BOSS Pożyczka

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5500
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w BOSS Pożyczka

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


BOSS Pożyczka to oferta skierowana do mikro przedsiębiorców oraz profesjonalistów działających na rynku. Dostępna jest przez internet. Firmy mogą ubiegać się o gotówkę już od pierwszego dnia funkcjonowania działalności.

 • BOSS Pożyczka udziela wsparcia finansowego online. Na pieniądze mogą liczyć raczkujące jeszcze przedsiębiorstwa. Pożyczkobiorcy chwalą firmę za indywidualne podejście i czytelne warunki pożyczkobrania.
 • Aby sięgnąć po zobowiązanie od BOSS Pożyczka należy wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki i wysłać wniosek online.
 • Kwota pożyczki od BOSS Pożyczka to 1 000 - 10 000 zł. Czas spłaty długu wynosi od 1 miesiąca do 2 lat.
 • BOSS Pożyczka wspólpracuje z Aasa - uznanym pożyczkobiorcą na rynku.
 • Plusem zobowiązania od BOSS Pożyczka jest to, że wspiera młode przedsiębiorstwa już od początku ich działalności. Minusem - firma sprawdza klientów w bazach dłużników.

BOSS Pożyczka opinie

BOSS Pożyczka cieszy się dobrą opinią zarówno wśród stałych pożyczkobiorców, jak i nowych klientów. To wszystko za sprawą kalkulatora pożyczkowego zamieszczonego na stronie oraz braku wymagań co do przedstawiania zaświadczeń.

 • “Chciałem rozkręcić z kolegą firmę. Brakowało nam pieniędzy. Dostaliśmy je od BOSS pożyczka i teraz jesteśmy bossami własnego życia” - Krzysiek
 • “Gdy zwolnił się mój najlepszy pracownik, firma mocno upadła finansowo. Sięgnąłem po pożyczkę żeby ją ratować i się udało. Polecam!” - Jan
 • “Pożyczka od Boss Pożyczki była moją pierwszą. Cudownie jest trafić na wyrozumiałych ludzi!” - Kasia

więcej opinii

Wady i zalety oferty BOSS Pożyczka:

Zalety:

 • Minimum formalności - BOSS Pożyczka nie wymaga zaświadczeń oraz innych dokumentów
 • Gotówkę można ptrzymać już od pierwszego dnia działalności gospodarczej
 • Pożyczkę od BOSS Pożyczka można otrzymać przy innym zobowiązaniu
 • Pieniądze otrzymamy w ciągu 24h od momentu podpisania dokumentów
 • Klientami mogą być osoby od 20 do 80 roku życia

Wady:

 • BOSS Pożyczka sprawdza klientów w BIG, BIK, KRD oraz ZBP
 • Działalność gospodarcza musi być zarejestrowana w Polsce

Wady i zalety oferty BOSS Pożyczka podsumowanie

BOSS Pożyczka oferuje wsparcie młodym i rozwiniętym przedsiębiorstwom, gwarantując pożyczenie nawet 10 000 zł na 24 miesiące. To świetne finansowanie pierwszych etapów rozwoju firmy. Warto poznać wady i zalety zobowiązania, aby uniknąć problemów w początkowej fazie pracy działaności.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w BOSS Pożyczka krok po kroku:

 1. Wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty
 2. Wypełnienie wniosku online
 3. Podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera
 4. Przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w BOSS Pożyczka:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby sięgnąć po pożyczkę od BOSS pożyczka należy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wybrać na stronie pożyczkodawcy kwotę, o jaką chcemy wnioskować. Należy pamiętać, aby realnie ocenić szansę spłaty wskazanej sumy. Nie zadłużamy się po to, by trafić do rejestru dłużników. Specjalny kalkulator zamieszczony na stronie pozwoli nam dopasować ilość i wysokość rat zobowiązania, co da nam pełny obraz płatności. Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli nam uniknąć zadłużenia, a nawet zarobić pożyczając. Szczególnie, że BOSS Pożyczka wspiera m.in. młode firmy, które w początkowej fazie istnienia nie mają dużego kapitału.

Dzięki przejrzystości strony procedura wnioskowania będzie szybka. Należy wypełnić wskazane w formularzu pola podstawowymi danymi. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach czy dodatkowych dokumentów poświadczających rzetelność aplikującego.

BOSS Pożyczka sprawdza swoich klientów w bazie BIG, BIK oraz ZBP. Figurowanie w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor lub ERIF) dyskwalifikuje z otrzymania pożyczki. Pamiętajmy jednak, że mając aktualne zadłużenie także możemy ubiegać się o zobowiązanie. Ważne, abyśmy spłacali je na czas. Każdy wniosek rozpatrywany jest przez BOSS Pożyczka indywidualnie.

Aby usprawnić dopełnienie formalności, umowa pożyczkowa dostarczana jest do domu klienta za pośrednictwem kuriera. Dokumenty, które należy podpisać, po wypełnieniu wniosku online zostaną przesłane na wskazany adres e-mailowy. Gdy pożyczkodawca otrzyma informacje o tym, że podpisaliśmy dokumenty, w ciągu 24h pieniądze trafią na nasze konto. W wyjątkowych przypadkach termin ten może sięgnąć maksymalnie 7 dni.


Rodzaje pożyczek w BOSS Pożyczka

Oferta BOSS Pożyczka:

 • pożyczka dla firm

BOSS Pożyczka oferuje wsparcie dla młodych przedsiębiorców oraz profesjonalistów. Oferuje pożyczkę w wysokości od 1 000 do 10 000 zł. W procesie aplikacji o gotówkę nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Pieniądze mają pomóc wystartować dopiero co powstałym firmom. Na spłatę zobowiązania od BOSS Pożyczka mamy maksymalnie 2 lata. Pożyczkodawca chce, aby dodatkowe świadczenie nie wpłynęło niekorzystnie na historię kredytową, dlatego sprawdza klientów w bazie dłużników. Bywa, że raty mogą zbyt mocno obciążyć budżet firmy. BOSS Pożyczka charakteryzuje się przejrzystymi warunkami pozyczkobrania. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, przez co zyskuje zaufanie.


BOSS Pożyczka - koszty

24miesięcy
1000zł -
10000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

BOSS Pożyczka - dane firmy:

Dane kontaktowe:

Affiliate Partners Sp z o.o.

Aleje Jerozolimskie99/9
02-001 Warszawa

e-mail: info@bosspozyczka.pl

telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

www: bosspozyczka.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu BOSS Pożyczka

BOSS Pożyczka świadczy usługi w zakresie pożyczek dla mikroprzedsiębiorców oraz profesjonalnych spółek działających na rynku. Firma dobrze wie, z czym wiąże się prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Zobowiązanie od BOSS Pożyczka może wynosić od 1 000 zł do 10 000 zł. Pożyczona kwota musi zostać spłacona maksymalnie w ciągu 2 lat. Wnioskowanie o finansową pomoc odbywa się na zasadzie wypełnienia wniosku online. Wymagany jest jedynie aktualny dowód osobisty oraz podanie podstawowych danych w formularzu. Dokumenty, które musimy podpisać, dostarcza do naszego domu kurier. Podpis gwarantuje nam otrzymanie gotówki już w 24h. BOSS Pożyczka świadczy swoje usługi w oparciu o sprawdzenie rejestrów BIK, BIG oraz ZBP. Figurowanie w spisie BIG dyskwalifikuje klienta z otrzymania pożyczki. Dzięki temu, że pożyczkodawca podchodzi do klienta indywidualnie, możemy liczyć na dodatkowe pieniądze nawet wtedy, gdy mamy na koncie regularnie spłacane zobowiązanie. BOSS Pożyczka oferuje gotówkę już od pierwszego dnia działalności przedsiębiorstw. Wystarczy mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą oraz posiadać stały adres zamieszkania.


Dodaj opinię o BOSS Pożyczka

######## #### ####### #### ######## 
##    ## ##   ## ##    ## 
##    ## ##   ## ##   ##  
######  ## ##   ## ##   ##  
##    ## ## ## ## ##  ##   
##    ## ##  ##  ##  ##   
##    #### ##### ## #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o BOSS Pożyczka

Opinia o BOSS Pożyczka od Hugo 2018-02-19 19:35:47 #1641
Duzo formalności, a raty wcale nie są niskie. Jak dla mnie słabo.
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
GoldKredyt.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania