Kredyt gotówkowy w mBank

Kwota kredytu 500
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 500, max kwota: 150000. RRSO: 15.42. okres spłaty od 3 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w mBank

Oprocentowanie kredytu: 7.200 %
Prowizja: 0.00 - 7.99 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 15.42 %
Wysokość raty: 259,86 zł
weź kredyt

Min. kwota 500, max kwota: 150000. RRSO: 15.42. okres spłaty od 3 do 120 s

Kredyt gotówkowy w mBank - podstawowe informacje

mBank to instytucja, która istnieje od 1986 roku. Przez lata budowała ona zaufanie swoich klientów, stale wzbogacając ofertę. Po ujednoliceniu marki w listopadzie 2013 roku – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiBanku – bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Obecnie bank specjalizuje się w obsłudze klientów, oferując im pożyczki, lokaty, konta osobiste oraz kredyty. Poniżej prezentujemy ofertę kredytu gotówkowego dostępnego w mBank:

Wypłata Nawet tego samego dnia
Zawarcie umowy online, przez infolinię lub w placówce banku
Akceptowane źródła dochodu
 • z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony oraz określony,
  z tytułu umowy o dzieło,
  z tytułu umowy zlecenia,
  z tytułu emerytury i renty,
  z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
  z tytułu kontraktu marynarskiego,
  z tytułu kontraktu menedżerskiego,
  z tytułu najmu lokalu,
  z tytułu prowadzenia działalności rolniczej,
  z tytułu posiadanych udziałów w spółkach.
Aktualne promocje
 • Prowizja 0% z kodem “MAJ”
  Obniżona prowizja z kodem “TERAZ”
  Obniżona prowizja z ubezpieczeniem kredytu
Wiek od 18 lat
Zalety oferty
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
  Dostępne ubezpieczenie 
  Niższe oprocentowanie z kodem rabatowym lub ubezpieczeniem
Cechy kredytu
 • Oprocentowanie zmienne
  Bez zabezpieczeń i poręczeń
  Na dowolny cel
  Dobrowolne ubezpieczenie
  Bez ukrytych opłat i prowizji

Wymagania kredytu w mBank

mBank do wzięcia kredytu gotówkowego nie wymaga zabezpieczeń ani poręczeń majątkowych. Wystarczy:

 • pełnoletność;
 • dowód osobisty;
 • dokument potwierdzający dochody;
 • telefon;
 • aktywne konto w banku.
Wiek od 18 do 65
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w mBank

Ubieganie się o kredyt gotówkowy w mBank jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy jedną z dostępnych form złożenia wniosku i wyślemy aplikację. W celu wypełnienia wniosku należy przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o otrzymywanym dochodzie. Kolejnymi krokami będą:

 1. Wskazanie odpowiadającej nam wysokości kredytu oraz okresu spłaty.
 2. Złożenie wniosku i czekanie na decyzję kredytową.
 3. Podpisanie umowy.
 4. Odebranie przelewu z pieniędzmi.

Możliwość wnioskowania o kredyt bezpośrednio przez Internet to niewątpliwie najwygodniejsza z opcji uzyskania kredytu w mBank. Wystarczy zalogować się do serwisu mBank i kliknąć w zakładkę Kredyty. System automatycznie poprowadzi nas przez kolejne kroki do uzyskania gotówki.

Aby otrzymać kredyt w mBank nie musimy posiadać konta w tym banku. Wystarczy, że udokumentujemy otrzymywanie regularnego dochodu, który pozwoli na spłatę rat kredytu. Do poprawnego wypełnienia wniosku potrzebny nam będzie dowód osobisty oraz zaświadczenie o zatrudnieniu. Jeśli chcemy poznać wstępną propozycję kredytu bez wychodzenia z domu, możemy skontaktować się z konsultantem telefonicznie. Po uzyskaniu kilku danych osobowych, przedstawi dostępną dla nas ofertę. Jeśli ją zaakceptujemy, wystarczy dopełnić kilku formalności i odebrać gotówkę.

Kredyt w mBank - sposoby uzyskania dodatkowych pieniędzy

Kredyt gotówkowy w mBank możemy otrzymać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest infolinia, dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Drugim sposobem na uzyskanie dodatkowych pieniędzy jest przesłanie wniosku o kredyt online. Bank umożliwia skorzystanie z obsługi online w polskim języku migowym. Ostatnia metoda wnioskowania o kredyt to złożenie wniosku osobiście w wybranej placówce banku.

Każda z metod ma swoje wady i zalety, a wybór zależy od klienta. W każdym przypadku bank wymaga podania szczegółowych danych osobowych oraz informacji niezbędnych do oceny zdolności kredytowej. Jakie informacje są ważne dla kredytodawcy?

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i fakt posiadania dzieci,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • obecne zobowiązania finansowe, takie jak inne kredyty.

Kredyt gotówkowy w mBank - charakterystyka

mBank posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy, który możemy przeznaczyć na dowolny cel. W ramach zobowiązania możemy skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia gotówki, które ochroni naszych bliskich i bank przed naszą niewypłacalnością.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w mBank wynosi 7,20% w skali roku. RRSO kredytu to 15,42%. Finansowanie przyznawane jest bez zabezpieczeń i poręczeń. Możemy je dostać na okres 10 lat (120 miesięcy). Maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać, to 150 000 zł.

Istnieje możliwość obniżenia całkowitego kosztu kredytu. Prowizja zostanie zmniejszona, jeśli użyjemy specjalnego kodu rabatowego. mBank bardzo cyklicznie zmienia kody rabatowe, nawiązując do świąt, pór roku itp.. Również wykupienie ubezpieczenia kredytu spowoduje obniżenie prowizji o 1 punkt procentowy. Całkowita cena zobowiązania jest jednak kwestią indywidualną. Należy pamiętać, że ustalana jest ona na podstawie danych podanych we wniosku pożyczkowym oraz podczas rozmowy z kredytodawcą.

Kredyt gotówkowy w mBank - aktualne promocje

mBank przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę promocyjną. Dzięki niej możemy obniżyć całkowity koszt swojego kredytu. Aktualnie bank proponuje promocyjny kredyt gotówkowy: 0% na majówkę, który umożliwia podjęcie kredytu na kwotę od 500 do 150 000 zł, z okresem spłaty od 36 do 120 miesięcy. Wykorzystując kod: MAJ można uzyskać promocyjną prowizję 0 lub 1%! Prowizja 0% będzie dostępna pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia lub statusu klienta Intensive.

Standardowa oferta banku również jest objęta promocją! Wykorzystując kod: TERAZ, można uzyskać zniżkę na prowizję, do nawet 50%. Podobnie jak w przypadku kredytu na majówkę, skorzystanie z ubezpieczenia również obniży prowizję o 1%.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w mBank

W mBank możemy ubezpieczyć swój kredyt. Sięgając po polisę chronimy naszych bliskich oraz kredytodawcę przed naszą niewypłacalnością. Jej przyczyną może być niezdolność do pracy, jej utrata czy nawet śmierć kredytobiorcy. Skorzystanie z ubezpieczenia obniży prowizję o 1 p.p..

Koszt ubezpieczenia zostanie doliczony do całkowitego kosztu naszego kredytu. Opłata za polisę jest jednorazowa. Po ubezpieczenie możemy sięgnąć w dowolnym momencie kredytowania. Możemy też z niego zrezygnować. Musimy jednak wcześniej poinformować o tym bank.

Często ubezpieczenie kredytu jest jednym z warunków jego otrzymania. Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy o dodatkową gotówkę ubiega się osoba z niską zdolnością kredytową.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w mBank

Jakie są wady i zalety kredytu gotówkowego w mBank? Klienci z pewnością docenią wysoką kwotę kredytu, sięgającą aż 150 000 zł. Na uwagę zasługuje również długi okres kredytowania, który wynosi 10 lat. Co więcej bank bardzo często udostępnia kody promocyjne obniżające koszty kredytowania, a także kredyty promocyjne. Stali klienci mBank, posiadający konto osobiste mogą liczyć na przygotowaną propozycję kredytowania i błyskawiczną wypłatę środków. Jakie jeszcze plusy ma zobowiązanie gotówkowe w mBank?

Zalety:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki;
 • okres spłaty aż do 10 lat;
 • oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta;
 • pieniądze na koncie w dniu podpisania umowy;
 • dobrowolne ubezpieczenie kredytu;
 • niższe oprocentowanie z kodem rabatowym lub ubezpieczeniem;
 • wnioskowanie o kredyt na trzy sposoby;
 • brak opłat za udzielenie karencji.

Wady:

 • bank wymaga udokumentowania miesięcznego dochodu.

Kredyt gotówkowy w mBank - podsumowanie

Kredyt gotówkowy w mBanku jest przeznaczony zarówno dla stałych jak i nowych klientów tej instytucji. Cała procedura kredytowa może być przeprowadzona całkowicie online. mBank oferuje od 500 zł do 150 tys. zł na dowolny cel. Termin spłaty wynosi od 3 do 120 miesięcy. Umowa kredytu posiada jasne, czytelne warunki. Istnieje możliwość obniżenia kosztu prowizji poprzez dobrowolne ubezpieczenie spłaty kredytu.

 • mBank regularnie udostępnia kody rabatowe obniżające koszt kredytu. Aktualnie, do 24 maja 2021 roku, można skorzystać z kodu MAJ i uzyskać promocyjny kredyt z prowizją nawet 0%!
 • Proces wnioskowania o kredyt w mBank jest możliwy całkowicie online. Jeśli jesteśmy klientami mBanku, podpisanie umowy również może nastąpić drogą internetową.
 • Na otrzymanie kredytu mają szansę osoby już od 18 roku życia i dokument potwierdzający uzyskanie przychodów. mBank akceptuje różne formy dochodu, m.in. z umowy o pracę, emeryturę czy wynajmu mieszkania.
 • Dodatkową zaletą kredytu gotówkowego w tym banku jest możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu. Gwarantuje ono możliwość spłaty części lub całości zobowiązania przez ubezpieczyciela, jeśli kredytobiorca nie będzie mógł zrobić tego samodzielnie.
 • Wykupienie ubezpieczenia obniży wysokość prowizji o 1%!
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w mBank

########  ####### ##   ## #### ######## 
##   ## ##   ## ## ## ## ## ##    
##   ## ##   ## ## ## ## ## ##    
######## ##   ## ## ## ## ## ######  
##  ##  ##   ## ## ## ## ## ##    
##  ## ##   ## ## ## ## ## ##    
##   ## #######  ### ### #### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w mBank

Opinia o Kredyt gotówkowy w mBank od Alina 2021-01-13 09:42:34 #5420
mBank jest świetnym przyykładem jak powinien działać bank i jak powinien udzielać kredytów. Definicja "szybko i bezproblemowo". Nawet osoby, które nie mają konta w banku mają szansę na szybki kredyt bez miliona formalności. Polecam bo koszta takiego kredytu też są bardo spoko- jedne z najniższych oprocentowań na rynku.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w mBank od Trawiński Radosław 2020-11-28 13:16:22 #5176
Kredyty gotówkowe w mBank to zdecydowanie najlepsze kredyty bankowe w POLSCE. To co ważne, to podejście do klienta, od samego początku do końca bank szanuje klienta i jest dla niego! pracownicy są bardzo pomocni! Moim zdaniem cenowo też wypadają rewelacyjnie- chociaż wiadomo, że kwestie kredytów sa bardzo indywidualne bo rata może zależeć od wielu czynników.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w mBank od Inga 2020-10-12 21:43:05 #4996
Ubezpieczenie kredytu jest DOBROWOLNE- co uważam za wielki plus- bo to moj kredyt, moje ryzyko, moje decyzje.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w mBank od Miki 2020-02-06 22:09:24 #4419
mBank to jeden z najlepszych banków w Polsce, a jego oferta kredytowa zdecydowanie jest numerem jeden w Polsce. Polecam!
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy Alior Bank
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank
3.8
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w VeloBank
3.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt akwizycyjny w VeloBank
4
weź kredyt
Dodaj do porównania