Ascot Finance

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1515000
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Ascot Finance

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 30000 zł, maksymalna 3000000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 30000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 30000 zł


Ascot Finance to fundusz pożyczkowy z polskim kapitałem, który udziela pożyczek dla firm pod zastaw nieruchomości. Swoje produkty instytucja kieruje przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, które nie mają szans na kredyt w banku. Z finansowania skorzystać mogą nawet firmy posiadające zaległości w ZUS i US czy negatywne wpisy w KRD.

Markę tworzą profesjonaliści od lat związani z branżą finansową. Celem Ascot Finance jest pomoc w utrzymaniu płynności finansowej przedsiębiorców przez udzielanie pożyczek inwestycyjnych w wysokości od 30 000 do 3 000 000 zł. Do tej pory firma udzieliła ponad 500 mln. zł. pożyczek pozabankowych z własnego kapitału. Pożyczki w Ascot Finance charakteryzuje ograniczenie formalności do minimum, przejrzyste warunki umowy i zasady spłaty pożyczki oraz szybki przelew środków - pieniądze trafią do nas w nawet 24 godziny!

 • Model współpracy Ascot Finance oparty jest na zasadach pośrednictwa finansowego, a każdy przedsiębiorca może liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna klienta.
 • W Ascot Finance znajdziemy pożyczki dla przedsiębiorców od 30 000 do 3 000 000 zł z okresem kredytowania od 1 do 36 miesięcy.
 • Długoterminowe pożyczki ratalne, które mogą być przeznaczone na dowolny cel biznesowy.
 • Możliwe indywidualne dopasowanie harmonogramu spłat oraz karencja w spłacie pożyczki.
 • Zabezpieczeniem pożyczki jest wpis hipoteki na pierwszym lub drugim miejscu.

Ascot Finance opinie

Ascot Finance to fundusz private equity, który w szybki i skuteczny sposób udziela finansowania z własnych kapitałów i co stanowi tym samym alternatywę dla ofert bankowych. Ponad 15-letnie doświadczenie zespołu Ascot Finance w branży finansowej wpłynęło na wypracowanie wysokiej jakości w zakresie udzielania finansowania, doradztwa biznesowego, transakcji, fuzji oraz przejęć. Szybka pożyczka w Ascot Finance może być idealną ofertą dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu lub możliwości, by wnioskować o tradycyjny kredyt dla firm w banku.

 • Ascot Finanse dobrze, że jest, pewnie jakieś firmy będą zadowolone z pożyczek u nich, nie przeczę, ale mimo to uważam, ze koszta pożyczki są bardzo wysokie, a decyzja o pożyczce z tak wysokimi kosz... - SamiSami
 • Dzięki pożyczce w ASCOT finance moja firma nie tylko utrzymała się na rynku mimo koronawirusowego kryzysu, ale również na maxa sie rozwinęła- dzięki czemu spłata raty nie stanowi dla mnie najmniejs... - Joszi
 • Ascot Finance to bardzo dobra firma pożyczkowa, która udziela pożyczek firmom. Firmom, które mają pomysł co zrobić by rozwinąć swoją firmę, ale brakuje im na to środków. Tak! dzięki pożyczce w Asco... - Kacperson

więcej opinii

Wady i zalety oferty Ascot Finance:

Zalety:

 • finansowanie od 30 000 do 3 000 000 zł,
 • długi okres kredytowania - od 1 miesiąca do 3 lat,
 • możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel inwestycyjny,
 • finansowanie nawet zadłużonych firm,
 • szansa na dopasowanie harmonogramu spłat do swoich potrzeb,
 • możliwość zawieszenia spłaty pożyczki w przypadku przejściowych problemów finansowych,
 • minimum formalności koniecznych do wzięcia pożyczki,
 • szybka wypłata pieniędzy.

Wady:

 • wysoka prowizja spółki i pośrednika,
 • wymagany okres działalności przedsiębiorstwa to 6 miesięcy,
 • weryfikacja w bazach dłużników,
 • zabezpieczenie pożyczki powinno wynosić co najmniej 60 proc. zobowiązania,
 • dopełnienie procesu pożyczkowego wymaga podpisania umowy pożyczkowej w kancelarii notarialnej.

Wady i zalety oferty Ascot Finance podsumowanie

Pożyczki w Ascot Finance mogą być ratunkiem dla przedsiębiorców, którym banki odmówiły kredytu. Nie zaskakuje zatem fakt, że grono klientów tego pożyczkodawcy szybko się rozszerza. Klienci cenią głównie jasne zasady przyznawania oraz elastyczny harmonogram spłat ustalany indywidualnie dla każdego klienta. Ascot Finance oferuje szybką decyzję i przelew gotówki w nawet 24 godziny. Pozyskane środki pomogą sfinansować inwestycje biznesowe, spłatę zaległości podatkowych czy zakup sprzętu dla firmy.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Ascot Finance krok po kroku:

 1. Wypełnij formularz online.
 2. Odbierz telefon od konsultanta.
 3. Złóż wniosek.
 4. Odbierz pieniądze.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ascot Finance:

Czas prowadzenia działalności min 6 miesięcy
Dowód osobisty

Pożyczki dla firm jeszcze nigdy nie były tak szybkie! Dodatkowe środki trafią do nas po zaledwie 24 godzinach. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i złożyć wniosek pożyczkowy.

Twoja firma potrzebuje wsparcia finansowego, a bank odmówił kredytu? Wnioskowanie o pożyczki pod zastaw nieruchomości w Ascot Finance jest naprawdę proste. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza online dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wymaga on podania wyłącznie podstawowych danych osobowych i informacji dotyczących sytuacji finansowej firmy. Klikając w zakładkę “kalkulator”, będziemy mogli sprawdzić, jak wysokie będą koszty zobowiązania.

Wystarczy, że za pomocą suwaków wybierzemy potrzebną kwotę pożyczki (od 30 tys. do 3 mln. zł) i okres spłaty (od 1 do 36 miesięcy) oraz określimy szacunkową wartość posiadanego zabezpieczenia. System sam obliczy takie parametry jak wysokość miesięcznych rat (łącznie z ostatnią ratą balonową) i całkowitą kwotę, jaką będziemy musieli zwrócić pożyczkodawcy. Po zatwierdzeniu wpisanych danych klient otrzymuje telefon od konsultanta Ascot Finance, który na podstawie zebranych informacji przedstawi proponowaną ofertę pożyczki.

Rozmowa nic nie kosztuje i nie oznacza zgody na zobowiązanie. Limit pożyczkowy, na jaki możemy liczyć, zależy w głównej mierze od wartości nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie spłaty. Dopełnienie procesu pożyczkowego wymaga złożenia wniosku pożyczkowego i podpisania umowy pożyczkowej w kancelarii notarialnej. Następnie pieniądze zostaną błyskawicznie przelane na podany przez nas numer rachunku bankowego. Otrzymane środki będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel biznesowy.


Rodzaje pożyczek w Ascot Finance

Oferta Ascot Finance:

 • pożyczki ratalne dla firm i przedsiębiorców

W ofercie Ascot Finance znajdziemy pozabankowe pożyczki ratalne dla firm w kwocie od 30 tys. zł do 3 mln. zł, których termin spłaty wynieść może od 1 do 36 miesięcy. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel biznesowy, jak np. spłata zobowiązań firmowych (w tym zaległości wobec ZUS i US), finansowanie projektów inwestycyjnych, utrzymanie płynności finansowej czy pomoc przy finalizacji transakcji z kontrahentami.

Zależnie od potrzeb, skorzystać możemy z pożyczki konsolidacyjnej, inwestycyjnej, operacyjnej i pomostowej. Ze względu na wysokie dostępne kwoty finansowania, konieczne jest ustanowienie zabezpieczenia pożyczki 1.  Mogą nim być: mieszkania, domy, biurowce, kamienice, lokale użytkowe, działki budowlane i inwestycyjne, samochody, akcje i udziały oraz działki rolne powyżej 10 ha. Maksymalna wysokość finansowania sięgać może 50 proc. wartości nieruchomości, będącej zabezpieczeniem pożyczki.

Klienci Ascot Finance mają szansę na indywidualne dopasowanie wysokości rat zobowiązania. Standardowym rozwiązaniem przy spłacie pożyczek jest rata balonowa. Polega na tym, że klient przez cały okres kredytowania spłaca miesięczne raty w wysokości 1 proc. wartości całego zobowiązania, i jedną dużą ratę (balonową) na koniec okresu umowy. Takie rozwiązanie ma sporo zalet. Harmonogram spłat jedynie w niewielkim stopniu obciąża budżet kredytobiorcy, co pozwala zachować wysoką zdolność kredytową. Ze względu na to, że oferta skierowana jest także do firm, które przechodzą chwilowe problemy finansowe, Ascot Finance daje możliwość skorzystania z karencji w spłacie pożyczki.

Pożyczki w Ascot Finance charakteryzuje oprocentowanie na poziomie 0 proc. Główny koszt zobowiązania stanowi w tym wypadku jednorazowa prowizja spółki (od 24 proc.) oraz prowizja pośrednika, której wysokość uzależniona jest od prowizji spółki. Jak podkreśla firma, w przypadku wysokiego standingu klienta, zabezpieczenia na nieruchomości o wysokiej płynności lub posiadania przez klienta konkurencyjnej oferty pożyczki możliwa jest negocjacja warunków umowy i wysokości prowizji.

Warunki otrzymania pożyczki w Ascot Finance

Wśród warunków jakie spełnić muszą pożyczkobiorcy Ascot Finance wymienić można:

 • polskie obywatelstwo,
 • siedziba firmy na terenie kraju,
 • wiek co najmniej 18 lat,
 • minimum 6 miesięcy działalności firmy,
 • zabezpieczenie pożyczki,
 • wypełnienie wniosku pożyczkowego,
 • przekazanie pożyczkodawcy niezbędnej dokumentacji.

 1. Ascot Finance nie udziela pożyczek pod zastaw: pałaców do remontu; niedziałających: kopalni, hoteli; ziemi budowlanych poza dużymi aglomeracjami; działek i domów rekreacyjnych w mało popularnych lokalizacjach oraz ziemi rolnej o powierzchni poniżej 10 ha.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ascot Finance - reklama

Ascot Finance - dane firmy:

KRS
0000425252
NIP
7010347714
REGON
146188418

Dane kontaktowe:

Ascot Finance S.A.

Ul. Mazowiecka9
00-052 Warszawa

e-mail: kontakt@ascotfinance.pl

telefon: 22 138 84 77

www: ascotfinance.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Ascot Finance

Pożyczkobiorcami Ascot Finance mogą być: spółki kapitałowe, spółki osobowe, start-up’y oraz przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą przez okres minimum 6 miesięcy (w wyjątkowych sytuacjach na akceptację wniosku mają szansę firmy z krótszym stażem). Z finansowania skorzystać mogą nawet przedsiębiorcy posiadający zaległości wobec ZUS i US czy negatywny wpis w rejestrze KRD. Czynnikiem decydującym o akceptacji wniosku i warunkach pożyczki jest wartość i lokalizacja nieruchomości, na której ustanowiony będzie zastaw. Powinna się ona znajdować na terenie miasta powyżej 100 tys. mieszkańców; miejscowości znajdującej się w bliskim sąsiedztwie dużych miast lub miejscowości powszechnie uznawanej za atrakcyjną turystycznie.

Pożyczki w Ascot Finance charakteryzuje minimum formalności. W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy numer księgi wieczystej, dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości oraz fotografia wnętrza nieruchomości. Jeżeli księga wieczysta obciążona jest wpisami w działach II lub IV, kwota zobowiązań nie może przekraczać 50 proc. wyceny wartości nieruchomości, dokonanej przez firmę Ascot Finance. Jeśli przedsiębiorca nie jest właścicielem lub współwłaścicielem żadnej nieruchomości, może ubiegać się o pożyczkę pod zastaw luksusowego samochodu, akcji lub dzieł sztuki.


Dodaj opinię o Ascot Finance

##  ## #######  ###### #### ######## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ##  
## ##  ##   ## ##    ##   ##  
#####  ##   ## ##    ##   ##  
## ##  ##   ## ##    ##   ##  
##  ## ##   ## ##  ## ##   ##  
##  ## #######  ###### ####  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Ascot Finance

Opinia o Ascot Finance od SamiSami 2021-02-01 13:53:32 #5529
Ascot Finanse dobrze, że jest, pewnie jakieś firmy będą zadowolone z pożyczek u nich, nie przeczę, ale mimo to uważam, ze koszta pożyczki są bardzo wysokie, a decyzja o pożyczce z tak wysokimi kosztami jakie trzeba przy tym ponieść powinna być bardzo przemyślana.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Joszi 2020-12-24 09:33:35 #5339
Dzięki pożyczce w ASCOT finance moja firma nie tylko utrzymała się na rynku mimo koronawirusowego kryzysu, ale również na maxa sie rozwinęła- dzięki czemu spłata raty nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Kacperson 2020-12-13 15:08:26 #5288
Ascot Finance to bardzo dobra firma pożyczkowa, która udziela pożyczek firmom. Firmom, które mają pomysł co zrobić by rozwinąć swoją firmę, ale brakuje im na to środków. Tak! dzięki pożyczce w Ascot Finance nasza firma może się rozwinąć, polepszyć, działać sprawniej! Czy taka pożyczka sie opłaca? Tak. Bo dzięki inwestycji firma może zacząć przynsić większe zyski. Zdecydowanie polecam- ale tylko osobom, które mają pomysł co zrobić i sa pewne swego.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Witek 2020-10-11 16:28:51 #4977
POŻYCZKA OD ASCOT POMOGŁA MI SFINANSOWAĆ KILKA TAKICH RUCHÓW DZIĘKI KTÓRYM MOJA FIRMA NIE TYLE WYSZŁA NA PROSTĄ CO RUSZYŁA Z KOPYTA. CZASEM WARTO PODJĄĆ RYZYKO I ZAINWESTOWAĆ! BARDZO POLECAM TĄ POŻYCZKĘ.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Patrycja 2020-09-24 23:07:02 #4897
Pewna oferta! Jak dla mnie TOP. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Grzesiek 2020-05-20 11:56:32 #4736
Dzięki pożyczce mogłem w ostatniej chwili sfinalizować poważny kontrakt. Uniknąłem kar za niedotrzymanie umowy, a moja firma ma się lepiej niż kiedykolwiek!
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od Hanka 2019-04-30 13:33:15 #3279
Mega wysokie kwoty i jak na takie kwoty to i formalności malo.
Odpowiedz
Opinia o Ascot Finance od jasio 2019-04-23 22:27:56 #3179
jakie kwoty!!! wow! super.
Odpowiedz

Zobacz także:

Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
GoldKredyt.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Biznes Ratka
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania