Tani Kredyt

Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 3100
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Pierwsza Kolejna
Kwota: 3100 zł 3100 zł
Czas: 30 dni 30 dni
Koszt: 0 zł - zł
RRSO: 0 % - %
Do spłaty: 3100 zł - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, maksymalna 7000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 9033958%. Okres pożyczki to 5-30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 200 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 200 zł na okres 5 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 0 zł, RRSO wynosi 0 %. Całkowita kwota do spłaty 200 zł


Tani Kredyt to firma, która wyróżnia się na rynku finansowym. Udostępnia ona chwilówki dla osób ceniących sobie szybkość. Pożyczki przyznawane są przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Warto zaznaczyć, że firma udziela pożyczek chwilówek bez baz bik.

 • W Tani Kredyt zainteresowanie klientów wzbudza przede wszystkim zminimalizowanie formalności, co znacznie skraca proces przyznawania pożyczki.
 • Na stronie Tani Kredyt możemy wybrać kwotę i czas spłaty pożyczki. Następnie naciskamy „Złóż wniosek” i czekamy na jego rozpatrzenie kilka minut.
 • Maksymalna kwota pożyczki wynosi 7000 zł. na okres 30 dni. Natomiast przy pierwszej chwilówce kwota, którą możemy pożyczyć wynosi 3100 zł.
 • Tani Kredyt jest nowoczesną firma pożyczkową, która bierze udział w programie Fair Play. Polega on na nagradzaniu pożyczkobiorców, którzy spłacają swoje zobowiązanie w terminie.
 • Oferta pożyczek w Tani Kredyt z pewnością jest atrakcyjna, głównie ze względu na obsługe funkcji Fair Play. Natomiast przed wydaniem decyzji należy liczyć się z kontrolą w bazach dłużników.

Tani Kredyt opinie

Tani Kredyt to coraz większa grupa zadowolonych klientów. Z oferty firmy skorzystały już setki Polaków i liczba ta stale się zwiększa:

 • „Pierwszą pożyczkę można otrzymać bez żadnych dodatkowych kosztów. Potrzebowałam dodatkowych pieniędzy, ale nie chciałam być obciążana prowizjami i ukrytymi opłatami. Tani Kredyt okazał się doskonałym wyjściem” Ela
 • „Tani Kredyt jest tani pod każdym względem, zdecydowanie opłaca się u nich pożyczać. Za pierwszym razem można dostać nawet 3100 złotych. Mnie akurat tyle było potrzebne” Roman
 • „Na wesele córki potrzebowałam dodatkowej gotówki, ktoś polecił mi Tani Kredyt. Złożenie wniosku trwało naprawdę chwilę” Żaneta

Jak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt krok po kroku:

 1. Wypełnienie krótkiego formularza przez pożyczkobiorcę
 2. Przelanie opłaty weryfikacyjnej
 3. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Tani Kredyt:

Wiek od 21 do 66
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczanie w firmie Tani Kredyt jest niezwykle proste. Od otrzymania pieniędzy dzielą nas 3 kroki:

 • Wybieramy kwotę i czas spłaty pożyczki
 • Przelewamy opłatę weryfikacyjną (0,01 zł lub 1 zł)
 • Czekamy na rozpatrzenie wniosku

Na stronie Tani Kredyt wybieramy interesującą nas kwotę i termin pożyczki, następnie naciskamy przycisk „Złóż wniosek”, który przekieruje nas do formularza rejestracji. Tutaj uzupełniamy wszystkie dane i ponownie naciskamy „Złóż wniosek”.  Następnym krokiem jest przelanie opłaty za utworzenie konta użytkownika. O szczegółach płatności otrzymamy informacje na maila. Opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteśmy właścicielami. W informacji o nadawcy powinniśmy wpisać nasze imię i nazwisko. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana, nasz wniosek przechodzi w tryb analizy – o finalnej decyzji zostaniemy poinformowani mailowo lub SMSem. Przy kolejnej pożyczce sprawa będzie już prostsza – wystarczy, że wejdziemy na nasze konto i złożymy wniosek.

Pożyczkę powinniśmy spłacać wykonując przelewy na jeden ze wskazanych na stronie rachunków (Tani Kredyt ma rachunki w PKO, mBanku, Millenium, Alior, BZ WBK). W tytule przelewu wpisujemy nasz numer klienta (możemy go znaleźć w mailach, które będzie do nas wysyłał Tani Kredyt) i numer PESEL. O zaksięgowaniu płatności zostaniemy poinformowani SMSem lub mailem. Jeśli mamy problemy ze spłatą, powinniśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy -  w tym celu należy zadzwonić na numer 223802374. Pomogą oni znaleźć najlepsze rozwiązanie. W Tanim Kredycie możemy spłacać jednocześnie tylko jedną pożyczkę – kolejna będzie dostępna dopiero po uregulowaniu poprzedniej. Pierwsza pożyczka w Tanim Kredycie jest darmowa. Z pożyczki można także zrezygnować -  do każdej umowy dołączony jest formularz odstąpienia.

Tani Kredyt udziela szybkich pożyczek na kwotę od 200 do 7000 złotych na okres spłaty do 30 dni. Firma stawia sobie za cel udzielanie wsparcia finansowego wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Tani Kredyt zachęca jednak do odpowiedzialnego pożyczania. Powinniśmy wnioskować tylko o taką kwotę, która jest nam potrzebna i którą będziemy mogli w przewidzianym terminie spłacić. Zbyt duże zadłużenie może powodować problemy ze spłatą pożyczki i naliczenie dodatkowych, nadprogramowych opłat. Koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania są określone w tabeli opłat, która stanowi część umowy. Powinniśmy także przygotować się na to, że firma sprawdzi nasze dane w rejestrach dłużników – KRD, ERIF, BIG Infomonitor. Jeśli mamy niespłacone zobowiązania, nie uzyskamy pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Oferta firmy Tani Kredyt:

Tani Kredyt udostępnia pożyczki osobom prywatnym potrzebującym szybkiej gotówki. W Tanim Kredycie można ubiegać się o kwotę od 200 do 7000 złotych. Za pierwszym razem dostępna jest pożyczka wysokości 3100 złotych. Pierwszą pożyczkę otrzymamy za darmo.

Aby ubiegać się o pożyczkę w firmie Tani Kredyt, trzeba posiadać ważny dowód osobisty, być obywatelem Polski, mieścić się w przedziale wiekowym 21 – 65 lat i posiadać aktywny profil na stronie internetowej firmy. Warunkiem przyznania pożyczki jest także nienaganna historia kredytowa – Tani Kredyt sprawdza nasze dane w rejestrach dłużników, zatem jeśli figurujemy w którymkolwiek z nich, musimy się liczyć z tym, że nie uzyskamy pożyczki. Powinniśmy także posiadać konto w banku i aktywny telefon komórkowy. Pierwszym krokiem jest wybranie interesującej nas kwoty i terminu spłaty pożyczki. Następnie naciskamy przycisk „Złóż wniosek” i przechodzimy do formularza rejestracji. Po uzupełnieniu wszystkich danych, po raz kolejny naciskamy „Złóż wniosek”. Kolejnym krokiem jest złożenie opłaty za utworzenie konta – o szczegółach otrzymamy informację w mailu. Ważne, żeby przesłać opłatę z rachunku, którego jesteśmy właścicielami -  w polu nadawcy powinno się znajdować imię i nazwisko osoby wnioskującej o pożyczkę. To koniec formalności – teraz pozostaje nam jedynie czekać na informację zwrotną e-mailem lub SMS-em. Tani Kredyt zachęca do odpowiedzialnego pożyczania – pamiętajmy, aby pożyczać tyle, ile rzeczywiście potrzebujemy i jesteśmy w stanie spłacić.


Tani Kredyt - koszty

7 dni 14 dni 30 dni
200 zł 0 zł 0 zł 0 zł
300 zł 0 zł 0 zł 0 zł
400 zł 0 zł 0 zł 0 zł
500 zł 0 zł 0 zł 0 zł
600 zł 0 zł 0 zł 0 zł
700 zł 0 zł 0 zł 0 zł
800 zł 0 zł 0 zł 0 zł
900 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1000 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1100 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1200 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1300 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1400 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1500 zł 0 zł 0 zł 0 zł
1600 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Tani Kredyt - reklama

Tani Kredyt - dane firmy:

Kapitał zakładowy
250 000 zł
KRS
0000579136
NIP
5252632179
REGON
362517837

Dane kontaktowe:

Alfa Finance sp. z o.o.

ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428
00-695 Warszawa

e-mail: info@tanikredyt.pl

telefon: 22 380 23 73

www: tanikredyt.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-21:00
Sobota - niedziela: 09:00-17:00

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpkobpmillenium

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt należy do Alfa Finance Sp. z o.o, nowoczesnej firmy pożyczkowej, stawiającej sobie za cel odpowiadanie na zindywidualizowane potrzeby finansowe różnych klientów. Firma udziela pożyczek krótkoterminowych na kwotę od 200 do 7000 złotych, do spłaty w okresie od 5 do 30 dni. Tani Kredyt bierze udział w programie Fair Pay, w ramach którego przedsiębiorcy nagradzają swoich klientów za terminowe wpłaty. Jeśli spłacasz swoje zobowiązania zgodnie z planem, firma może dodać pozytywną informację na twój temat. W ten sposób każdy klient ma szansę świadomie budować swoją historię pożyczkobiorcy. Kiedy terminowo spłacamy nasze należności, stajemy się wiarygodnymi klientami, zatem w przyszłości będziemy mieli większą szansę na pozytywne rozpatrzenie naszych wniosków. Obecność usługi Fair Pay zdecydowanie wyróżnia Tani Kredyt spośród innych firm – to duże udogodnienie, szczególnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tanimi pożyczkami.


Wady i zalety oferty Tani Kredyt:

Zalety:

 • Pierwsza pożyczka jest darmowa
 • Obsługa funkcji Fair Pay

Wady:

 • Dość niskie dostępne kwoty – od 200 do 7000 złotych
 • Kontrola baz dłużników – KRD, ERIF, Big Infomonitor

Wady i zalety oferty Tani Kredyt podsumowanie

 Tani Kredyt udziela pożyczek chwilówek. Oferta firmy pożyczkowej jest atrakcyja - nowi klienci mogą liczyć na darmową pożyczkę w kwocie do 3100 zł. Jednak oferta nie jest pozbawiona również wad.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Tani Kredyt

########  ####### ########  ###  ######## 
##   ## ##   ## ##     ## ##    ## 
##   ## ##   ## ##    ##  ##   ##  
######## ##   ## ######  ##   ##  ##  
##  ##  ##   ## ##    #########  ##   
##  ## ##   ## ##    ##   ## ##   
##   ## ####### ##    ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinia o Tani Kredyt od mike21 2019-08-23 20:17:59 #3697
To druga w historii firma udzielająca pożyczek, która po telefonicznej weryfikacji (co nigdy dotąd się nie zdarzyło) natychmiast odrzuciła wniosek o 3000 zł na 30 dni, czyli prostą chwilówkę. Dno w porównaniu do innych ofert. Nie wiem skąd tak wysoka ocena.
Opinia o Tani Kredyt od Łukasz 2019-05-06 11:32:47 #3294
Tani Kredyt zawsze pomocny! Dzięki !!!
Opinia o Tani Kredyt od Elka 2018-03-14 21:09:27 #1714
Spoczko cennik, spoczko obsługa.
Opinia o Tani Kredyt od Arek 2018-02-19 19:31:59 #1637
Oferta nie jest szałowa. Jak dla mnie wiele pozostawia do życzenia, chociaż trzeba przyznać, że pożyczki udzielane są szybko i bez problemów.
Opinia o Tani Kredyt od TOMASZ 2016-11-18 20:29:07 #376
Nazwa dość myląca bo tani kredyt wcale tani tani nie jest. Może i pierwsza pożyczka darmowa, ale ceny kolejnych juz nie zachęcają
Opinia o Tani Kredyt od steffa 2016-11-06 21:33:54 #327
Strona czytelna, wniosek krótki, oferta ma jasne zasady na jakich się pożycza i oddaje, dostępne kwoty są wysokie- oferta zdecydowanie godna polecenia.
Opinia o Tani Kredyt od Zofia 2016-10-17 22:38:14 #203
1700 zł za free, miła obsługa, szybkie tempo pracy- rewelacja! Polecam!
Opinia o Tani Kredyt od Diana 2016-10-11 21:41:14 #160
Oferta jest dobra. Mieli dobre wejscie- gdy pojawili sie na rynku to z najwyższą darmowa kwota na rynku- 1700 zł robiło wrażenie, a do tego wysoka przyznawalność. Nie bylo najmniejszego problemu z otrzymaniem pożyczki. Wniosek jest szybki i krótki, decyzja podejmowana natychmiastowo, wszytsko tak jak w umowie- żadnych oszustw! Nie ma sie do czego przyczepić- zdecydowanie polecam!
Opinia o Tani Kredyt od Michała 2016-09-05 18:15:09 #30
Bardzo wysoka kwota pierwszej- DARMOWEJ pożyczki. Pamiętam jak wystartowali i u nich pozyczyłem po raz pierwszy- wtedy to była najwyzsza kwota na rynku! Wszystko było spoko więc kiedy ostatnio jeszcze raz potrzebna mi była gotówka poszedłem właśnie do nich. Dwie pozyczki i dwie bez zarzutów. Szybko i bez zbednych pytań i tracenia czasu!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania