Kredyt gotówkowy w Pekao

Kwota kredytu 1000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 1000, max kwota: 200000. RRSO: 12.55. okres spłaty od 12 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Bank Pekao S.A.

Oprocentowanie kredytu: 6.380 %
Prowizja: 0.00 - 12.00 %
Koszt: 1 383,88 zł
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 12.55 %
Wysokość raty: 365,32 zł
weź kredyt

Min. kwota 1000, max kwota: 200000. RRSO: 12.55. okres spłaty od 12 do 120 s

Kredyt gotówkowy w Pekao - podstawowe informacje

Pekao to jeden z najbardziej znanych polskich banków. Został założony w okresie międzywojennym i od 90 lat pomaga polskim rodzinom w realizacji ich marzeń. W swojej ofercie posiada elastyczny kredyt gotówkowy - Pożyczkę Ekspresową, dzięki której można uzyskać nawet do 200 000 zł na dowolny cel. Zobacz, jak prezentuje się propozycja kredytu gotówkowego o Pekao.

Wypłata Nawet w 1 dzień od podpisania umowy
Zawarcie umowy Dla posiadaczy rachunku bankowego w Pekao24 - online, pozostali klienci muszą zawrzeć umowę w oddziale.
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę
  Emerytura
  Działalność gospodarcza
  Umowa zlecenie
  Umowa o dzieło
  i inne, po konsultacji z pracownikiem banku
Aktualne promocje
 • Odroczenie spłaty kredytu przez 3 miesiące
Wiek od 18 lat
Zalety oferty
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
  Możliwość skorzystania z korzystnego ubezpieczenia kredytu
  W przypadku posiadania konta w Pekao nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń od pracodawcy
Cechy kredytu
 • Oprocentowanie zmienne
  Bez zabezpieczeń i poręczeń
  Na dowolny cel
  Dobrowolne ubezpieczenie
  Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w Bank Pekao S.A.

Bank Pekao nie wymaga zabezpieczeń ani poręczeń majątkowych do wzięcia kredytu gotówkowego. Oferta Pożyczki Ekspresowej jest skierowana do nowych i stałych klientów banku. Kredyt gotówkowy w Pekao może podjąć każda osoba, która spełnia poniższe warunki:

 • pełnoletność,
 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający dochody,
 • aktualny numer telefonu,
 • konto osobiste w banku.
Wiek od 18 do 65
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Kredyt gotówkowy w Pekao - o co zapyta konsultant?

Nowi klienci banku mogą ubiegać się o kredyt na dwa sposoby: w wybranym oddziale banku Pekao oraz przez infolinię. Druga metoda jest zdecydowanie wygodniejsza, gdyż umożliwia wnioskowanie z domu. Klient zainteresowany kredytem może zadzwonić bezpośrednio na infolinię banku lub zamówić rozmowę z ekspertem kredytowym.

Na kontakt z konsultantem można umówić się przez formularz na stronie internetowej Pekao. Pracownicy są do dyspozycji klientów od 9 rano do 21, w każdy dzień tygodnia. To wygodne rozwiązanie, które przyspieszy proces starania się o kredyt. Jeżeli zdecydujemy się na wnioskowanie przez telefon konsultant może zadać pytania o:

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i ilość osób w gospodarstwie domowym,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • nazwisko panieńskie matki,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w Pekao

O kredyt w Pekao można starać się na kilka sposobów: przez bankowość internetową Pekao24, w oddziale lub przez telefon. Jeżeli nie posiadasz konta w tym banku to w każdym przypadku będziesz musiał podpisać ostateczną wersję umowy osobiście w oddziale.

Zaciągnięcie kredytu w Pekao nie jest skomplikowaną czynnością. Dopełnienia formalności wymaga przedstawienia zaledwie dwóch dokumentów - dowodu osobistego i potwierdzenia dochodów, czyli zazwyczaj zaświadczenia o zatrudnieniu. Aby uzyskać kredyt w Pekao należy zrealizować poniższe kroki:

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę i okres spłaty.
 2. Złóż wniosek przez telefon lub w banku i poczekaj na decyzję kredytową.
 3. Podpisz umowę w placówce banku.
 4. Poczekaj na przelew.

Możliwość wnioskowania o kredyt bezpośrednio przez Internet to niewątpliwie najwygodniejsza z opcji uzyskania kredytu w Pekao. Wystarczy zalogować się do serwisu Pekao24 i kliknąć w zakładkę PEX pożyczka. System automatycznie poprowadzi nas przez kolejne kroki do uzyskania gotówki. Jeżeli na Twoje konto Pekao regularnie wpływa wynagrodzenie, to nie będą potrzebne żadne zaświadczenia o dochodach.

Kredyt gotówkowy w Pekao - charakterystyka

Pekao posiada w ofercie tak naprawdę jeden rodzaj kredytu gotówkowego, który w umowie i regulaminie nazywa się PEX (Pożyczka Ekspresowa). Można go przeznaczyć na dowolny cel. Bank proponuje następujące cele kredytowania:

 • na wakacje,
 • na dowolny cel,
 • remont mieszkania,
 • samochód.

Pekao umożliwia podjęcie kredytu na kwotę od 1000 do 200 000 zł, z okresem spłaty do nawet 10 lat. Konkretne warunki kredytu - oprocentowanie i jego kwota są kwestią indywidualną, zależną od zdolności kredytowej danego klienta i scoringu bankowego. W celu podjęcia kredytu, bank nie wymaga posiadania konta osobistego w Pekao.

Kredyt gotówkowy w Bank Pekao S.A. - aktualne promocje

Spłata pierwszej raty kredytu w Pekao może zostać odłożona aż o 3 miesiące. To tak zwana karencja w spłacie. Ta usługa jest całkowicie darmowa, ale należy pamiętać, że nie jest to okres bezodsetkowy. Odsetki od kapitału przez ten czas będą wciąż naliczane.

Bank zakłada możliwość prolongaty zobowiązania, ale wiąże się to z zapłatą 2,5% lub mniej prowizji (zależnie od formy zabezpieczenia). Pekao szczególnie dba o seniorów (powyżej 75 roku życia), swoich pracowników i byłych pracowników, którzy pobierają rentę lub emeryturę i posiadają rachunek w Banku. Nie pobierze od nich niektórych opłat i prowizji m.in. za obsługę kredytu.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w Pekao

Ubezpieczenie do kredytu gotówkowego w Pekao jest dobrowolne, jednak warto rozważyć jego zakup. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo sobie i rodzinie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które utrudnią spłatę kredytu. W przypadku choroby albo śmierci ubezpieczyciel spłaci całość lub część kredytu, a nawet zapłaci za rehabilitację czy inne koszty związane z tragedią. Pekao do kredytu gotówkowego proponuje trzy warianty ubezpieczenia od PZU:

 • Na życie - czyli na wypadek śmierci. W jego ramach ubezpieczyciel spłaci za ciebie pozostałą kwotę pożyczki, a resztę kwoty przekaże twojej rodzinie bez postępowania spadkowego. Maksymalna kwota ubezpieczenia wynosi 200 tys. złotych.
 • Zdrowie Plus. Dzięki temu ubezpieczeniu w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku kredytobiorca znajdzie się w szpitalu na dłużej niż 4 dni, dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu lub dojdzie do śmierci, to ubezpieczony oraz jego rodzina otrzymają odpowiednie wsparcie. Ochrona zapewnia pomoc finansową i związane z danym przypadkiem usługi assistance, takie jak pomoc pielęgniarki, lekarza specjalisty i innych usług.
 • Zdrowie i Praca. Te ubezpieczenie przypomina zdrowie Plus, ale wypłata odszkodowania nastąpi również w przypadku utraty pracy oraz pokryje koszty opłat takich jak gaz i prąd.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w Pekao

Jakie są mocne i słabe strony kredytu gotówkowego w Pekao? Oferta tego banku powinna na pewno zainteresować osoby poszukujące kredytu na wyższą kwotę. Propozycja 200 tys. złotych bez zabezpieczeń to jedna z najwyższych kwot kredytu dostępnych na rynku. Kolejną zaletą kredytu gotówkowego w Pekao jest karencja w spłacie - po dokonaniu zakupu czy inwestycji można przez jeszcze 3 miesiące nie myśleć o spłacie rat. Z drugiej strony tylko klienci posiadający konto w tym banku, mogą wziąć kredyt całkowicie online.

 

Zalety:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki;
 • okres spłaty aż do 10 lat;
 • oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;
 • pieniądze na koncie już w 1 dzień od podpisania umowy;
 • ubezpieczenie kredytu dostępne w 3 wariantach;
 • karencja w spłacie kredytu na 3 miesiące.

Wady:

 • brak wniosku online dla osób niebędących klientami banku;
 • oprócz karencji w spłacie bank nie posiada obecnie żadnej promocji.

Kredyt gotówkowy w Pekao - podsumowanie

Pekao to jeden z największych polskich banków, który ma w ofercie również kredyty gotówkowe. O kredyt można tu wnioskować przez Internet, telefon oraz w oddziale, ala osoby nieposiadające konta w Pekao muszą osobiście podpisać umowę kredytową.

 • Karencja w spłacie aż na 3 miesiące. Kredyt w Pekao można zacząć spłacać nawet dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy.
 • Szybkie uruchomienie środków. Pieniądze na koncie już w 1 dzień od podpisania umowy.
 • Do zaciągnięcia kredytu nie jest konieczne posiadanie konta w Pekao. Mogą o niego wnioskować zarówno obecni, jak i nowi klienci banku i nie muszą w tym celu otwierać konta.
 • Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i są one dostępne bez poręczycieli i zastawu.
 • Możliwość wykupienia korzystnego ubezpieczenia do kredytu gotówkowego.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w Pekao

########  ####### ##   ## ######## ######## 
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##    ##   ## 
######## ##   ##  ###  ######  ######## 
##  ##  ##   ##  ## ##  ##    ##    
##  ## ##   ## ##  ## ##    ##    
##   ## ####### ##   ## ######## ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w Pekao

Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Hektor 2021-04-26 11:05:50 #5805
Śweitna oferta Pekao i ich kredytu gotówkowego dla klientów. Szybkie wypłaty, niskie koszta, wysokie kwoty- czyli wszytsko to co powinno charakteryzowac dobry kredyt gotówkowy.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Irena 2021-02-18 15:23:56 #5627
Bardzo duzym plusem kredytu gotowkowego w pekao jest szybkie podpisanie umowy- bank nie ociaga sie z decyzja, wiec jak komus zalezy na czasie to jest to dobry kierunek. No i co wazne koszta tez nie sa wysokie.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Hakuk 2021-01-08 20:23:17 #5393
Kredyt gotówkowy dopasowany do potrzeb klienta, na super zasadach. Pekao robi to dobrze! Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Roka 2020-12-22 22:10:48 #5335
Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to zdecydowanie tylko w banku Pekao. Niskie oprocentowanie, niskie raty!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Niko 2020-10-12 21:47:36 #4998
Oferta jest bardzo elastyczną dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb. Dla mnie super sprawa.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Tekla 2020-01-22 21:01:00 #4327
Bardzo szybki przelew środków, przy bardzo rozsądnym cenniku.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Pekao od Maxym 2020-01-22 20:52:25 #4324
Oferta bardzo dobrze skonstruowana, widać, że robią to tak żeby klient był zadowolony i do nich wrócił, polecił innym. Dla mnie oferta mega.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w Pekao
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy BOŚ Bank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy ING
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w PKO BP
4
weź kredyt
Dodaj do porównania