netGotówka - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 42 dni

Koszty pożyczki w netGotówka

Pierwsza Kolejna
Kwota: 2000 zł 2000 zł
Czas: 42 dni 42 dni
Koszt: 592.31 zł
RRSO: 0 % 852.89 %
Do spłaty: 2000 zł 2592.31 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 2000 zł. Minimalne RRSO: 100%, maksymalne RRSO: 6545.64%. Okres pożyczki to 14-42 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 500 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 500 zł na okres 14 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 132.69 zł, RRSO wynosi 100 %. Całkowita kwota do spłaty 632.69 zł


Serwis netGotówka powstał by udzielać szybkich pożyczek osobom, które borykają się z problemami finansowymi. Dzięki netGotówka otrzymasz pieniądze bez zbędnych formalności i w bardzo krótkim czasie.

 • Oferta chwilówek w netGotówka jest wartą rozważenia opcją ze względu na elastyczne podejście do klienta i krótki czas oczekiwania na gotówkę.
 • W netGotówka wzięcie pożyczki jest bardzo proste. Należy uzupełnić wszystkie dane w formularzu rejestracyjnym, zrobić przelew na konto firmy w celu weryfikacji danych oraz poczekać na decyzję.
 • Przy pierwszym zobowiązaniu w netGotówka możemy pożyczyć kwotę do 600 do 2200 zł Okres spłaty wynosi od 2 do 6 tygodni.
 • NetGotówka to godna zaufania firma, która w bezpieczny sposób udziela pożyczek krótkoterminowych. Jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.
 • Z pewnością zaletą odróżniającą NetGotówka od innych firm jest brak górnego limitu wieku. Natomiast wadą brak darmowej pierwszej pożyczki.

netGotówka opinie

Opinie na temat netGotówka są pozytywne, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje przejrzyste warunki pożyczania, a to najważniejsze dla klientów. Pożyczkobiorcy cenią jasno podane informacje. netGotówka to bez wątpienia warty zaufania partner do podejmowania relacji finansowych.

 • Osobiście to bym tak nie piała nad tym jaka to firma jest super i najlepsza.. firma nie jest jakaś straszna czy coś ale bez wątpienia nie jedna lepsza się znajdzie. Firma w mojej opinii jest bardzo... - Alina
 • Oby jak najwięcej takich firm. Gorąco polecam. - Kaszif
 • Uczciwie, szybko i za rozsądne pieniądze. - Turki

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w netGotówka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i liczbę tygodni po których zamierzasz spłacić zobowiązanie
 2. Wypełnij formularz rejestrowy
 3. Zweryfikuj poprawność danych robiąc przelew 1 grosza
 4. Oczekuj na decyzję o przyznaniu pożyczki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w netGotówka:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Pożyczkodawca zadbał o wygodę swoich klientów, zapewniając im łatwy i szybki proces pożyczania. Wystarczy wypełnić trzy kroki, aby dostać pieniądze na swoje konto:

 1. Wybór kwoty i czasu trwania pożyczki
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
 3. Oczekiwanie na pożyczkę

Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty i terminu spłaty pożyczki. Najważniejsze w kwestiach związanych z naszym budżetem jest racjonalne podejmowanie decyzji. Trzeba pożyczać kwoty dostosowane do możliwości naszego budżetu. Doskonale wiemy, jaką część naszej wypłaty pochłaniają codzienne wydatki. Dlatego nie można wziąć więcej, niż będziemy w stanie oddać. netGotówka pozwala swoim klientom starać się o zarówno mniejsze, jak i większe kwoty, w zależności od naszych potrzeb. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 2200 zł na okres od 2 do 6 tygodni. Minimalna kwota, o którą może starać się pożyczkobiorca, to z kolei 400 zł. Ta oferta dotyczy pożyczek krótkoterminowych. Jeśli chodzi o pożyczki ratalne, mogą z nich korzystać tylko stali klienci. Dla nich przygotowane są pożyczki o maksymalnej wysokości 4000 zł. Możliwy okres pożyczkowania to od 3 do 12 miesięcy.

Drugim etapem brania pożyczki w netGotówka jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. We wniosku podajemy imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia, serię i numer dowodu osobistego, adres zameldowania oraz dane dotyczące konta bankowego. Co ważne, podczas uzupełniania formularza należy załączyć potwierdzenie otrzymywania przelewu od pracodawcy. Wszystko zajmie nam nie więcej niż kilka minut. Żeby dokończyć sprawy związane z formalności, należy dokonać przelewu weryfikacyjnego. Przelewamy 0,01 grosz na numer konta bankowego pożyczkodawcy.

Kiedy uzupełnimy wniosek, zostaje nam czekać na pieniądze. netGotówka do wielu banków wykonuje przelew błyskawiczne, dlatego powinien dojść w ciągu kilku minut. Jeśli jednak twój bank do nich nie należy, będziesz musiał poczekać maksymalnie kilka godzin.

Klienci mogą kontaktować się z infolinią netGotówki od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 17. Wnioski można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pożyczkodawca zajmuje się ich rozpatrywaniem w dniach roboczych między 8 a 19. Możliwy jest również kontakt mailowy.


Rodzaje pożyczek w netGotówka

Oferta netGotówka:

netGotówka specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych i pożyczkach ratalnych. Pożyczka krótkoterminowa jest najlepszą opcją dla osób szukających wsparcia swojego budżetu. Pożyczkodawca udziela najmniejszej pożyczki w wysokości 400 zł. Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z oferty, mogą się starać maksymalnie o kwotę 2200 zł. Na jej spłatę mają od 2 do 6 tygodni. Co ważne, aby otrzymać pożyczkę, konieczne jest dołączenie do wniosku potwierdzenia otrzymywania przelewu od pracodawcy. Bez tego formularz zostanie automatycznie odrzucony.

Szybkość przelewu pożyczeki zależy od tego, w jakim banku mamy swój rachunek. Jeśli to Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP, możemy się spodziewać pieniędzy w ciągu 10 minut.

Z oferty netGotówka mogą korzystać osoby pełnoletnie, które posiadają obywatelstwo polskie oraz mieszkają na terytorium Polski. Należy mieć konto bankowe, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Na rachunek bankowy musi być przelewane systematyczne wynagrodzenie, a ponadto nie można figurować w rejestrach dłużników. netGotówka weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników pod tym kątem, dlatego trzeba się wystrzegać zaległości w spłacie zobowiązań.


netGotówka - koszty

14dni
500zł 132.69 zł
600zł 159.23 zł
700zł 185.77 zł
800zł 212.31 zł
900zł 238.84 zł
1000zł 265.39 zł
1100zł 291.92 zł
1200zł 318.47 zł
1300zł 345 zł
1400zł 371.53 zł
1500zł 398.08 zł
1600zł 424.61 zł
1700zł 451.16 zł
1800zł 477.69 zł
1900zł 504.23 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

netGotówka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
330 000 zł
KRS
0000610459
NIP
7010355665
REGON
146313326

Dane kontaktowe:

Net Gotówka

ul. Nowogrodzka31
00-511 Warszawa

e-mail: kontakt@netgotowka.pl

telefon: 731 830 030

www: netgotowka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu netGotówka

netGotówka to ceniona przez klientów firma pożyczkowa, udzielająca pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych. Jej misją jest działanie na prostych i przejrzystych zasadach. Dba o czas i wygodę pożyczkobiorców, ograniczając formalności do minimum. Dzięki współpracy z wieloma bankami może realizować błyskawiczne przelewy. Rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego jest zaufanym partnerem na rynku pożyczek pozabankowych.

netGotówka działa w oparciu o własny kapitał. O jej wiarygodności i rzetelności świadczą przyznane certyfikaty, w tym certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz certyfikat Rzetelnej Firmy .

Firma pożyczkowa szanuje swoich klientów, dlatego nie kontaktuje się z ich pracodawcami. Konieczne jest jedynie załączenie potwierdzenia otrzymywania przelewów, co należy zrobić w trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego. To krok, którego nie można pominąć, w przeciwnym razie nasz wniosek zostanie odrzucony. Każdy klient musi dokonać jednorazowej rejestracji. Jeśli chce skorzystać z oferty netGotówki ponownie, nie musi już podawać wszystkich swoich danych. Wystarczy, że kliknie w odnośnik „Wniosek o pożyczkę”, a następnie wybierze kwotę i okres trwania pożyczki.


Wady i zalety oferty netGotówka:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Możliwość wzięcia pożyczki krótkoterminowej i pożyczki ratalnej
 • 6-tygodniowy okres spłaty pożyczki krótkoterminowej
 • Błyskawiczny przelew pożyczki, pod warunkiem posiadania konta w jednym z banków, z którym współpracuje netGotówka
 • Możliwość składania wniosków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Brak górnego limitu wieku

Wady:

 • Brak darmowej pożyczki
 • Konieczność sprawdzania w rejestrach dłużników
 • Konieczność załączenia do formularza rejestracyjnego potwierdzenia przelewu od pracodawcy
 • Brak możliwości kontaktu z Biurem Obsługi Klienta podczas weekendów

Wady i zalety oferty netGotówka podsumowanie

Opinie o netGotówka są pozytywne, ponieważ to rzetelny i odpowiedzialny pożyczkodawca. Z jego oferty może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia finansowego. Udziela zarówno pożyczek krótko-, jak i długoterminowych, dopasowując się do potrzeb indywidualnych osób. Warto poznać zalety i wady tej oferty, aby podjąć decyzję czy to pożyczkodawca, z którym chcemy podjąć współpracę.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o netGotówka

 ###### ##  ## ##   ## #### ##   ## 
##  ## ## ## ###  ### ## ##   ## 
##     ####  #### #### ## ##   ## 
 ######   ##  ## ### ## ## ##   ## 
   ##  ##  ##   ## ## ##   ## 
##  ##  ##  ##   ## ## ##   ## 
 ######   ##  ##   ## #### ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o netGotówka

Opinia o netGotówka od Alina 2019-10-16 23:43:42 #3878
Osobiście to bym tak nie piała nad tym jaka to firma jest super i najlepsza.. firma nie jest jakaś straszna czy coś ale bez wątpienia nie jedna lepsza się znajdzie. Firma w mojej opinii jest bardzo przeciętna!
Opinia o netGotówka od Kaszif 2019-06-26 21:38:10 #3462
Oby jak najwięcej takich firm. Gorąco polecam.
Opinia o netGotówka od Turki 2019-04-30 22:13:25 #3284
Uczciwie, szybko i za rozsądne pieniądze.
Opinia o netGotówka od zadowolona 2018-11-10 19:09:12 #2558
Jestem bardzo zadowolona, raczej rzadko pożyczam, ale ta firma bardzo mi odpowiada. Obsługa szybka, miła, bez problemów.
Opinia o netGotówka od wnioski moje 2018-11-08 09:15:04 #2550
Polecam, pożyczam od lat, jak dla mnie super!!! :))
Opinia o netGotówka od ania 2016-11-28 15:59:05 #408
wypłaty pożyczek szybkie, kwoty i koszty ok, w zależności ile potrzebujesz. formularz jasny i prosty, każdy może skorzystać, uczciwie, wszystkie dokumenty na stronie, b. polecam:)
Opinia o netGotówka od Lagos 2016-11-07 20:37:20 #335
Ok. Nie twierdze, że cennik jest idealny a oferta najlepsza na rynku ale mimo wsyztsko jest super. Bardzo szybko i uczciwie.
Opinia o netGotówka od Przemek 2016-11-01 19:15:16 #289
Kwoty są zdecydowanie niskie. Za niskie. Konkurencja zabija się o klienta podwyższając kwoty pożyczki, a oni nic. Oferta słaba i w ogóle nad tym nie pracują. a poza tym jest drogo!
Opinia o netGotówka od Iza 2016-10-13 20:06:07 #165
Formalności baardzo mało, tyle co nic, albo tyle co potrzeba:) Obsługa też miła i pomocna- szkoda tylko, że cennik nie jest lepszy.
Opinia o netGotówka od Asia 2016-10-10 21:49:40 #152
kasa na koncie jest bardzo szybko, obsługa miła, formalnosci w sumie brak. Niech jeszcze wprowadzą damową chwilówke i będzie ok!
Opinia o netGotówka od Wisielec 2016-10-09 20:23:40 #121
Nie oszukujmy sie- oferta jest bardzo słaba. Dostępne kwoty są niskie, brak darmowej pożyczki i co najważniejsze- kiepski cennik. Polecam jednak konkurencje. Vivus, NetCredit, Grupa Ferratum, Wonga! Dużo, za darmo i bez problemu!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania