Karta kredytowa Cardina

Cardina MasterCard oferuje pozabankową kartę kredytową przy współpracy z MasterCard, oraz Santander Bank S.A. Od 2017 roku działają na polskim rynku, wtedy też uzyskali licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i od razu weszli na rynek z ofertą konkurencyjną dla kart kredytowych dostępnych w bankach. Limit do 2000 lub do 3000 złotych, odpowiednio dla nowych i stałych klientów, brak oprocentowania, elastyczny termin spłaty, brak kosztów posiadania karty przez pierwszy rok. Wszystko to są niewątpliwe zalety, które w połączeniu z łatwym do wypełnienia wnioskiem online i szybką decyzją ze strony Cardina stawiają produkt Cardina MasterCard pośród najlepszych ofert.

Opłaty za Karta kredytowa Cardina

Aby uzyskać kartę Cardina MasterCard należy mieć ukończone 18 lat, zamieszkiwać i uzyskiwać dochód w Polsce, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, oraz posiadać zdolność kredytową. Limit pierwszej karty może być wybrany od 600 złotych do 2000 złotych. Na spłatę zaległości z wykorzystanego limitu jest 14 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego, który z kolei trwa 30 dni, w kwocie nie mniejszej niż 15% salda zadłużenia.

Karta kredytowa Cardina
Rodzaj karty: Cardina MasterCard
Oprocentowanie karty 0%
Limit karty 600 - 2000/3000 zł
Okres bezodsetkowy brak
Wysokość spłaty minimalnej 15% salda zadłużenia
Opłata za przekroczenie limitu 20 zł
Opłata za kartę główną 0/8 zł (msc.)
Opłata za kartę dodatkową 0/8 zł (msc.)
Możliwość uniknięcia opłat za kartę Darmowa tylko przez pierwszy rok.
Wypłaty z bankomatów 5% / min. 10 zł
Opłata za przewalutowanie brak
Wydanie karty 0 zł

Wymagania karty kredytowej

Wiek od 18
Dowód osobisty
Konto w banku
Stałe miejsce zamieszkania

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Na chwilę obecną Cardina nie oferuje żadnych bonusów.

Jak założyć kartę kredytową?

Złożenie wniosku o kartę kredytową Cardina MasterCard odbywa się w całości przez internet. Bardzo prosta procedura, która w założeniu ma ułatwić wnioskowanie o kratę Cardina do minimum. W celu uzyskania karty kredytowej Cardina należy udać się na ich stronę internetową. Tam przy pomocy interaktywnego suwaczka trzeba wskazać maksymalną kwotę limitu, jaka nas interesuje. Po wybraniu kwoty strona daje opcję “złożenia wniosku”. Wniosek należy wypełnić poprawnie, gdyż jakikolwiek błąd uniemożliwi poprawną weryfikację danych zawartych we wniosku. Warto wcześniej przygotować dowód osobisty. Na etapie wypełniania wniosku można wydać dyspozycję FastCash, dzięki której do 80% wartości limitu może wpłynąć na konto wnioskującego w postaci dodatkowych środków. Po wypełnieniu i złożeniu wniosku, niezbędna jest weryfikacja przy pomocy usługi Kontomatik.

Kolejnym krokiem jest oczekiwanie na decyzję o przyznaniu karty. Po pozytywnej decyzji w przeciągu kilku do kilkunastu minut środki mogą zasilić konto, o ile wnioskujący wydał dyspozycję FastCash. Jeśli tak, to środki będa do dyspozycji na koncie wnioskującego. Pozostała część limitu dostępna będzie dopiero po uzyskaniu fizycznej karty. Przy braku dyspozycji FastCash, wnioskujący i tak zobligowany jest czekać na kartę w wersji namacalnej.

Wady i zalety oferty

Karta kredytowa Cardina MasterCard to bez wątpienia warta uwagi alternatywa dla bankowych kart kredytowych. Klarowne warunki uzyskania i korzystania, przejrzysta tabela opłat i wyjątkowa łatwość w uzyskaniu karty to niewątpliwe atuty produktu Cardina MasterCard. Zalety:

Zalety:
 • Prosty wniosek online o kartę
 • Brak oprocentowania karty
 • Możliwość wydania dyspozycji FastCash
 • Proste warunki korzystania i klarowna tablica opłat
Wady:
 • Niskie maksymalne kwoty limitu
 • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
 • Brak okresu bezodsetkowego

Podsumowanie

Cardina to firma, która w Polsce funkcjonuje od 2017 roku, kiedy to uzyskała licencję Krajowej Instytucji Płatniczej. W ich ofercie znajduje się pozabankowa karta kredytowa z limitem Cardino MasterCard. Limit dla nowych klientów to od 600 do 2000 złotych, który rośnie do 3000 złotych dla stałych klientów. Karta nie posiada okresu bezodsetkowego, gdyż nie jest na nią nałożone oprocentowanie.

 • Cardino MasterCard to pozabankowa karta kredytowa z limitem od 600 złotych do 2000 złotych dla nowych i 3000 złotych dla stałych klientów
 • Karta nie posiada okresu bezodsetkowego
 • Przy składaniu wniosku można złożyć dodatkowy wniosek o wypłatę do 80% wysokości limitu w formie przelewu środków na konto - FastCash
 • Kartę można uzyskać po wypełnieniu prostego wniosku na stronie Cardina i pozytywnej weryfikacji ze strony usługodawcy
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Cardina

##  ## ######## ######## ####### ##  ## 
###  ## ##      ## ##   ## ##  ## 
#### ## ##      ##  ##   ## ## ##  
## ## ## ######   ##  ##   ## #####  
## #### ##     ##   ##   ## ## ##  
##  ### ##    ##   ##   ## ##  ## 
##  ## ######## ######## ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Cardina

Opinia o Karta kredytowa Cardina od Ewa 2021-07-05 12:20:50 #5925
Polecam! Wszystko okej!
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta Kredytowa VeloBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa mBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa PKO
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Credit Agricole
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania