netGotówka - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2700
Okres pożyczki 35 dni

Koszty pożyczki w netGotówka

Kwota: 3000 zł
Czas: 35 dni
Koszt: 387.3 zł
RRSO: 253.52 %
Do spłaty: 3387.3 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 5500 zł. Minimalne RRSO: 253.52%, maksymalne RRSO: 253.52%. Okres pożyczki to 35-35 dni. Dla kwoty 1000 zł na okres 35 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 129.1 zł, RRSO wynosi 253.52 %. Całkowita kwota do spłaty 1129.1 zł


Serwis netGotówka powstał w 2012 roku by udzielać szybkich pożyczek osobom, które borykają się z problemami finansowymi. Dzięki netGotówka otrzymasz pieniądze bez zbędnych formalności i w bardzo krótkim czasie.

  • Oferta chwilówek w netGotówka jest wartą rozważenia opcją ze względu na elastyczne podejście do klienta i krótki czas oczekiwania na gotówkę (nawet 10 minut od pozytywnej decyzji).
  • W netGotówka wzięcie pożyczki jest bardzo proste. Należy jedynie uzupełnić wszystkie dane w formularzu rejestracyjnym oraz poczekać na decyzję.
  • Przy pierwszym zobowiązaniu w netGotówka możemy pożyczyć kwotę od 3000 do 5000 zł. Okres spłaty wynosi 4 miesiące.
  • NetGotówka to godna zaufania firma, która w bezpieczny sposób udziela pożyczek krótkoterminowych. Jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.
  • Z pewnością zaletą odróżniającą NetGotówka od innych firm jest brak górnego limitu wieku. Natomiast wadą brak darmowej pierwszej pożyczki.

netGotówka opinie

Opinie na temat netGotówka są pozytywne, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje przejrzyste warunki pożyczania, a to najważniejsze dla klientów. Pożyczkobiorcy cenią jasno podane informacje. netGotówka to bez wątpienia warty zaufania partner do podejmowania relacji finansowych.

  • Osobiście to bym tak nie piała nad tym jaka to firma jest super i najlepsza.. firma nie jest jakaś straszna czy coś ale bez wątpienia nie jedna lepsza się znajdzie. Firma w mojej opinii jest bardzo... - Alina
  • Oby jak najwięcej takich firm. Gorąco polecam. - Kaszif
  • Uczciwie, szybko i za rozsądne pieniądze. - Turki

więcej opinii

Wady i zalety oferty netGotówka:

Zalety:

  • Formalności ograniczone do minimum
  • Niskie RRSO
  • Błyskawiczny przelew pożyczki, pod warunkiem posiadania konta w jednym z banków, z którym współpracuje netGotówka
  • Możliwość składania wniosków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Brak górnego limitu wieku
  • Oferta również dla obywateli Ukrainy

Wady:

  • Konieczność sprawdzania w rejestrach dłużników
  • Konieczność załączenia do formularza rejestracyjnego potwierdzenia przelewu od pracodawcy
  • Brak możliwości kontaktu z Biurem Obsługi Klienta podczas weekendów

Wady i zalety oferty netGotówka podsumowanie

Opinie o netGotówka są pozytywne, ponieważ to rzetelny i odpowiedzialny pożyczkodawca. Z jego oferty może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia finansowego. Udziela pożyczek krótkoterminowych dopasowując je do potrzeb indywidualnych osób. Warto poznać zalety i wady tej oferty, aby podjąć decyzję czy to pożyczkodawca, z którym chcemy podjąć współpracę.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w netGotówka krok po kroku:

  1. Wybierz kwotę pożyczki i liczbę tygodni po których zamierzasz spłacić zobowiązanie
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny
  3. Wprowadź kod otrzymany w SMS na podany przez ciebie numer telefonu
  4. Oczekuj na decyzję o przyznaniu pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w netGotówka:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Pożyczkodawca zadbał o wygodę swoich klientów, zapewniając im łatwy i szybki proces pożyczania. Wystarczy wypełnić cztery kroki, aby dostać pieniądze na swoje konto:

  1. Wybór kwoty i zapoznanie się z kosztami
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  3. Wprowadzenie kodu z SMS od pożyczkobiorcy
  4. Oczekiwanie na pożyczkę

Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty i terminu spłaty pożyczki. Najważniejsze w kwestiach związanych z naszym budżetem jest racjonalne podejmowanie decyzji. Trzeba pożyczać kwoty dostosowane do możliwości naszego budżetu. Doskonale wiemy, jaką część naszej wypłaty pochłaniają codzienne wydatki. Dlatego nie można wziąć więcej, niż będziemy w stanie oddać. netGotówka oferuje kwotę od 3000 do 5000 zł - jest to propozycja zarówno dla nowych i stałych klientów.

Drugim etapem brania pożyczki w netGotówka jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. We wniosku podajemy imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia, serię i numer dowodu osobistego, adres zameldowania oraz dane dotyczące konta bankowego. Co ważne, podczas uzupełniania formularza należy załączyć potwierdzenie otrzymywania przelewu od pracodawcy. Wszystko zajmie nam nie więcej niż kilka minut.

Kiedy uzupełnimy wniosek, zostaje nam czekać na pieniądze. netGotówka do wielu banków wykonuje przelew błyskawiczne, dlatego powinien dojść w ciągu kilku minut. Jeśli jednak twój bank do nich nie należy, będziesz musiał poczekać maksymalnie kilka godzin.

Klienci mogą kontaktować się z infolinią netGotówki od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 16. Wnioski można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pożyczkodawca zajmuje się ich rozpatrywaniem w dniach roboczych między 9 a 16. Możliwy jest również kontakt mailowy.


Rodzaje pożyczek w netGotówka

Oferta netGotówka:

netGotówka ulepszyła swoją ofertę i aktualnie oferuje pożyczki ratalne, spłacane w czterech równych ratach. Pożyczkodawca udziela finansowania w wysokości od 3000 do 5000 zł. Co ważne, aby otrzymać pożyczkę, konieczne jest dołączenie do wniosku potwierdzenia otrzymywania przelewu od pracodawcy. Bez tego formularz zostanie automatycznie odrzucony.

Szybkość przelewu pożyczki zależy od tego, w jakim banku mamy swój rachunek. Jeśli to Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP, możemy się spodziewać pieniędzy w ciągu 10 minut.

Z oferty netGotówka mogą korzystać osoby pełnoletnie, które posiadają obywatelstwo polskie oraz mieszkają na terytorium Polski. Należy mieć konto bankowe, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Na rachunek bankowy musi być przelewane systematyczne wynagrodzenie, a ponadto nie można figurować w rejestrach dłużników. netGotówka weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników pod tym kątem, dlatego trzeba się wystrzegać zaległości w spłacie zobowiązań.

Pożyczkodawca wyróżnia się na rynku także ofertą dla obywateli Ukrainy. Muszą oni jednak uzyskiwać dochód w Polsce i udokumentować to potwierdzeniem przelewów od pracodawcy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

netGotówka - reklama

netGotówka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
330 000 zł
KRS
0000610459
NIP
7010355665
REGON
146313326

Dane kontaktowe:

Net Gotówka

ul. Nowogrodzka31
00-511 Warszawa

e-mail: kontakt@netgotowka.pl

telefon: 731 830 030

www: netgotowka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu netGotówka

netGotówka to ceniona przez klientów firma pożyczkowa, udzielająca pożyczek krótkoterminowych. Jej misją jest działanie na prostych i przejrzystych zasadach. Dba o czas i wygodę pożyczkobiorców, ograniczając formalności do minimum. Dzięki współpracy z wieloma bankami może realizować błyskawiczne przelewy. Rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego jest zaufanym partnerem na rynku pożyczek pozabankowych.

netGotówka działa w oparciu o własny kapitał. O jej wiarygodności i rzetelności świadczą przyznane certyfikaty, w tym certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz certyfikat Rzetelnej Firmy .

Firma pożyczkowa szanuje swoich klientów, dlatego nie kontaktuje się z ich pracodawcami. Konieczne jest jedynie załączenie potwierdzenia otrzymywania przelewów, co należy zrobić w trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego. To krok, którego nie można pominąć, w przeciwnym razie nasz wniosek zostanie odrzucony. Każdy klient musi dokonać jednorazowej rejestracji. Jeśli chce skorzystać z oferty netGotówki ponownie, nie musi już podawać wszystkich swoich danych. Wystarczy, że kliknie w odnośnik „Wniosek o pożyczkę”, a następnie wybierze kwotę i okres trwania pożyczki.

Pożyczkodawca oferuje również produkty dla obywateli Ukrainy, którzy uzyskują dochód w Polsce. Oferta dla nich jest bardzo zbliżona do podstawowej, wymagane jednak mogą być skany dodatkowych dokumentów.


Dodaj opinię o netGotówka

##     ##    ###    ##     ## ######## ######## 
##     ##   ## ##    ##   ##  ##          ##    
##     ##  ##   ##    ## ##   ##          ##    
######### ##     ##    ###    ######      ##    
##     ## #########   ## ##   ##          ##    
##     ## ##     ##  ##   ##  ##          ##    
##     ## ##     ## ##     ## ########    ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o netGotówka

Opinia o netGotówka od Alina 2019-10-16 23:43:42 #3878
Osobiście to bym tak nie piała nad tym jaka to firma jest super i najlepsza.. firma nie jest jakaś straszna czy coś ale bez wątpienia nie jedna lepsza się znajdzie. Firma w mojej opinii jest bardzo przeciętna!
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Kaszif 2019-06-26 21:38:10 #3462
Oby jak najwięcej takich firm. Gorąco polecam.
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Turki 2019-04-30 22:13:25 #3284
Uczciwie, szybko i za rozsądne pieniądze.
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od zadowolona 2018-11-10 19:09:12 #2558
Jestem bardzo zadowolona, raczej rzadko pożyczam, ale ta firma bardzo mi odpowiada. Obsługa szybka, miła, bez problemów.
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od wnioski moje 2018-11-08 09:15:04 #2550
Polecam, pożyczam od lat, jak dla mnie super!!! :))
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od ania 2016-11-28 15:59:05 #408
wypłaty pożyczek szybkie, kwoty i koszty ok, w zależności ile potrzebujesz. formularz jasny i prosty, każdy może skorzystać, uczciwie, wszystkie dokumenty na stronie, b. polecam:)
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Lagos 2016-11-07 20:37:20 #335
Ok. Nie twierdze, że cennik jest idealny a oferta najlepsza na rynku ale mimo wsyztsko jest super. Bardzo szybko i uczciwie.
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Przemek 2016-11-01 19:15:16 #289
Kwoty są zdecydowanie niskie. Za niskie. Konkurencja zabija się o klienta podwyższając kwoty pożyczki, a oni nic. Oferta słaba i w ogóle nad tym nie pracują. a poza tym jest drogo!
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Iza 2016-10-13 20:06:07 #165
Formalności baardzo mało, tyle co nic, albo tyle co potrzeba:) Obsługa też miła i pomocna- szkoda tylko, że cennik nie jest lepszy.
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Asia 2016-10-10 21:49:40 #152
kasa na koncie jest bardzo szybko, obsługa miła, formalnosci w sumie brak. Niech jeszcze wprowadzą damową chwilówke i będzie ok!
Odpowiedz
Opinia o netGotówka od Wisielec 2016-10-09 20:23:40 #121
Nie oszukujmy sie- oferta jest bardzo słaba. Dostępne kwoty są niskie, brak darmowej pożyczki i co najważniejsze- kiepski cennik. Polecam jednak konkurencje. Vivus, NetCredit, Grupa Ferratum, Wonga! Dużo, za darmo i bez problemu!
Odpowiedz

Zobacz także:

Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Crezu
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
MoneyPlanet
4.7

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania