Tani Kredyt - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3000
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Kwota: 3000 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 487 zł
RRSO: 525.79 %
Do spłaty: 3487 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, maksymalna 7000 zł. Minimalne RRSO: 525.79%, maksymalne RRSO: 525.79%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Dla kwoty 200 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 32 zł, RRSO wynosi 525.79 %. Całkowita kwota do spłaty 232 zł


Tani Kredyt to firma, która wyróżnia się na rynku finansowym. Udostępnia ona chwilówki dla osób ceniących sobie szybkość. Pożyczki przyznawane są przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Warto zaznaczyć, że firma udziela pożyczek chwilówek bez bik.

 • W Tani Kredyt zainteresowanie klientów wzbudza przede wszystkim zminimalizowanie formalności, co znacznie skraca proces przyznawania pożyczki.
 • Na stronie Tani Kredyt możemy wybrać kwotę i czas spłaty pożyczki. Następnie naciskamy „Złóż wniosek” i czekamy na jego rozpatrzenie kilka minut.
 • Maksymalna kwota pożyczki wynosi 7000 zł. na okres 30 dni.
 • Tani Kredyt jest nowoczesną firma pożyczkową, która bierze udział w programie Fair Play. Polega on na nagradzaniu pożyczkobiorców, którzy spłacają swoje zobowiązanie w terminie.
 • Oferta pożyczek w Tani Kredyt z pewnością jest atrakcyjna, głównie ze względu na obsługe funkcji Fair Play. Natomiast przed wydaniem decyzji należy liczyć się z kontrolą w bazach dłużników.

Tani Kredyt opinie

Tani Kredyt to coraz większa grupa zadowolonych klientów. Z oferty firmy skorzystały już setki Polaków i liczba ta stale się zwiększa:

 • Ta firma nie udziela juz pożyczek, telefon jest zablokowany.Nie ma sensu składać wniosku. - Monika
 • Nie polecam, wręcz ostrzegam przed tą firmą. To nie jest szybka pożyczka online. Na przelew środków trzeba czekać 5 dni, a czas na spłatę płynie od dnia przyznania pożyczki. Tym powinien się zająć ... - Gliszka
 • Nazwa nieco myląca bo Tani kredyt nie jest ani kredytem ani nie jest tanio! ale rozumiem, ze nazwa przecietna pozyczka jest malo chwytliwa. - Auti

więcej opinii

Wady i zalety oferty Tani Kredyt:

Zalety:

 • Pierwsza pożyczka jest darmowa
 • Obsługa funkcji Fair Pay

Wady:

 • Dość niskie dostępne kwoty – od 200 do 7000 złotych
 • Kontrola baz dłużników – KRD, ERIF, Big Infomonitor

Wady i zalety oferty Tani Kredyt podsumowanie

 Tani Kredyt udziela pożyczek chwilówek. Oferta firmy pożyczkowej jest atrakcyja - nowi klienci mogą liczyć na darmową pożyczkę w kwocie do 3100 zł. Jednak oferta nie jest pozbawiona również wad.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt krok po kroku:

 1. Wypełnienie krótkiego formularza przez pożyczkobiorcę
 2. Przelanie opłaty weryfikacyjnej
 3. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Tani Kredyt:

Wiek od 21 do 66
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczanie w firmie Tani Kredyt jest niezwykle proste. Od otrzymania pieniędzy dzielą nas 3 kroki:

 • Wybieramy kwotę i czas spłaty pożyczki
 • Przelewamy opłatę weryfikacyjną (0,01 zł lub 1 zł)
 • Czekamy na rozpatrzenie wniosku

Na stronie Tani Kredyt wybieramy interesującą nas kwotę i termin pożyczki, następnie naciskamy przycisk „Złóż wniosek”, który przekieruje nas do formularza rejestracji. Tutaj uzupełniamy wszystkie dane i ponownie naciskamy „Złóż wniosek”.  Następnym krokiem jest przelanie opłaty za utworzenie konta użytkownika. O szczegółach płatności otrzymamy informacje na maila. Opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteśmy właścicielami. W informacji o nadawcy powinniśmy wpisać nasze imię i nazwisko. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana, nasz wniosek przechodzi w tryb analizy – o finalnej decyzji zostaniemy poinformowani mailowo lub SMSem. Przy kolejnej pożyczce sprawa będzie już prostsza – wystarczy, że wejdziemy na nasze konto i złożymy wniosek.

Pożyczkę powinniśmy spłacać wykonując przelewy na jeden ze wskazanych na stronie rachunków (Tani Kredyt ma rachunki w PKO, mBanku, Millenium, Alior, BZ WBK). W tytule przelewu wpisujemy nasz numer klienta (możemy go znaleźć w mailach, które będzie do nas wysyłał Tani Kredyt) i numer PESEL. O zaksięgowaniu płatności zostaniemy poinformowani SMSem lub mailem. Jeśli mamy problemy ze spłatą, powinniśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy -  w tym celu należy zadzwonić na numer 223802374. Pomogą oni znaleźć najlepsze rozwiązanie. W Tanim Kredycie możemy spłacać jednocześnie tylko jedną pożyczkę – kolejna będzie dostępna dopiero po uregulowaniu poprzedniej. Pierwsza pożyczka w Tanim Kredycie jest darmowa. Z pożyczki można także zrezygnować -  do każdej umowy dołączony jest formularz odstąpienia.

Tani Kredyt udziela szybkich pożyczek na kwotę od 200 do 7000 złotych na okres spłaty 30 dni. Firma stawia sobie za cel udzielanie wsparcia finansowego wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Tani Kredyt zachęca jednak do odpowiedzialnego pożyczania. Powinniśmy wnioskować tylko o taką kwotę, która jest nam potrzebna i którą będziemy mogli w przewidzianym terminie spłacić. Zbyt duże zadłużenie może powodować problemy ze spłatą pożyczki i naliczenie dodatkowych, nadprogramowych opłat. Koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania są określone w tabeli opłat, która stanowi część umowy. Powinniśmy także przygotować się na to, że firma sprawdzi nasze dane w rejestrach dłużników – KRD, ERIF, BIG Infomonitor. Jeśli mamy niespłacone zobowiązania, nie uzyskamy pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Oferta firmy Tani Kredyt:

Tani Kredyt udostępnia pożyczki osobom prywatnym potrzebującym szybkiej gotówki. W Tanim Kredycie można ubiegać się o kwotę od 200 do 7000 złotych. Za pierwszym razem dostępna jest pożyczka wysokości 3100 złotych. Pierwszą pożyczkę otrzymamy za darmo.

Aby ubiegać się o pożyczkę w firmie Tani Kredyt, trzeba posiadać ważny dowód osobisty, być obywatelem Polski, mieścić się w przedziale wiekowym 21 – 65 lat i posiadać aktywny profil na stronie internetowej firmy. Warunkiem przyznania pożyczki jest także nienaganna historia kredytowa – Tani Kredyt sprawdza nasze dane w rejestrach dłużników, zatem jeśli figurujemy w którymkolwiek z nich, musimy się liczyć z tym, że nie uzyskamy pożyczki. Powinniśmy także posiadać konto w banku i aktywny telefon komórkowy. Pierwszym krokiem jest wybranie interesującej nas kwoty i terminu spłaty pożyczki. Następnie naciskamy przycisk „Złóż wniosek” i przechodzimy do formularza rejestracji. Po uzupełnieniu wszystkich danych, po raz kolejny naciskamy „Złóż wniosek”. Kolejnym krokiem jest złożenie opłaty za utworzenie konta – o szczegółach otrzymamy informację w mailu. Ważne, żeby przesłać opłatę z rachunku, którego jesteśmy właścicielami -  w polu nadawcy powinno się znajdować imię i nazwisko osoby wnioskującej o pożyczkę. To koniec formalności – teraz pozostaje nam jedynie czekać na informację zwrotną e-mailem lub SMS-em. Tani Kredyt zachęca do odpowiedzialnego pożyczania – pamiętajmy, aby pożyczać tyle, ile rzeczywiście potrzebujemy i jesteśmy w stanie spłacić.


Tani Kredyt - koszty

30dni
200zł 32 zł
500zł 81 zł
1000zł 162 zł
1500zł 243 zł
2000zł 324 zł
3000zł 487 zł
4000zł 649 zł
5000zł 811 zł
6000zł 973 zł
7000zł 1135 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Tani Kredyt - reklama

Tani Kredyt - dane firmy:

Kapitał zakładowy
250 000 zł
KRS
0000579136
NIP
5252632179
REGON
362517837

Dane kontaktowe:

Alfa Finance sp. z o.o.

ul. Nowogrodzka50/54 lok.428
00-695 Warszawa

e-mail: info@tanikredyt.pl

telefon: 22 380 23 73

www: tanikredyt.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-21:00
Sobota - niedziela: 09:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt należy do Alfa Finance Sp. z o.o, nowoczesnej firmy pożyczkowej, stawiającej sobie za cel odpowiadanie na zindywidualizowane potrzeby finansowe różnych klientów. Firma udziela pożyczek krótkoterminowych na kwotę od 200 do 7000 złotych, do spłaty w okresie od 5 do 30 dni. Tani Kredyt bierze udział w programie Fair Pay, w ramach którego przedsiębiorcy nagradzają swoich klientów za terminowe wpłaty. Jeśli spłacasz swoje zobowiązania zgodnie z planem, firma może dodać pozytywną informację na twój temat. W ten sposób każdy klient ma szansę świadomie budować swoją historię pożyczkobiorcy. Kiedy terminowo spłacamy nasze należności, stajemy się wiarygodnymi klientami, zatem w przyszłości będziemy mieli większą szansę na pozytywne rozpatrzenie naszych wniosków. Obecność usługi Fair Pay zdecydowanie wyróżnia Tani Kredyt spośród innych firm – to duże udogodnienie, szczególnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tanimi pożyczkami.


Dodaj opinię o Tani Kredyt

########  ###  ######## #### ##   ## 
   ##  ## ##   ##   ## ##   ## 
  ##  ##  ##   ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ##  ##   ## ######### 
 ##   #########  ##   ## ##   ## 
 ##   ##   ##  ##   ## ##   ## 
######## ##   ##  ##  #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Tani Kredyt

Opinia o Tani Kredyt od Monika 2020-07-06 21:22:14 #4785
Ta firma nie udziela juz pożyczek, telefon jest zablokowany.Nie ma sensu składać wniosku.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Gliszka 2020-03-26 14:37:57 #4626
Nie polecam, wręcz ostrzegam przed tą firmą. To nie jest szybka pożyczka online. Na przelew środków trzeba czekać 5 dni, a czas na spłatę płynie od dnia przyznania pożyczki. Tym powinien się zająć jakiś urząd! Pożyczają na 30 dni, ale wypłacają po 5, opłata za pożyczkę jak wiadomo wysoka. Jak już się człowiek decyduje na tak kosztowną pożyczkę, to znaczy że potrzebuje pieniędzy pilnie. Wszędzie na portalach widnieje informacja, że po pozytywnej decyzji szybki przelew, nawet w 15 minut. To kłamstwo, nie dajcie się nabrać.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Auti 2020-02-26 12:31:46 #4477
Nazwa nieco myląca bo Tani kredyt nie jest ani kredytem ani nie jest tanio! ale rozumiem, ze nazwa przecietna pozyczka jest malo chwytliwa.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Robert 2019-12-19 22:49:35 #4159
Jak dla mnie to jedna z najlepszych ofert na rynku. Polecam wszytskim, bo to uczciwa firma, a nie jakaś banda oszustów żerująca na osobie w potrzebie. Oby jak najwięcej tak uczciwych firm na rynku.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Xawery 2019-12-02 23:16:46 #4086
Tanio jest w tym tanim kredycie :D
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Alexa 2019-11-19 20:20:21 #4005
Dobra uczciwa firma. Na rynku od lat- a wiadomo jak jest- jakby coś z nimi było nie tak, jakby nie byli uczciwi- to by się nie utrzymali.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Hilary 2019-10-16 23:41:16 #3877
To zdecydowanie jedna z lepszych ofert na rynku. Polecam ją wszytskim bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od mike21 2019-08-23 20:17:59 #3697
To druga w historii firma udzielająca pożyczek, która po telefonicznej weryfikacji (co nigdy dotąd się nie zdarzyło) natychmiast odrzuciła wniosek o 3000 zł na 30 dni, czyli prostą chwilówkę. Dno w porównaniu do innych ofert. Nie wiem skąd tak wysoka ocena.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Łukasz 2019-05-06 11:32:47 #3294
Tani Kredyt zawsze pomocny! Dzięki !!!
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Elka 2018-03-14 21:09:27 #1714
Spoczko cennik, spoczko obsługa.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Arek 2018-02-19 19:31:59 #1637
Oferta nie jest szałowa. Jak dla mnie wiele pozostawia do życzenia, chociaż trzeba przyznać, że pożyczki udzielane są szybko i bez problemów.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od TOMASZ 2016-11-18 20:29:07 #376
Nazwa dość myląca bo tani kredyt wcale tani tani nie jest. Może i pierwsza pożyczka darmowa, ale ceny kolejnych juz nie zachęcają
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od steffa 2016-11-06 21:33:54 #327
Strona czytelna, wniosek krótki, oferta ma jasne zasady na jakich się pożycza i oddaje, dostępne kwoty są wysokie- oferta zdecydowanie godna polecenia.
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Zofia 2016-10-17 22:38:14 #203
1700 zł za free, miła obsługa, szybkie tempo pracy- rewelacja! Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Diana 2016-10-11 21:41:14 #160
Oferta jest dobra. Mieli dobre wejscie- gdy pojawili sie na rynku to z najwyższą darmowa kwota na rynku- 1700 zł robiło wrażenie, a do tego wysoka przyznawalność. Nie bylo najmniejszego problemu z otrzymaniem pożyczki. Wniosek jest szybki i krótki, decyzja podejmowana natychmiastowo, wszytsko tak jak w umowie- żadnych oszustw! Nie ma sie do czego przyczepić- zdecydowanie polecam!
Odpowiedz
Opinia o Tani Kredyt od Michała 2016-09-05 18:15:09 #30
Bardzo wysoka kwota pierwszej- DARMOWEJ pożyczki. Pamiętam jak wystartowali i u nich pozyczyłem po raz pierwszy- wtedy to była najwyzsza kwota na rynku! Wszystko było spoko więc kiedy ostatnio jeszcze raz potrzebna mi była gotówka poszedłem właśnie do nich. Dwie pozyczki i dwie bez zarzutów. Szybko i bez zbednych pytań i tracenia czasu!
Odpowiedz

Zobacz także:

Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Zefin
4.2

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Creditron
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania