Aforti Finance

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 66400
Okres pożyczki 18 mies.

Koszty pożyczki w Aforti Finance

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 5000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-24 miesięcy. Dla kwoty 100000 zł na okres 24 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100000 zł


Aforti Finance S.A. specjalizuje się w udzielaniu pożyczek przedsiębiorcom. Będąc częścią grupy Aforti Holding, oferuje nową jakość w zakresie finansów osobistych i w zarządzaniu kapitałem firmowym. Aforti wpisuje się w popularny trend, jakim jest finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw przez firmy pożyczkowe. Przejmują one poniekąd funkcję banków - niechętnie udzielających kredytów, firmom od niedawna funkcjonującym na rynku.

 • Aforti Finance wspiera sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
 • Instytucja daje szansę również firmom, które na rynku funkcjonują od niedawna i nie miały okazji wyrobić sobie zdolności kredytowej.
 • Prosty system wnioskowania umożliwia zdobycie nawet 150 tysięcy złotych, a decyzja o przydzieleniu pożyczki podejmowana jest już po godzinie od złożenia wniosku.
 • Oferta pożyczkowa kierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych oraz spółek z o.o.

Aforti Finance opinie

Prostota i krótki czas oczekiwania na decyzję pożyczkodawcy, to główne cechy, które przyciągają przedsiębiorców do Aforti Finance. Poznaj opinie klientów firmy:

 • Totalna kaszana, trzeba mieć cudownie w papierach żeby tam dostać !!! a oferta jest beznadziejna, ceny z kosmosu!!! szkoda tracić czasu ludzie, nie polecam - M. C.
 • Cała tona wniosków do wypełnienia, w przeciwieństwie do pięknie brzmiących reklam - formalności jest strasznie dużo, a wysokość ich prowizji i innych opłat = lichwa w czystej postaci. - Zuza
 • Zdecydowanie nie polecam - strasznie drogo, cała masa ukrytych kosztów - Marianna

więcej opinii

Wady i zalety oferty Aforti Finance:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki (do 150 tys. zł)
 • Długi okres spłaty (do 2 lat)
 • Decyzja nawet po godzinie
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Formalności ograniczone do minimum

Wady:

 • O pożyczkę mogą ubiegać się tylko przedsiębiorcy
 • Firma nie podlega nadzorowi KNF

Wady i zalety oferty Aforti Finance podsumowanie

Pożyczki Aforti Finance to bardzo dobra opcja dla klientów biznesowych, zwłaszcza firm nowopowstałych i niedużych. Udziela wysokich kredytów i daje nawet dwa lata na spłatę zobowiązania. Z perspektywy przedsiębiorców bardzo ważny jest też krótki czas rozpatrywania wniosków. Jako niewielką wadę można podać brak kontroli ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, nie oznacza to jednak, że firma nie stosuje się do zapisów prawa.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Aforti Finance krok po kroku:

 1. Wypełnij krótki wniosek na stronie pożyczkodawcy
 2. Poczekaj na telefon konsultanta
 3. Poczekaj na rozpatrzenie wniosku

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Aforti Finance:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Decydując się na pożyczkę w Aforti Finance, nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur. Cechą wspólną pożyczek pozabankowych Aforti jest prostota wnioskowania i minimum formalności. Część dostępnych świadczeń nawet nie musi być ujęta w firmowym rozliczeniu, pozostałe rozliczane są na fakturę VAT. Żeby uzyskać dodatkowe źródło finansowania, wystarczy że:

 • Wypełnisz formularz pożyczkowy
 • Porozmawiasz telefonicznie z pracownikiem firmy, który przekaże ci wszystkie niezbędne informacje
 • Poczekasz na decyzję o przyznaniu pożyczki
 • Odbierzesz środki przekazane przez Aforti Finance

Pierwszy etap, czyli złożenie wniosku jest bardzo prosty i mało czasochłonny. W formularzu należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, wskazać rodzaj działalności i w treści napisać, o jaką konkretnie pożyczkę chodzi. Po przesłaniu wniosku skontaktuje się z tobą pracownik Aforti Finance, to z nim ustalisz szczegóły dotyczące pożyczki. Poinformuje cię też o wymaganych dokumentach. Po rozmowie decyzję powinieneś poznać w ciągu godziny, dwóch. Po pozytywnym rozpatrzeniu pieniądze zostaną przelane bez zbędnej zwłoki na twoje konto.


Aforti Finance wspiera firmy, które mają problemy z wiarygodnością kredytową. Pożyczkę możesz przeznaczyć np. na spłatę zaległych zobowiązań w Urzędzie Skarbowym albo Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Bez zbędnych formalności, bez konieczności posiadania zgody współmałżonka - Aforti Finance dobrze rozumie potrzeby małych i średnich przedsiębiorców.


Rodzaje pożyczek w Aforti Finance

Oferta Aforti Finance:

 • Pożyczka Gold
 • Mikropożyczka A-F
 • Pożyczka Premium
 • Pożyczka Premium+
 • Pożyczka Flash
 • Pożyczka Flash+

Pożyczka Gold

Przeznaczona jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek cywilnych. Stanowić może wsparcie w wysokości od 50 do 150 tys. złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 18 miesięcy, a maksymalny 24. Ogromną zaletą jest fakt, że decyzję otrzymasz już nawet w 2 godziny. Żeby zaciągnąć pożyczkę, nie potrzebujesz zgody współmałżonka. Nie musisz się też z niej rozliczać.

Mikropożyczka A-F

Skorzystają z niej przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki cywilne. Wysokość pożyczki mieści się w przedziale 10-50 tys. złotych, a raty spłacisz w okresie liczącym sobie od 6 do 12 miesięcy. Decyzja o przyznaniu Mikropożyczki A-F znana będzie już po godzinie od złożenia wniosku. Przeznaczona jest dla osób, które chcą spłacić zaległości wobec US lub ZUS, a rozliczana na fakturę VAT.

Pożyczka Premium i Premium+

Oba produkty kierowane są do spółek z o.o. Różnicą jest wysokość dostępnego zobowiązania. Ubiegając się o pożyczkę Premium, otrzymasz 100 tys. złotych, w przypadku drugiej możesz dostać dwie kwoty: 50 tys. złotych albo 75 tys. złotych. Inny jest też okres kredytowania. Premium spłacisz w 18-24 miesiące, a Premium+ przydzielana jest na okres od 6 do 12 miesięcy. W przypadku obu nie ma obowiązku rozliczania się z pożyczek.

Pożyczka Flash i Flash+

Produkt dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych przyznawany na 12 miesięcy. Wniosek rozpatrywany jest na podstawie oświadczenia o dochodach. Całość kosztów rozliczana przy pomocy faktury VAT. Decyzję poznasz już po godzinie.


Aforti Finance - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
5000zł - - -
10000zł - - -
50000zł - - -
100000zł - - -
150000zł - - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Aforti Finance - dane firmy:

Kapitał zakładowy
8 296 000 zł
KRS
0000436229
NIP
5252540891
REGON
146346308

Dane kontaktowe:

AFORTI Finance S. A.

Tytusa Chałubińskiego8
00-613 Warszawa

e-mail: biuro@afortiholding.pl

telefon: +48 22 647 50 10

www: www.afortifinance.pl

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpdnbnordmilleniumbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbank

Weź pożyczkę

Opis produktu Aforti Finance

Spółka Aforti ukierunkowana jest na pomoc przedsiębiorcom. Różnorodna oferta stanowi wsparcie dla firm jednoosobowych, a także działalności z sektora MŚP. Niewielki biznes najczęściej odbija się od bariery w postaci rygorystycznych wymogów i procedur serwowanych przez banki. Pożyczki Aforti Finance to rozwiązanie właśnie dla tych przedsiębiorców. Małe firmy często mają ograniczoną zdolność kredytową. Często też muszą mierzyć się z nieterminowością kontrahentów, co zagraża ich płynności finansowej. Pożyczki dla firm sięgające nawet 150 tys. złotych stanowią doskonałe narzędzie do radzenia sobie z przejściowymi problemami finansowymi. Aforti Finance to część większego przedsięwzięcia, jakim jest Aforti Holding - grupa kompleksowo wspierająca polskich przedsiębiorców i trafiająca w potrzeby firm nieuwzględnionych w ofercie banków.


Dodaj opinię o Aforti Finance

 ###### ######## ##  ## #### ##   ## 
##  ## ##    ###  ## ## ##   ## 
##    ##    #### ## ## ##   ## 
##    ######  ## ## ## ## ##   ## 
##    ##    ## #### ## ##   ## 
##  ## ##    ##  ### ## ##   ## 
 ###### ######## ##  ## #### ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Aforti Finance

Opinia o Aforti Finance od M. C. 2019-01-10 19:43:10 #2787
Totalna kaszana, trzeba mieć cudownie w papierach żeby tam dostać !!! a oferta jest beznadziejna, ceny z kosmosu!!! szkoda tracić czasu ludzie, nie polecam
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Zuza 2018-07-19 07:50:02 #2098
Cała tona wniosków do wypełnienia, w przeciwieństwie do pięknie brzmiących reklam - formalności jest strasznie dużo, a wysokość ich prowizji i innych opłat = lichwa w czystej postaci.
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Marianna 2018-07-16 09:50:10 #2078
Zdecydowanie nie polecam - strasznie drogo, cała masa ukrytych kosztów
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Grzegorz 2018-07-10 08:15:30 #2063
Niesamowicie wysokie koszty pożyczki. Radze szukać w innych miejscach. Okazuje się, że wszystkie pozytywne opinie są pisane przez pracowników aforti - wiarygodność firmy zerowa!
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Grzegorz 2018-07-06 15:57:43 #2055
Okropnie wysokie koszty pożyczki - niestety, jest to zwykła lichwa żerująca na przedsiębiorcach. nie polecam! a w internecie pozytywne oceny piszą pracownicy - właśnie jeden niechcąco się przyznał...
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Janek 2017-10-18 20:16:32 #1312
Bardzo korzystna cenowo oferta.
Odpowiedz
Opinia o Aforti Finance od Robert 2017-10-16 20:01:41 #1304
Natychmistowa decyzja, mało formalności o wysokie dostępne kwoty- jak dla mnie wsyztsko ok!
Odpowiedz

Zobacz także:

CapitalKo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
GoldKredyt.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania