Kredyt gotówkowy w Pekao

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1000, max kwota: 250000. RRSO: 11.55. okres spłaty od 12 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Bank Pekao S.A.

Oprocentowanie kredytu: 11.890 %
Prowizja: 0.00 - 12.00 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 11.55 %
Wysokość raty: 266,39 zł
weź kredyt

Min. kwota 1000, max kwota: 250000. RRSO: 11.55. okres spłaty od 12 do 120 s

Kredyt gotówkowy w Pekao - podstawowe informacje

Pekao to jeden z najbardziej znanych polskich banków. Został założony w okresie międzywojennym i od 90 lat pomaga polskim rodzinom w realizacji ich marzeń. W swojej ofercie posiada elastyczny kredyt gotówkowy - Pożyczkę Przekorzystną, dzięki której można uzyskać nawet do 250 000 zł na dowolny cel. Zobacz, jak prezentuje się propozycja kredytu gotówkowego o Pekao.

Wypłata Nawet w 1 dzień od podpisania umowy
Zawarcie umowy Dla posiadaczy Konta Przekorzystnego z dostępem do bankowości elektronicznej - online, pozostali klienci muszą zawrzeć umowę w oddziale.
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę
  Emerytura
  Działalność gospodarcza
  Umowa zlecenie
  Umowa o dzieło
  i inne, po konsultacji z pracownikiem banku
Aktualne promocje
 • Odroczenie spłaty kredytu przez 3 miesiące
Wiek od 18 lat
Zalety oferty
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
  Możliwość skorzystania z korzystnego ubezpieczenia kredytu
  W przypadku posiadania konta w Pekao nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń od pracodawcy
Cechy kredytu
 • Oprocentowanie zmienne
  Bez zabezpieczeń i poręczeń
  Na dowolny cel
  Dobrowolne ubezpieczenie
  Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w Bank Pekao S.A.

Bank Pekao nie wymaga zabezpieczeń ani poręczeń majątkowych do wzięcia kredytu gotówkowego. Oferta Pożyczki Przekorzystnej jest skierowana do nowych i stałych klientów banku. Kredyt gotówkowy w Pekao może podjąć każda osoba, która spełnia poniższe warunki:

 • pełnoletność,
 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający dochody,
 • aktualny numer telefonu,
 • konto osobiste w banku.
Wiek od 18 do 65
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Kredyt gotówkowy w Pekao - o co zapyta konsultant?

Nowi klienci banku mogą ubiegać się o kredyt na dwa sposoby: w wybranym oddziale banku Pekao oraz przez infolinię. Druga metoda jest zdecydowanie wygodniejsza, gdyż umożliwia wnioskowanie z domu. Klient zainteresowany kredytem może zadzwonić bezpośrednio na infolinię banku lub zamówić rozmowę z ekspertem kredytowym.

Na kontakt z konsultantem można umówić się przez formularz na stronie internetowej Pekao. Pracownicy są do dyspozycji klientów od 9 rano do 21, w każdy dzień tygodnia. To wygodne rozwiązanie, które przyspieszy proces starania się o kredyt. Jeżeli zdecydujemy się na wnioskowanie przez telefon konsultant może zadać pytania o:

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i ilość osób w gospodarstwie domowym,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • nazwisko panieńskie matki,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w Pekao

O kredyt w Pekao można starać się na kilka sposobów: przez bankowość internetową Pekao24, w oddziale lub przez telefon. Jeżeli nie posiadasz konta w tym banku to w każdym przypadku będziesz musiał podpisać ostateczną wersję umowy osobiście w oddziale.

Zaciągnięcie kredytu w Pekao nie jest skomplikowaną czynnością. Dopełnienia formalności wymaga przedstawienia zaledwie dwóch dokumentów - dowodu osobistego i potwierdzenia dochodów, czyli zazwyczaj zaświadczenia o zatrudnieniu. Aby uzyskać kredyt w Pekao należy zrealizować poniższe kroki:

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty.
 2. Złóż wniosek przez telefon lub w banku i poczekaj na decyzję kredytową.
 3. Podpisz umowę w placówce banku.
 4. Poczekaj na przelew.

Możliwość wnioskowania o kredyt bezpośrednio przez Internet to niewątpliwie najwygodniejsza z opcji uzyskania kredytu w Pekao. Wystarczy zalogować się do serwisu Pekao24 i kliknąć w zakładkę PEX pożyczka. System automatycznie poprowadzi nas przez kolejne kroki do uzyskania gotówki. Jeżeli na Twoje konto Pekao regularnie wpływa wynagrodzenie, to nie będą potrzebne żadne zaświadczenia o dochodach.

Kredyt gotówkowy w Pekao - charakterystyka

Pekao posiada w ofercie tak naprawdę jeden rodzaj kredytu gotówkowego, który w umowie i regulaminie nazywa się PEX (Pożyczka Ekspresowa). Można go przeznaczyć na dowolny cel. Bank proponuje następujące cele kredytowania:

 • na wakacje,
 • na dowolny cel,
 • remont mieszkania,
 • samochód.

Pekao umożliwia podjęcie kredytu na kwotę od 1000 do 250 000 zł, z okresem spłaty do nawet 10 lat. Ta oferta jest dostępna jedynie do 30 sierpnia 2023 roku. Bank Pekao proponuje kredyt gotówkowy z bardzo niskim RRSO na poziomie około 11,55%. Konkretne warunki kredytu - oprocentowanie i jego kwota są kwestią indywidualną, zależną od zdolności kredytowej danego klienta i scoringu bankowego. W celu podjęcia kredytu, bank nie wymaga posiadania konta osobistego w Pekao.

Kredyt gotówkowy w Bank Pekao S.A. - aktualne promocje

Spłata pierwszej raty kredytu w Pekao może zostać odłożona aż o 3 miesiące. To tak zwana karencja w spłacie. Ta usługa jest całkowicie darmowa, ale należy pamiętać, że nie jest to okres bezodsetkowy. Odsetki od kapitału przez ten czas będą wciąż naliczane.

Ponadto, kredyt gotówkowy jest aktualnie dostępny z prowizją 0%! Nie zapłacimy opłaty związanej z prowizją, niezależnie od kwoty pożyczki. Oferta ta dotyczy pierwszej Pożyczki Przekorzystnej i jest dostępna dla wszystkich nowych i stałych klientów.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w Pekao

Ubezpieczenie do kredytu gotówkowego w Pekao jest dobrowolne, jednak warto rozważyć jego zakup. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo sobie i rodzinie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które utrudnią spłatę kredytu. W przypadku choroby albo śmierci ubezpieczyciel spłaci całość lub część kredytu, a nawet zapłaci za rehabilitację czy inne koszty związane z tragedią. Pekao do kredytu gotówkowego proponuje trzy warianty ubezpieczenia od PZU:

 • Na życie - czyli na wypadek śmierci. W jego ramach ubezpieczyciel spłaci za ciebie pozostałą kwotę pożyczki, a resztę kwoty przekaże twojej rodzinie bez postępowania spadkowego. Maksymalna kwota ubezpieczenia wynosi 200 tys. złotych.
 • Zdrowie Plus. Dzięki temu ubezpieczeniu w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku kredytobiorca znajdzie się w szpitalu na dłużej niż 4 dni, dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu lub dojdzie do śmierci, to ubezpieczony oraz jego rodzina otrzymają odpowiednie wsparcie. Ochrona zapewnia pomoc finansową i związane z danym przypadkiem usługi assistance, takie jak pomoc pielęgniarki, lekarza specjalisty i innych usług.
 • Zdrowie i Praca. Te ubezpieczenie przypomina zdrowie Plus, ale wypłata odszkodowania nastąpi również w przypadku utraty pracy oraz pokryje koszty opłat takich jak gaz i prąd.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w Pekao

Jakie są mocne i słabe strony kredytu gotówkowego w Pekao? Oferta tego banku powinna na pewno zainteresować osoby poszukujące kredytu na wyższą kwotę. Propozycja 250 tys. złotych bez zabezpieczeń to jedna z najwyższych kwot kredytu dostępnych na rynku. Kolejną zaletą kredytu gotówkowego w Pekao jest karencja w spłacie - po dokonaniu zakupu czy inwestycji można przez jeszcze 3 miesiące nie myśleć o spłacie rat. Z drugiej strony tylko klienci posiadający konto w tym banku, mogą wziąć kredyt całkowicie online.

Zalety:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki;
 • okres spłaty aż do 10 lat;
 • oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;
 • pieniądze na koncie już w 1 dzień od podpisania umowy;
 • ubezpieczenie kredytu dostępne w 3 wariantach;
 • karencja w spłacie kredytu na 3 miesiące.

Wady:

 • brak wniosku online dla osób niebędących klientami banku;
 • oprócz karencji w spłacie bank nie posiada obecnie żadnej promocji.

Kredyt gotówkowy w Pekao - podsumowanie

Pekao to jeden z największych polskich banków, który ma w ofercie również kredyty gotówkowe. O kredyt można tu wnioskować przez Internet, telefon oraz w oddziale, ala osoby nieposiadające konta w Pekao muszą osobiście podpisać umowę kredytową.

 • Karencja w spłacie aż na 3 miesiące. Kredyt w Pekao można zacząć spłacać nawet dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy.
 • Szybkie uruchomienie środków. Pieniądze na koncie już w 1 dzień od podpisania umowy.
 • Do zaciągnięcia kredytu nie jest konieczne posiadanie konta w Pekao. Mogą o niego wnioskować zarówno obecni, jak i nowi klienci banku i nie muszą w tym celu otwierać konta.
 • Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i są one dostępne bez poręczycieli i zastawu.
 • Możliwość wykupienia korzystnego ubezpieczenia do kredytu gotówkowego.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w Pekao

######## #### ##   ##  ###  ######## 
##    ## ## ## ##  ## ##   ##  
##    ## ## ## ## ##  ##   ##  
######  ## ## ## ## ##   ##  ##  
##    ## ## ## ## #########  ##  
##    ## ## ## ## ##   ##  ##  
##    #### ### ### ##   ##  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w Pekao

Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Hektor 2021-04-26 11:05:50 #5805
Śweitna oferta Pekao i ich kredytu gotówkowego dla klientów. Szybkie wypłaty, niskie koszta, wysokie kwoty- czyli wszytsko to co powinno charakteryzowac dobry kredyt gotówkowy.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Irena 2021-02-18 15:23:56 #5627
Bardzo duzym plusem kredytu gotowkowego w pekao jest szybkie podpisanie umowy- bank nie ociaga sie z decyzja, wiec jak komus zalezy na czasie to jest to dobry kierunek. No i co wazne koszta tez nie sa wysokie.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Hakuk 2021-01-08 20:23:17 #5393
Kredyt gotówkowy dopasowany do potrzeb klienta, na super zasadach. Pekao robi to dobrze! Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Roka 2020-12-22 22:10:48 #5335
Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to zdecydowanie tylko w banku Pekao. Niskie oprocentowanie, niskie raty!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Niko 2020-10-12 21:47:36 #4998
Oferta jest bardzo elastyczną dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb. Dla mnie super sprawa.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Tekla 2020-01-22 21:01:00 #4327
Bardzo szybki przelew środków, przy bardzo rozsądnym cenniku.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Maxym 2020-01-22 20:52:25 #4324
Oferta bardzo dobrze skonstruowana, widać, że robią to tak żeby klient był zadowolony i do nich wrócił, polecił innym. Dla mnie oferta mega.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy BOŚ Bank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt akwizycyjny w VeloBank
4
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy ING
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Pekao
0
weź kredyt
Dodaj do porównania