zalet firmy.

MonedoNow opinie

Monedo Now zyskał sobie przychylną opinię klientów, ponieważ gwarantuje proste i przejrzyste zasady pożyczania. Nie ukrywa żadnych kosztów, pokazując je od razu przy wyborze wysokości pożyczki.

 • Spłata pożyczki ratalnej nie jest tak bolesna dla budżetu, jak jednorazowe oddawanie pożyczki krótkoterminowej. Z firmą nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło sprawnie, a pieniądze w kilka m... - Inga
 • Firma uczciwa, nie mam żadnych zastrzeżeń. Następnym razem zdecyduję się na większą kwotę, aby w końcu przeprowadzić mały remont w kuchni. - Daniel
 • Muszą popracować nad stronka bo informacje na niej zawarte należą do średnio czytelnych i zrozumiałych, do tego oferta wcale nie powala- bo cennik jest raczej kiepski. - Michał

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w MonedoNow krok po kroku:

 1. Wypełnienie wniosku
 2. Wybór najlepszej oferty
 3. Korzystanie z pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w MonedoNow:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Monedo Now gwarantuje nieskomplikowany proces wnioskowania o pożyczkę. Pieniądze niemalże od razu trafiają na nasze konto.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku. Zawarte są w nim podstawowe dane na temat klienta – poza imieniem, nazwiskiem i informacjami z dowodu osobistego, konieczny będzie jeszcze numer rachunku bankowego. Do zaciągnięcia pożyczki nie jest konieczny przelew weryfikacyjny - Mondeo Now korzysta z systemu Instantor. Wszelkie wprowadzone dane są bezpieczne, ponieważ chronią je zapory sieciowe oraz kody dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem. Dzięki temu informacje na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce, czego najbardziej obawiają się klienci.

Po uzupełnieniu formularza należy zdecydować się na jak najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb ofertę. Monedo Now gwarantuje pożyczki pozabankowe krótkoterminowe od 300 do 3000 zł z płatnością w maksymalnie 3 ratach, a także pożyczki ratalne. Tutaj kwota zdecydowanie wzrasta i jest to nawet 10000 zł, które można spłacić w 6, 9, 12 bądź 25 ratach. Mamy więc do wyboru cały wachlarz produktów, dopasowanych do potrzeb różnych klientów. Przed podjęciem decyzji o zapożyczeniu się na najwyższą możliwą kwotę, warto zastanowić się czy na pewno nie będzie problemów z jej zwrotem. Nieterminowe regulowanie zobowiązań bądź całkowita rezygnacja ze spłaty wiąże się z wpisem do rejestrów dłużników, który skutecznie uniemożliwia wzięcie kolejnych pożyczek i kredytów.

Po zrealizowaniu powyższych formalności należy poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, pieniądze powinny się pojawić na koncie w ciągu kilku minut. Czasami konieczne są dodatkowe kontrole, które mogą wydłużyć ten czas, jednak zdarza się to niezwykle rzadko.

Należy pamiętać, aby spłacać pożyczkę w terminie. Monedo Now nie przewiduje możliwości odroczenia okresu spłaty. Trzeba trzymać się ustalonego harmonogramu, w przeciwnym razie zostaną naliczone karne odsetki. Można z kolei jednorazowo oddać całą kwotę, oszczędzając przy tym na oprocentowaniu.

Klienci starający się o pożyczkę mogą kontaktować się z konsultantami firmy, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją rodzące się wątpliwości. Poza rozmową z pracownikami infolinii, możliwy jest również kontakt mailowy. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18.


Rodzaje pożyczek w MonedoNow

Oferta Monedo Now:

Monedo Now specjalizuje się w pożyczkach na raty. Swoim klientom daje możliwość wyboru dwóch rodzajów wsparcia finansowego. Pierwsze z nich to pożyczka w kwocie od 300 do 3000 zł, której spłatę można rozłożyć na maksymalnie 3 raty. Drugi typ pożyczek gwarantuje od 3000 do 10000 zł. Wybraną indywidualnie kwotę można spłacić w ciągu 6, 9, 12 bądź 25 miesięcy. Co istotne, wszelkie koszty związane z pożyczką podane są od razu, aby klient mógł się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. W kwestiach finansowych należy dokonywać tylko rozsądnych i przemyślanych wyborów, w przeciwnym razie można wpaść w spiralę zadłużenia, z której trudno się będzie wydostać.

Pożyczki oferowane przez Monedo Now skierowane są do osób pełnoletnich, które mają stały adres zamieszkania w Polsce, posiadają dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Należy podawać tylko poprawne informacje, a o wszelkich zmianach trzeba natychmiast informować pożyczkodawcę.

Nie można starać się o kredyt dla innej osoby. Nie jest także możliwe wzięcie dwóch zobowiązań jednocześnie. Najpierw należy w terminie spłacić pożyczkę, potem zaś można starać się o kolejną. Po odrzuceniu wniosku kolejna próba może nastąpić za 7 dni.

Monedo Now to znany i ceniony pożyczkodawca. Wszystkie informacje na temat udzielanych pożyczek i ewentualnych dodatkowych kosztach znajdziemy na stronie. Warto pozostać z Monedo Now na dłużej – dzięki temu będziemy mogli liczyć na coraz wyższe kwoty.


MonedoNow - koszty

30dni
300zł -
1000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

MonedoNow - reklama

MonedoNow - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000429058
REGON
146209184

Dane kontaktowe:

Monedo Polska Sp z o.o.

ul. Prosta51
00-838 Warszawa

e-mail: info@monedo.pl

telefon: 22 652 60 60

www: www.monedo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu MonedoNow

Monedo Now jest częścią rodziny produktów Monedo. Należy do niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wielokrotnie nagradzanej i wysoko cenionej firmy. Jest uznana przez klientów z racji atrakcyjnych i jasnych warunków pożyczkowania.

Monedo Now jest idealną alternatywą dla tradycyjnych banków. Ludzie nie lubią wyczekiwać w kolejkach i tracić czasu na dopełnianie skomplikowanych formalności. Pożyczkodawca gwarantuje, że pożyczanie będzie proste i przyjemne. Staranie się o niezbędną kwotę odbywa się całkowicie online. Nie trzeba wychodzić z domu, aby cieszyć się z pieniędzy, które po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pojawią się na koncie w ciągu kilku minut. Monedo Now pomaga w wyborze odpowiedniej oferty. Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby otrzymać odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania.

Pożyczkodawca chce pomóc każdej osobie starającej się o pożyczkę, dlatego skrupulatnie analizuje wnioski i przesyła idealnie skomponowaną ofertę. Jeśli klient się na nią zdecyduje, może otrzymać pieniądze w ciągu kilku minut. Monedo Now to wysoka jakość pożyczania dostępna dla każdego – wystarczy tylko wybrać interesującą nas kwotę, wypełnić formularz i złożyć wniosek. W skład grupy Kreditech wchodzą jeszcze firmy Kredito24 oraz PandaMoney.


Wady i zalety oferty MonedoNow:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej nawet do 10000 zł
 • Możliwość wyboru długiego okresu spłaty aż do 25 miesięcy
 • Możliwość jednorazowej spłaty pożyczonej kwoty, co pozwala zaoszczędzić na oprocentowaniu
 • Możliwość aktywacji płatności cyklicznych, co zabezpiecza przed nieterminowym regulowaniem należności
 • Błyskawiczna wypłata środków.

Wady:

 • Infolinia nie działa podczas weekendów
 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Wady i zalety oferty MonedoNow podsumowanie

Opinie na temat Monedo Now są niewątpliwą zachętą dla osób szukających pożyczki. Firma gwarantuje udzielanie dobrze dobranych pożyczek ratalnych, w których klient samodzielnie decyduje, jak szybko chce je spłacić. Możliwy jest najkrótszy 6-miesięczny okres bądź najdłuższy – nawet 25-miesięczny. Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z plusami i minusami oferty, aby mieć pewność, że ta pożyczka faktycznie będzie rozwiązaniem problemów z gotówką. Warto także dokładnie przeanalizować nasze możliwości spłaty.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o MonedoNow

 ######  ##  ## ####### ######## ###### 
##  ##  ## ## ##   ## ##    ##  ## 
##     ####  ##   ## ##    ##    
##  ####  ##  ##   ## ######  ###### 
##  ##   ##  ## ## ## ##       ## 
##  ##   ##  ##  ## ##    ##  ## 
 ######   ##   ##### ## ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o MonedoNow

Opinia o MonedoNow od Inga 2020-05-19 14:56:30 #4716
Spłata pożyczki ratalnej nie jest tak bolesna dla budżetu, jak jednorazowe oddawanie pożyczki krótkoterminowej. Z firmą nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło sprawnie, a pieniądze w kilka minut znalazły się na moim koncie.
Opinia o MonedoNow od Daniel 2020-05-19 14:55:57 #4715
Firma uczciwa, nie mam żadnych zastrzeżeń. Następnym razem zdecyduję się na większą kwotę, aby w końcu przeprowadzić mały remont w kuchni.
Opinia o MonedoNow od Michał 2020-04-28 22:55:26 #4677
Muszą popracować nad stronka bo informacje na niej zawarte należą do średnio czytelnych i zrozumiałych, do tego oferta wcale nie powala- bo cennik jest raczej kiepski.
Opinia o MonedoNow od Waldi 2020-04-01 23:48:52 #4638
Oferta mało czytelna, ale dobra.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania