Mutum.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 10200
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Mutum.pl

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 6400
Okres pożyczki 26 mies.

Koszty pożyczki w Mutum.pl

Kwota: 10000 zł
Czas: 60 mies.
Rata: 243.33 zł
RRSO: 17.26 %
Do spłaty: 14599.8 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 55.9%, maksymalne RRSO: 55.9%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Dla kwoty 20000 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi 55.9 %. Całkowita kwota do spłaty 20000 zł


Mutum.pl to serwis oferujący pożyczki ratalne online, które są dopasowane do potrzeb i możliwości spłaty klienta. W Mutum można pożyczyć od 500 do 20 000 zł na okres kredytowania od 1do 120 miesięcy.

 • Mutum oferuje pożyczki na raty online od 500 do 150 000 zł na czas spłaty od 1 do 120 miesięcy.
 • Pożyczka udzielana jest osobom w wieku 20-80 lat, które nie posiadają wpisu w rejestrach dłużników BIG.
 • Klienci muszą posiadać numer PESEL oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju.
 • Pożyczkodawca nie wymaga przelewu weryfikacyjnego, ponieważ umowę do podpisania dostarcza kurier i to on potwierdza dane klienta.
 • Wnioskować o kolejną pożyczkę w Mutum można przed całkowitą spłatą poprzedniej - ważne, by uregulować przynajmniej połowę rat aktualnego zobowiązania.

Mutum.pl opinie

Mutum stawia na zadowolenie klientów. Opinie w sieci znaleźć można wyjątkowo pochlebne opinie pożyczkobiorców, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług tej instytucji. Za największe zalety oferty uznawane są przejrzyste warunki oraz dostarczanie umowy przez kuriera.

 • Jak komuś warunki i cennik nie pasują to niech szuka dalej. Ja z pożyczki w Mutum jestem zadowolony, bo mi warunki pasowały, a do tego mam poczucie, że nikt mnie na żadnym etapie nie oszukał. Wsyzt... - Strajk
 • W kategorii pożyczka ratalna jest to zdecydowanie oferta numer jeden! Zdecydowałem się na pożyczkę u nich w kwocie 12.000 zł (jest to na serio spora kwota, ale potrzebowaliśmy większych pieniędzy ... - Biggy
 • Cennik firmy trochę zwala z nóg- tanio nie jest! Dlatego sie nie zdecydowałem- dlatego ciężko pisać czy to dobra czy nie firma, ale myślę, że warto popatrzeć na oferty innych firm, a przede wszytsk... - Huśka

więcej opinii

Wady i zalety oferty Mutum.pl:

Zalety:

 • Atrakcyjna kwota pożyczki
 • Wnioskowanie online,
 • Bez zaświadczenia o zarobkach
 • Brak przelewu weryfikacyjnego
 • Możliwość posiadania dwóch zobowiązań jednocześnie
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady:

 • Ograniczony przedział wiekowy – pożyczki dostępne od 20 do 80 roku życia
 • Sprawdzanie rejestrów dłużników BIG

Wady i zalety oferty Mutum.pl podsumowanie

Serwis Mutum.pl umożliwia wnioskowanie o wysokie kwoty pożyczek ratalnych, jednak tylko dla osób w określonym przedziale wiekowym. Weryfikacja tożsamości klienta przez kuriera jest wygodna jednak przedłuża proces pożyczkowy. Pożyczka przeznaczona jest wyłącznie dla osób w określonym przedziale wiekowym, które cechuje wysoka zdolność kredytowa.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Mutum.pl krok po kroku:

 1. Rejestracja na stronie internetowej Mutum.pl
 2. Określenie parametrów pożyczki
 3. Wypełnienie formularza pożyczkowego
 4. Weryfikacja danych przez kuriera
 5. Podpisanie umowy i wypłata środków na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mutum.pl:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Wnioskować o pożyczkę w Mutum.pl mogą osoby w wieku 20-80 lat, które posiadają stały adres zamieszkania na terenie Polski, pozytywną historię kredytową i nie są wpisani do rejestrów dłużników BIG. Proces wnioskowania jest prosty i odbywa się drogą internetową.


Rodzaje pożyczek w Mutum.pl

Oferta MUTUM:

 • pożyczka na raty online od 500 do 150 000 zł na czas spłaty od 1 do 120 miesięcy.

Serwis Mutum.pl oferuje pożyczki ratalne od 500 do 150  000 zł na czas spłaty od 1 do 120 miesięcy. Oferta kierowana jest do osób w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat, które posiadają zdolność kredytową oraz stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Choć we wniosku wymagane jest podanie źródła i wysokości zarobków, pożyczkodawca nie wymaga dostarczania zaświadczenia o dochodach. Klienci są weryfikowani w bazach dłużników BIG. We zaciągnięciu zobowiązania nie przeszkadza ani aktywny kredyt ani posiadanie niespłaconej pożyczki w MUTUM. Ważne, by przed ubieganiem się o kolejną pożyczkę uregulować przynajmniej połowę rat poprzedniej. Otrzymanie pożyczki w Mutum.pl jest naprawdę proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i wybrać potrzebną kwotę i dogodny czas spłaty. Po wypełnieniu formularza i akceptacji wniosku, kurier dostarcza pożyczkobiorcy umowę w ciągu jednego dnia roboczego. Pozwala to uniknąć weryfikacji danych przez przelewanie 1 grosza. Następnie pieniądze niemal natychmiast trafiają na jego rachunek bankowy. Pożyczkodawca ceni dotrzymywanie harmonogramu spłat rat pożyczki. Dlatego też nie jest możliwa szybsza spłata zobowiązania. Z drugiej jednak strony instytucję charakteryzuje elastyczne podejście do klienta. W przypadku problemów ze spłatą należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, by wspólnie ustalić najlepsze dla obu stron rozwiązanie problemu.


Mutum.pl - koszty

30dni
500zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mutum.pl - reklama

Mutum.pl - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000 zł
KRS
0000622739
NIP
5252528111
REGON
146017266

Dane kontaktowe:

Money Beat Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie123A
02-017 Warszawa

e-mail:

telefon:

www: mutum.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Mutum.pl

Mutum.pl to serwis oferujący pożyczki online dopasowane do indywidualnych potrzeb. Współpracuje on z  jedną z bardziej zaufanych spółek pożyczkowych - Asaa Polska S.A. Wzięcie pożyczki w Mutum.pl wymaga minimum formalności takich jak: złożenie wniosku drogą internetową, uzupełnienie danych osobowych i podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera. Nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach.

W Mutum.pl można uzyskać pożyczkę ratalną od 500 do 150 000 zł na czas spłaty od 1 do 120 miesięcy. Po podpisaniu umowy w, pieniądze niezwłocznie przesyłane są na konto klienta. Przy ewentualnych problemach ze spłatą zobowiązania, firma przewiduje dopasowanie harmonogramu spłat do możliwości klienta.

Instytucja finansowa ceni uczciwość wobec swoich klientów dlatego wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferty oraz wymagań, jakie musi spełniać pożyczkobiorca znaleźć można na stronie internetowej Mutum.pl. Możliwy jest także kontakt telefoniczny z konsultantem firmy.


Dodaj opinię o Mutum.pl

 ###### #### ###### ######## ##   ## 
##  ## ## ##  ## ##    ##   ## 
##    ## ##    ##    ##   ## 
##    ##  ###### ######  ##   ## 
##    ##    ## ##    ##  ## 
##  ## ## ##  ## ##     ## ##  
 ###### #### ###### ########  ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Mutum.pl

Opinia o Mutum.pl od Strajk 2021-02-22 08:41:57 #5641
Jak komuś warunki i cennik nie pasują to niech szuka dalej. Ja z pożyczki w Mutum jestem zadowolony, bo mi warunki pasowały, a do tego mam poczucie, że nikt mnie na żadnym etapie nie oszukał. Wsyztsko zgodnie z umową, zgodnie z zapewnieniami. Moim zdaniem warto.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Biggy 2020-11-09 14:39:35 #5093
W kategorii pożyczka ratalna jest to zdecydowanie oferta numer jeden! Zdecydowałem się na pożyczkę u nich w kwocie 12.000 zł (jest to na serio spora kwota, ale potrzebowaliśmy większych pieniędzy na remont, a nie mieliśmy wystarczająco dużo oszczędności). 12k rozbiliśmy z żoną na 12 rat i po roku pożyczka była spłacona. Miesięczny koszt takiej pożyczki to niespełna 1200 zł- uważam, że to była super decyzja, bo gdybyśmy poczekali z żoną rok i co miesiąc odkładali po 1000 zł na remont to dziś kosztowały on nas dużo więcej- bo ceny wszytskiego poszły w górę- od robotników zaczynając na materiałach kończąc! nam się to opłacało.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Huśka 2020-10-11 15:07:25 #4971
Cennik firmy trochę zwala z nóg- tanio nie jest! Dlatego sie nie zdecydowałem- dlatego ciężko pisać czy to dobra czy nie firma, ale myślę, że warto popatrzeć na oferty innych firm, a przede wszytskim na cenniki- bo to robi różnice- co miesiąc kilkanascie zł więcej, a w stali roku to już sa setki.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Komi 2020-10-09 21:39:17 #4946
Mutum bardzo dokładnie sprawdza swoich potencjalnych klientów- nie jest to oferta, z której łatwo skorzystać.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Angie 2020-09-30 22:08:40 #4912
MUTUM nie potrzebuja zaświadczeń o zarobkach ani żadnych innych głupich dokumentów, a cała papierologia ogrniczona jest do minimum! To wszytsko sprawia, że pieniądze przyznawane i wypłacane są od razu. Jak komuś zależy na pewnej, szybkiej kasie tp Mutum jest dobrym wyborem.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Sarcia 2019-01-15 18:19:23 #2798
Moim zdaniem super cennik, a przecież cennik to pierwsze na co zwracamy uwage przy doborze pożyczki!!!
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Nick 2019-01-10 19:34:28 #2786
Można mieć inna pożyczkę-większość firm nie daje takiej możliwości.
Odpowiedz
Opinia o Mutum.pl od Ela 2019-01-02 21:38:57 #2741
Super cennik!
Odpowiedz

Zobacz także:

Extraportfel
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wygodna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Kuki.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Miloan
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania